Jump to content

џиџа биџе-ток мисли

Оцени ову тему


Препоручена порука

Брига ме за Цецу, чему толки надражај око свега, јел сте попили јутарњу кафу, јел била лепа, јел имате некога да загрлите да спавате са женом, шта вас онда брига Цеца и нечија мишљења, живот се гради, труд се исплати, слушајте Шумана, полудео па шта, направио 8 деце, написао море дивне музике, бацио се у Рајну, написао жени да оде и баци бурму у реку да буду спојене, срећом извадили га, умро 2 године касније, а живи кроз предивну музику, идите у неки кафић, обојите живот нечим, поспремите собу, идите на 11 април на базен, све ново лепо, то је за нас, да пливамо, да се рекреирамо, сутра идем поново, ако неко хоће нека ме зовне па да одемо на кафу после пливања, ово је као неки мој дневник, а у ствари вентил, некад ми мука од форума, ал ми је постао ко орган, ко неки трећи бубрег и ето мало се издувавам кроз ову тему, онако без правила, пишите, само се усмерите на ваше искрене жеље а не да се препуцавамо и доказујемо да је други у криву, да је погрешио, да је метиљав

боли ме уво

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da mi pravis puding s keksom, skuvas caj od nane, cuteci da gledamo panoramu grada i ptice koje lete iznad nas...

"Grobe moj! Zašto te zaboravljam? Ti me čekaš, čekaš i ja ću se sigurno nastaniti u tebi. Zašto te zaboravljam i ponašam se kao da je grob sudbina samo drugih ljudi a ne i moja?"

sv. Ignjatije Brjančanjinov

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Драшко, great, as always..... :aplauz: :aplauz: :aplauz:

 

429382-368-k611960.jpg

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 трећи бубрег

боли ме уво

Пробај ићи код лијечника, а нас пусти да се препуцавамо... Just_Cuz_19

"Све оно што ми можемо да одлучимо јесте шта да урадимо са временом које нам је дато"

Гандалф

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Tako je Drale! :aplauz: :bendoff: 

 

Jesu teska vremena ljudi bre al jos ima nesto da se zivi mimo te Cece bangin

 

 

Jesen,zlatna..divno godisnje doba,jedna setnja parkom sa dragom osobom ,dok lisce susti pod nogama,i blagi vetric sto prolazi u mimohodu ne osvrcuci se ...mogu da ostave najdivnije uspomene,kojima se mogu uvek vracati iznova i iznova .

Zato stvarajte uspomene ,zivite zivot ne gledajte tudj,niste u kuci velikog brata,mozete napolje kad god pozelite! confused1

 

Na primer. :0203_cool:

 

:takeoff:

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

something special for you....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ljuta sam jako.

to utice na lepotu....tumblr_m7up5nKNKG1qby3z7o1_500.gif

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jel' sme da se psuje na ovoj temi? :D Porfavor! :D

Што се мене тиче сме, људи смо, крв и месо.-...једино не знам како ће да рагује редакција

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пробај ићи код лијечника, а нас пусти да се препуцавамо... Just_Cuz_19

Хм како да ти узвратим а да не испаднем да се нервирам, хм. Иначе си скорз кул момак, драго ми је да сам те упознао.

А сад пусти нас да се препуштамо току мисли и иди на Цецину тему. У међувремену се јави да попијемо неко пиво.

Волим пиво, не увек, има у блку нека Жирафа-кафана, неко вече ме позвао друг из одељења да попијемо, било ми драго, био сам аутсајдер у ОШ, ипак ти људи из школе ме негде готиве, волим људе, понекад не, волим да живим, волим свеж ваздух

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што се мене тиче сме, људи смо, крв и месо.-...једино не знам како ће да рагује редакција

Zahvaljujem. :) Ublazicu. Bas me briga, da se nosis i ti i Vi, pun mi vas je kufer, ako ustanem gotovi ste.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bas me briga, da se nosis i ti i Vi, pun mi vas je kufer, ako ustanem gotovi ste.
Ja  да се носим? Па имам 100 кила, како да се понесем?

To carry oneself means to .....

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne ti. Ni Vi. :D Neki neforumasi. Ne prekidaj mi tok misli. :)) Frustrirana sam. Ne znam kuda sve ovo vodi. Nisam jaka. A i p***a sam. :( Kako covek postane hrabar preko noci? Moze li covek da nas razume? Ili samo Bog?

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ne ti. Ni Vi. :D Neki neforumasi. Ne prekidaj mi tok misli. :)) Frustrirana sam. Ne znam kuda sve ovo vodi. Nisam jaka. A i p***a sam. :( Kako covek postane hrabar preko noci? Moze li covek da nas razume? Ili samo Bog?

И ја сам исто п***а, а највише мрзим кад то неко примети, а храбар се постаје преко ноћи

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...