Jump to content

Мушкарци постављају питања, жене дају одговоре

Оцени ову тему


Препоручена порука

Ево, да мало предахнемо од душекорисних садржаја на ЖРУ, па да мало проћаскамо.

 

Момцови пуцајте :)

 

Ево ја ћу први. 

Може се, у извесној мери, приметити да су многе жене "татине ћере" и да мисле да имају круну на глави. Шта мислите о томе?

 

Само молим вас без жутила, ово је озбиљан, Православни мисионарски форум.

Јер овај син мој бјеше мртав, и оживје; и изгубљен бјеше, и нађе се. Сваки човјек најприје добро вино износи, а када се опију, онда лошије; а ти си чувао добро вино до сада. Што око не видје, и ухо не чу, и у срце човјеку не дође, оно припреми Бог онима који га љубе. Јер сад видимо као у огледалу, у загонетки, а онда ћемо лицем у лице; сад знам дјелимично, а онда ћу познати као што бих познат.

 
 
 
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 7.3k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

 Miroslave odma udaraš kontru ženkama na forumu... :D

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Miroslave odma udaraš kontru ženkama na forumu... :D

Ја сам брате за равноправност полова. Само нисам сигуран да имају петљу да се јаве да одговоре.

Јер овај син мој бјеше мртав, и оживје; и изгубљен бјеше, и нађе се. Сваки човјек најприје добро вино износи, а када се опију, онда лошије; а ти си чувао добро вино до сада. Што око не видје, и ухо не чу, и у срце човјеку не дође, оно припреми Бог онима који га љубе. Јер сад видимо као у огледалу, у загонетки, а онда ћемо лицем у лице; сад знам дјелимично, а онда ћу познати као што бих познат.

 
 
 
 
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам брате за равноправност полова. Само нисам сигуран да имају петљу да се јаве да одговоре.

Ma sa će one ne brini sad se dogovaraju preko pp kako da  nam uzurpiraju ovu nadasve dušekorisnu temu.... :))  :))

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ми се примили на ону њихову тему, а њих овдје ни од корова...

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево ја ћу први.

Опа, удараш контру бајо мој. :D

Може се, у извесној мери, приметити да су многе жене "татине ћере" и да мисле да имају круну на глави. Шта мислите о томе?

Ћере јесу татине, а што се круне тиче, какав си принц, таква ти је принцеза...закон привлачности. :D

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li muskarac sme da pokaze slabost? Da li uopste sme da je ima?

Мој одговор је да..

"Дивно је кад жена има петљу да те узме к себи, онда кад си слаб..Џибони"

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li muskarac sme da pokaze slabost? Da li uopste sme da je ima?

Sme. Moze da bude slab samo na svoju zenu.

 

Може се, у извесној мери, приметити да су многе жене "татине ћере" и да мисле да имају круну на глави. Шта мислите о томе?

 

Nista ne mislim o tome.To je uglavnom tako iz perspektive razocaranog muskarca...

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Данче ???  :unbelieveble: 

Пусти их да умру у не знању...не одговарај на питања

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Може се, у извесној мери, приметити да су многе жене "татине ћере" и да мисле да имају круну на глави. Шта мислите о томе?

Pametno. Ja nit' volim, nit' cenim sebe. :) A, ako cemo realno - svaki covek jeste predodredjen za krunu. IfunowutImean ;)

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li muskarac sme da pokaze slabost? Da li uopste sme da je ima?

Mora, ako je covek. :D Ako misli da je Bog, onda mu valja samo mahnuti rucicom neznom... :)))

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Данче ??? :unbelieveble: Пусти их да умру у не знању...не одговарај на питања

:)):))

А таман ми је кренуло.. :D

Слушај, гледај, ћути ако желиш живети у миру!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@@Иван ♪♫,

Пратш ме? :D

када смо већ овде, колико слушате жене, и да ли уопште обраћате пажњу на то шта оне говоре или пишу?

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...