Jump to content

Мушкарци постављају питања, жене дају одговоре

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 20 минута, Broken рече

kako si mene povezao sa ovim ? :)

Па много нам се парфемишеш нешто...

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 7.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Kako znate da volite nekoga? Kako razlikujete taj osecaj od osecaja zaljubljenosti? 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Neša_ рече

Kakva bi bila vaša reakcija kada bi bile udate za po vašem mišljenju savršenog muškarca, a posle nekog vremena ga iznenada zateknete sa drugim muškarcem? :smeh1:

Na ovakvo pitanje me podstakao @Broken  :D.  S obzirom na to kakve sve hormonske aditive gradsko stanovništvo konzumira kroz hranu, nije čudo što se povećao broj homoseksualaca. Mi na selu jedemo mnogo zdraviju hranu, koju dobrim delom sami proizvodimo. :)

Нешо, каква је ово самопромоција?

Као ови у граду су ризичнији, дођите на село где су сви 100% organic, gmo free & straight. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Grizzly Adams рече

Па много нам се парфемишеш нешто...

Bar se ne radim povlačenja na latu na pink spravama u uskoj majici i helankama. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Broken рече

Pozdrav. :)

Obično mi nije namera da budem ozbiljan ali sad imam ozbiljno pitanjje. :)

Gledam neku seriju i sad mi jedna scena pokrenula preispitivanje pitanja da li je ljubomora znak ljubavi ?

Pitanje je namenjeno svima.

Љубомора је просто део нечије личности, продубљује се губитком љубави према себи и несигурношћу, може да пређе у патологију, нема везе ни саповерењем нити са блискошћу коју у вези имају, може се држати под контролом, али не тако што ћеш вољено биће држати под контролом, него себе. Наравно постоји и нека позитивна, здрава љубомора која човека тера да себе учини бољим у тој вези. 

Наравно да није никакав израз љубави, то је карцином љубави.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 53 минута, Trifke рече

Kako znate da volite nekoga? Kako razlikujete taj osecaj od osecaja zaljubljenosti? 

Onda kad svesno (a i nesvesno mnogo puta) zelim da se zrtvujem, da pre svega njemu bude dobro, ja sam u drugom planu.

Ne znam da li je to ljubav, nadam se da jeste.

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Trifke рече

Kako znate da volite nekoga? Kako razlikujete taj osecaj od osecaja zaljubljenosti? 

 

FB_IMG_1516854423192.jpg

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Trifke рече

Kako znate da volite nekoga? Kako razlikujete taj osecaj od osecaja zaljubljenosti? 

Pa, to je stvar odluke. Prvo se zaljubi, a posle preraste u saživot. Odluka je presudna. A uz  to ide sve ovo što je Lapis navela.

Probaj, mnogo je lepo :))) 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Neša_ рече

Kakva bi bila vaša reakcija kada bi bile udate za po vašem mišljenju savršenog muškarca, a posle nekog vremena ga iznenada zateknete sa drugim muškarcem? :smeh1:

Odgovor: Pa, kakva? Isto kao i sa ženom da sam ga zatekla. 

Ali ne bi radila britka sablja ili nešto slično. Šutneš govna u dupe i nastaviš dalje.

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Лапис Лазули рече

 

FB_IMG_1516854423192.jpg

Ko je naslikao ovo? 

 

"Лажно смирење је смирење које има потребу да се покаже. На првом месту, то је смирени изглед (кад кроз понашање и изглед глумимо смиреног човека). Као друго, то је коришћење "смирених" речи и фраза: човек говори о себи да је велики грешник и гори од свих, а ако га у реалности неко увреди он се одмах буни и врло ревносно брани своја права. Као треће, лажно смирење се показује у томе што човек понавља неке научене смирене фразе, рецимо изреке Светих о смирењу, сматрајући да он мисли тако искрено, док смисао тих изрека уопште не долази до његовог срца."

Схиархимандрит Авраам

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Trifke рече

Ko je naslikao ovo? 

Sa neta skinuto bilo mi u tel, ne secam se odakle. 

  • Волим 1

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Neša_ рече

U manjim sredinama svi se poznaju i odmah se raščuje ako se neko po bilo kom osnovu izdvoji od normalnih ljudi.

Ko definiše šta je normalno, i da li smatraš da si i ti jedan od "normalnih"... šta god to značilo?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...