Jump to content

Мушкарци постављају питања, жене дају одговоре

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 7.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

пре 5 минута, kordun рече

desatuirana ili po velikosrpskom jeziku isprana roza boja u kombinaciji sa tamnom garderobom je skladna i ozbiljna kombinacija, ja imam par rozih kosulja i volim uz sako da ih nosim, to nema veze sa zenskom roze garderobom, zenska roze boja je neozbiljna, idi upisi neki kurs za estetiku, popravljaj svoje stanje

Је ли ти озбиљно мислиш да сам ја толики болид да мислим да мушкарци не треба да носе розе, љубичасту.. ве изрез? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Lady Godiva рече

Само се ти теши.. ем розе, ем ве изрез... ццц

0011640393_10.jpg

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Ana B. рече

Dlake ce jos da ga izvade :D

al ako nema kajlu, džaba :smeh1:

image.png.5cee47351d22d4538d4de366ff92d499.png

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Lady Godiva рече

Је ли ти озбиљно мислиш да сам ја толики болид да мислим да мушкарци не треба да носе розе, љубичасту.. ве изрез? 

pa sto me onda diras sa tom roze kosuljom vec treci puta, treba onda da kazes svaka cast kordun, jesi siso sa brda za vreme slobe, ali znas sta je lijepo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, kordun рече

pa sto me onda diras sa tom roze kosuljom vec treci puta, treba onda da kazes svaka cast kordun, jesi siso sa brda za vreme slobe, ali znas sta je lijepo.

Па шалим се, као и увек.

Ако ти нешто значи, мислим да имаш укуса. И мени се допада комбинација светло розе или љубичасте кошуље и тамног одела. И да, волим и црне аутомобиле са светлим ентеријером. Леп је контраст.

Свака част, Кордуне. Јеси сишао с брда, али знаш шта је лепо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Lady Godiva рече

Па шалим се, као и увек.

Ако ти нешто значи, мислим да имаш укуса. И мени се допада комбинација светло розе или љубичасте кошуље и тамног одела. И да, волим и црне аутомобиле са светлим ентеријером. Леп је контраст.

Свака част, Кордуне. Јеси сишао с брда, али знаш шта је лепо.

a otkud ti znas da ja imam crn auto sa bijelom kozom

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, kordun рече

a otkud ti znas da ja imam crn auto sa bijelom kozom

Не знам шта имаш, али знам да си једино ти поставио леп аутомобил на некој теми.. остали су били буди Бог с нама. 

ПС. И лепша је кожа боје шампањца него бела. :0414_feel:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Lady Godiva рече

Не знам шта имаш, али знам да си једино ти поставио леп аутомобил на некој теми.. остали су били буди Бог с нама. 

ПС. И лепша је кожа боје шампањца него бела. :0414_feel:

a necu ja vise sa tobom da razgovaram, zato sto imas paranenormalne sposobnosti, sad se vec bojim.

snezo  drugarice moja brani me

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, kordun рече

a necu ja vise sa tobom da razgovaram, zato sto imas paranenormalne sposobnosti, sad se vec bojim.

snezo  drugarice moja brani me

@Lady Godiva branim ga

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 38 минута, kordun рече

ajde ne budali, odlicno znas da je v kragna muska, uzmi  ozbiljne muske majice koje se nose sa kosuljom, sve imaju v kragnu, cak vojnicke majice su imale v kragnu u nasoj vojsci, lupetate

Sve sam mog`o da zamislim, al` da nosis "v" izrez nikako...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...