Jump to content

ДА ЛИ ЈЕ РИМСКИ ПАПА ДОБРОДОШАО У СРБИЈУ?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Saint Eustachius рече

Bar ako ništa, pravac SPC daje odgovor kojim putem ona ide i to Porfirije samo nastavlja. 

Само ти сањај.

Гест љубави и поштовања и то лични у датом тренутку. Ништа посебно.

Али није по тебе добро да потпаљујеш људе. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Priznanje MPC od strane SPC za autokefalnu crkvu nikako nije u interesu SPC ali to je agenda naše svete crkve i Svetog Oca i SPC po tome postupa. Nedavno sa Rusima na jednoj proslavi, svecenik spomenio po diptihu i ime Stefana arhiepiskopa ohridskog....bio sam tako sretan, uz sve to crkva je ruska ali skuplja se pomoc za Ukrajince i to od strane ipak vecina su Rusi uz blagoslov ovdašnjeg mitropolita Marka njemačkog RPC, a on je inace Nijemac po etnickom podrijetlu. Inace crkva u koju ideu pola pola Rusi i Ukrajinci. Nema nikakvih problema. Da li je mitropolit Marko zabraniop ili sta ali ime Kirila nisam cuo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Saint Eustachius рече

Priznanje MPC od strane SPC za autokefalnu crkvu nikako nije u interesu SPC ali to je agenda naše svete crkve i Svetog Oca i SPC po tome postupa. Nedavno sa Rusima na jednoj proslavi, svecenik spomenio po diptihu i ime Stefana arhiepiskopa ohridskog....bio sam tako sretan, uz sve to crkva je ruska ali skuplja se pomoc za Ukrajince i to od strane ipak vecina su Rusi uz blagoslov ovdašnjeg mitropolita Marka njemačkog RPC, a on je inace Nijemac po etnickom podrijetlu. Inace crkva u koju ideu pola pola Rusi i Ukrajinci. Nema nikakvih problema. Da li je mitropolit Marko zabraniop ili sta ali ime Kirila nisam cuo.

Ти ћеш да нам причаш шта је у нашем интересу:))

 Хвала ти, ал заобиђи нас.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Freske nam završavaju u kanti, а Srbima je zabranjen ulazak u hramove u S. Makedoniji!" Jasmina Ćirić

Pa evo pitam ja tebe ?? Samo pogledaj ovaj video, srbijanske profesorice o uništavanju srpskih tragova u crkvama i manastirima Ohridske arhiepiskopije - Makedonske Pravoslavne crkve. Eh Srbi.....šišaju vas svi ko Musa jarca :D

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Saint Eustachius рече

"Freske nam završavaju u kanti, а Srbima je zabranjen ulazak u hramove u S. Makedoniji!" Jasmina Ćirić

Pa evo pitam ja tebe ?? Samo pogledaj ovaj video, srbijanske profesorice o uništavanju srpskih tragova u crkvama i manastirima Ohridske arhiepiskopije - Makedonske Pravoslavne crkve. Eh Srbi.....šišaju vas svi ko Musa jarca :D

Питај ти себе куд ћеш и како ћеш а нас остави на миру.

Боље ти је да бринеш што као РКЦ  ћутите о мученицима Јасеновачким уместо што овде мутиш воду.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...