Jump to content

Мушкарци постављају питања, жене дају одговоре

Оцени ову тему


Препоручена порука

Hvala dragi moji :). Zasad je kako treba, uzimam terapiju da se održi, tako da se nadamo da će da bude u redu :).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 7.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Нек те чува добри Господ наш. :sunce:Уживај у сваком трену...И певај..Ја сам стално певала у трудноћи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Natasa. рече

Hvala dragi moji :). Zasad je kako treba, uzimam terapiju da se održi, tako da se nadamo da će da bude u redu :).

Biće to sve dobro, drugarice moja draga...i da znaš, lijepa si mi tako sa stomačićem. :sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Natasa. Честитке!

Свако добро и мир за вас двоје! Сада сте ви на првом месту а све остало од трећег места па на доле :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Divotica, pridruzujem se cestitkama!:sunce:

Follow your bliss and the universe will open doors where there were only walls.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Vladan3 рече

Чаврљао пре неки дан са познаницом и каже она мени:

Screenshot_2017-12-23-12-58-32.png

Шта мислите о овоме драге форумашице?

 

 

Па ово може да се свиди само инфатилним, инфериорним особама које уживају у болесним см односима које љубав уче из филмова и женских часописа.

Да ли је могуће да је неком потребна оваква врста љубави?

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Снежана рече

Па ово може да се свиди само инфатилним, инфериорним особама које уживају у болесним см односима које љубав уче из филмова и женских часописа.

Да ли је могуће да је неком потребна оваква врста љубави?

Могуће је да је твоја дијагноза тачна али ниједно од њих није у СМ причи. Она га је и оставила због емотивне запостављености али га и даље воли свим срцем. Обоје образовани, паметни, поштени, лепи, запослени... Добри али не једно за друго...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Vladan3 рече

Чаврљао пре неки дан са познаницом и каже она мени:

Screenshot_2017-12-23-12-58-32.png

Шта мислите о овоме драге форумашице?

 

 

Mislim da nije bila pri sebi kad je ovo pisala.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Phoebe рече

Mislim da nije bila pri sebi kad je ovo pisala.

Да то је у неку руку тачно. Емотивно је у хаосу... тек од скора се стабилизовала и сада размишља, пакује, рашчишћава све што се издешавало.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Vladan3 рече

Могуће је да је твоја дијагноза тачна али ниједно од њих није у СМ причи. Она га је и оставила због емотивне запостављености али га и даље воли свим срцем. Обоје образовани, лепи, запослени. Добри али не једно за друго...

Ма не мислим буквално СМ, а и то што је неко образован, запослен, апсолутно нема никакве везе. Мислим да генерално жене имају неку фалинку, додају, конструишу особине мушкарцима за које они реално можда и имају потенцијал али га никада не остваре. Живе у илутији да ће оне својом љубавњу нешто ту променити, да ће се он променити. То почиње још у тинејџ периоду - види како ме кулира, па зове крдо другарица које тумаче сваки његов гест и реч. Траже скривене

Поруке по принципу "шта је пиац хтео да каже?", а писац у ствари не зна ни да бекне јер је празна прича.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Снежана рече

То почиње још у тинејџ периоду

Али онда би било очекивано да када једном или пар пута кроз то прође то више не ради себи, зар не?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Vladan3 рече

Али онда би било очекивано да када једном или пар пута кроз то прође то више не ради себи, зар не?

Зашто тако мислиш, ја познајем пуно људи и жена и мушкараца који иду из везе у везу по истом шаблону, увек иста песма која се понавља, ја сам баш на пандан теми овој поставила то питање, шта је у питању када људи упадају у такве тамне вилајете из везе у везу, емотивна незелост, недостатак емотивне интелигенције или нешто треће?

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Снежана рече

Зашто тако мислиш, ја познајем пуно људи и жена и нјушкараца који иду из везе у везу о истом шаблону, увек иста песма која се понавља, ја сам баш на пандан теми овој оставила то питање, шта је у питању када људи упадају у такве тамне вилајете из везе у везу, емотивна незелост, недостатак емотивне интелигенције или нешто треће?

Можда нешто треће, можда су разлози за остајање у таквој вези нека ранија трауматична искуства која стварају осећај кривице и обавезе да се истрпи оно што се дешава... Што је такође бесмислено и ништа не решава... Али ако се то понавља онда једино ова два што си рекла и што сам болдовао.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...