Jump to content

Мушкарци постављају питања, жене дају одговоре

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 10 минута, Ayla рече

...ali sva je prilika, kupiću ga sama. Bar je takav plan. :coolio:

Хаха, размишљала сам ово да поставим. Мада је сувише фино за мене, реално га не бих носила. :D

904f61c93efd8764b982fb85187a1a22--black-

пре 38 минута, Muramasa рече

Evo jednog hipotetičkog pitanja za devojke. U srećnoj ste vezi i momak treba da vas zaprosi. Koji metal, koji kamen i kakav dizajn?

Не бих волела да ми купи неки гадни прстен с каменчином, нити да ме запроси са ватрометима, шампањцем и осталим кичем. 

Када би то урадио, вероватно би ме растужило то колико ме мало познаје.

Кад већ фантазирамо, било би лепо да нико никога не запроси него да се тако ваљушкамо у кревету док напољу веје, разговарамо о нама, томе шта желимо од живота и да тако закључимо да желимо исто и да обоје желимо да се трудимо да будемо подршка, разумемо и чинимо срећним оно друго. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 7.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 5 минута, Lady Godiva рече

Хаха, размишљала сам ово да поставим. Мада је сувише фино за мене, реално га не бих носила. :D

Realno, nije ni preskup...može se priuštiti, a opet tako dobro dizajniran. Po mom mišljenju, ne spada u grupu elegantnih,  već gothic varijanti.
Vrebam ga već neko vrijeme.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Lady Godiva рече

Кад већ фантазирамо, било би лепо да нико никога не запроси него да се тако ваљушкамо у кревету док напољу веје

А шта ако живите у тропима?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Juanito рече

А шта ако живите у тропима?

Summer breeze na plaži...:1319_womens:

 

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Ayla рече

Realno, nije ni preskup...može se priuštiti, a opet tako dobro dizajniran. Po mom mišljenju, ne spada u grupu elegantnih,  već gothic varijanti.
Vrebam ga već neko vrijeme.

Да али не иде ми баш уз исцепане старке. :stadaradim:

пре 10 минута, Juanito рече

А шта ако живите у тропима?

Нека плати пут до Аспена па нека онда покреће ту тему. :smeh1:

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не стављам никакав накит, а поготову не прстење пошто имам бангаве прсте. :D Тако да, ништа не би било толико битно, само да није класично "жуто злато" и морао би да буде подесиви, овако нешто:

 sterling-silver-big-clover-black-cubic-zirconium-adjustable-ring-wholesale-handcrafted-jewelry-228x228.jpgil_340x270.1364946599_9q88.jpgSimple-Cute-Design-Finger-Ring-Jewelry-BXISY_556497015981_2_.jpg

https://liosilver.com/ADJUSTABLE-RINGS/sterling-silver-big-clover-black-cubic-zirconium-adjustable-ring-wholesale-handcrafted-jewelry

https://www.etsy.com/market/cute_cat_ring

https://www.alibaba.com/product-detail/Simple-Cute-Design-Finger-Ring-Jewelry_60666168600.html

https://silverbene.com/belt-buckle-simple-old-thai-solid-925-sterling-silver-adjustable-ring.html

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пошто су у то време били апсолвенти шумарског факултета, дечко ћерке моје другарице (!?) јој је направио веренички прстен лепећи танке листове фурнира у разним бојама. 

  • Волим 1

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Lady Godiva рече

Да али не иде ми баш уз исцепане старке. :stadaradim:

Ali ja sve vrijeme tebe zamišljam kao Lady Godivu...jesam bukvalista, ali baš. 7896634

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Neša_ рече

Kada bih mogao da biram, u obzir bi došla samo pravoslavna hrišćanka, ali prava. Jedino njima možeš verovati 100%. One ne foliraju.

Sviđa mi se tvoj smisao za humor :))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Neša_ рече

pravoslavna hrišćanka, ali prava.

Не губи време џаба, узми криву па је исправљај.:D

пре 1 сат, Neša_ рече

Ne tretiraj žene kao robu. To je svojstveno lošim muškarcima.

Не знам како да назовем другачије, девојку/жену која није имала дечка, партнера, па и бившег мужа.. просветли ме лебати. 

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Neša_ рече

Ali od takve žene se ne može očekivati ljubav, već samo partnerski odnosi po principu "ti meni, ja tebi".

A šta je za tebe ljubav?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Neša_ рече

 vama ženama ne smeta puno kad vas tretira loše muškarac koji vam se dopada. Onda pristajete na sve, samo da je vaš, bar na neko vreme.

Видиш да не пристају, чим постоје бивше партнере и мужеве. Значи први се мачићи..упс мужеви у воду бацају. :smeh1:

пре 7 минута, Neša_ рече

Kada bi želela da bude sa mnom, možda bih i pokušao. Ali od takve žene se ne može očekivati ljubav, već samo partnerski odnosi po principu "ti meni, ja tebi".

Kada prođe kroz tzv. veze sa brojnim muškarcima, žena na ljubav gleda kao na zabludu naivnih i nezrelih osoba. Čudno je kada se ljudi diče takvim iskustvom, a usput su izgubili sposobnost da iskreno vole.

Знаш ли ти уопште да љубав није дефиниција, љубав се живи, колико дајеш толико и добијаш, а ти само причаш, чини ми се да слабо делаш.

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...