Jump to content

Мушкарци постављају питања, жене дају одговоре

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 минута, Lady Godiva рече

Сигурна сам да дечко жели да му колегиница његовог друга тражи жену по форуму. Мадааа.. можда се јави нека миражџикла са станом у центру. :D

On decko reko da ne zeli. A ona radi to iz dobre namere. Pa cak i ako mu nadje nece nista da postigne jer on ne zeli. ?

On da zeli on bi reko nadji mi.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 7.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 16 минута, Рапсоди рече

Ево одмах да вама кажем ( послушајте без одлагања) Идите на неко од поклоничких путовања ( могу да вам препоручим и са ким ) Ја и супруг када год можемо идемо ( наравно, сада не због брака) Били смо скоро, пре две недеље ( манастири код Чачка) Овчарско-кабларска клисура. Било је феноменално дружење. Троје њих ( два мушкарца и једна девојка соло )  Снимила сма крајичком ока да су причали, дружили се и смејали. Е сад, да ли су разменили телефоне, не знам.Прошли пут на једном поклоничком путовању упознам једну женицу која има дете и која ми је испричала да је супруга упознала баш на једном од тих путовања. :)

  

Јесте истина,потврђујем. Све је тако како си написала.

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Рапсоди рече

Да ли ти тражиш мужа на форуму ? 

Не. Мислила сам да је то очигледно. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Lady Godiva рече

Да, баш тако. :)

Ма где да ме упознаје с неким, нисам луда.. него смара кад тамо неко леви забада нос у туђа посла. Немој само то да радиш. Људи су фини па им је неугодно да кажу "гледај своја посла", али то мисле. 

Pa verovatno si mlada pa tako razmisljas. Ako se dobro secam negde si pisala da si 92, jel tako?

Ja u tvojim godinama ni u snu nisam pristajao na tako nesto. E sad su se vremena promenila.

Misli apsurdno je smatrati da te neko pocenjuje ako te upozna sa nekim. Meni to ne smeta. Ma da se i ja trudim da nekoga upoznam i sam, ali ne bezim i od tog vida upoznavanja.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Juanito рече

Мислиш неуротични змај полаже јаје хаоса у женску аниму током пубертета?

 

IMG-52cf575e216a3d7cfc88e164b51efe77-V.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Lady Godiva рече

Не. Мислила сам да је то очигледно. :D

A sto, ovde si vise da izgubis vreme i zezas malo narod? ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Lady Godiva рече

'73, али млада духом.

Aha sve ste vi mlade duhom. Hehe

Kako bre kad si pisala na nekoj temi sa Muramasom da si ga zvala na kafu i da on nije hteo jer je imao trening i da si 92. Hmm.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Liga Džentlmena рече

A sto, ovde si vise da izgubis vreme i zezas malo narod? ?

Žensko ulazi u komunikaciju, a to nije zato jer pokušava da se uda? Kud ide ovaj svet...

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Paradoksologija рече

Žensko ulazi u komunikaciju, a to nije zato jer pokušava da se uda? Kud ide ovaj svet...

Kad sam ja to reko?

Vidis da je zezam malo. Ah  i zene sve naopako shvatate. ne_shvata

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Liga Džentlmena рече

Aha sve ste vi mlade duhom. Hehe

Kako bre kad si pisala na nekoj temi sa Muramasom da si ga zvala na kafu i da on nije hteo jer je imao trening i da si 92. Hmm.

Ау, човече, ти мислиш да се то стварно десило и да ја сад кукам јавно по форуму..? Шалим се с Машом.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Lady Godiva рече

73, али млада духом.

Одају те године, ту си поради :smeh1: брака. Нема ти врдања, сад је све јасно....па нежење навалите. :D

пре 8 минута, Lady Godiva рече

Не. Мислила сам да је то очигледно. :D

Уопште није очигледно....не знам како се то у психологији зове , када нешто што не желиш себи да признаш ,  маскираш  под очигледност, а у ствари је сасвим  супротно од онога што кажеш. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Рапсоди рече

Одају те године, ту си поради :smeh1: брака. 

Ma odaje je pisanje, nema sanse da je 73, mozda 93. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Рапсоди рече

Уопште није очигледно....не знам како се то у психологији зове , када нешто што не желиш себи да признаш ,  маскираш  под очигледност, а у ствари је сасвим  супротно од онога што кажеш. 

Значи ти си пинк либерални православац? Тачно сам знао! :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Liga Džentlmena рече

Ma odaje je pisanje, nema sanse da je 73, mozda 93. ?

Ма наравно, зеза клинка....:smeh1: форумске тете....

  • Свиђа ми се 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...