Jump to content

Мушкарци постављају питања, жене дају одговоре

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 7.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 15 минута, Lady Godiva рече

Изем ти жену која се не бори заједно са драгим у животу, па и у тучи ако затреба. И изем ти комплексаше који не могу да поднесу да је жена способнија од њих. 

Слажем се. Ако су у браку ваљда већ знају да имају свашта да прођу заједно. Какве везе има ко је у чему способнији и како ће да се поделе? Мушкарац треба да буде вођа, ако уме, али је битније да су јака екипа и да добро возе, остало су технички детаљи...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nema tu previše komplikacija sa pokornošću, požrtvovanošću i tako...stvari su mnogo jednostavne, samo ih mi komplikujemo.

keep-his-belly-full-and-his-balls-empty.

https://sd.keepcalm-o-matic.co.uk/i/keep-his-belly-full-and-his-balls-empty.png

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Vladan3 рече

Зато су жене ту, да изваде просек, да не буде све превише једноставно ;)

Dok su mlade i ne shvate lepotu i lakoću jednostavnosti :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Natasa. рече

Dok su mlade i ne shvate lepotu i lakoću jednostavnosti :smeh1:

Док су младе нема потребе скоро ништа да схватају, а после већ крећу идеализам и егзистенцијализам :0212_rolleyes:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Питање за вас жене које сте религиозне, како излазите на крај са тврдњама да хришћанство има ауторитаран однос према вама, тј. да подстиче друштвену ауторитарност на вас на много слојевитих начина и нивоа? Да ли се слажете са тим?

εργασία (грч. ергасија) - рад, занимање, посао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Natasa. рече

Naprotiv :)

Хахаха, па добро... али можда зависи и од тога шта мисле себи, првенствено у односу на владајуће стереотипе, да ли ће да продају идеализам или егзистенцијализам :0205_whistling:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, εργασία рече

Питање за вас жене које сте религиозне, како излазите на крај са тврдњама да хришћанство има ауторитаран однос према вама, тј. да пдостиче друштвену ауторитарност на много слојевитих нивоа? Да ли се слажете са тим?

Ma nikako, ni ne razmišljam o tome. Kakvi slojevi i autoriteti, ljudske nametnute vrednosti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vladan3 рече

Хахаха, па добро... али можда зависи и од тога шта мисле себи, првенствено у односу на владајуће стереотипе, да ли ће да продају идеализам или егзистенцијализам :0205_whistling:

Kakav bre idealizam posle 27-e...ili ne daj Bože 30-e :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Natasa. рече

Ma nikako, ni ne razmišljam o tome. Kakvi slojevi i autoriteti, ljudske nametnute vrednosti.

Расправљао сам се са групом људи на фејсу. Покушавао сам да укажем да хришћанство по својој теолошкој суштини није окренуто против жена. Али џабе. Људи не могу да се ослободе својих менталних оклопа. Наравно, било је свега и свачега кроз историју, па и данас се религија злоупотребљава на разноразне начине. Знам да се на овом форуму много дискутовало на ту тему али хоћу да знам шта ви мислите, ви које себе дефинишете као хришћанке? 

εργασία (грч. ергасија) - рад, занимање, посао. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...