Jump to content

ДА ЛИ ЈЕ РИМСКИ ПАПА ДОБРОДОШАО У СРБИЈУ?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 6 часа, Родољуб Лазић рече

То ћемо још да видимо да ли Србе нико ништа неће питати. Моје мишљење је да ће их питати. Ако их не буде питао, сами ће рећи и урадити.

То су глупости и кукавичја јаја  од оних кретена са борба за веру, као Патријарх ће да изда.:)

Ме где ће да изда, то би они волели али то јуне неће да их муне. 

Не да неће папа да дође него како ствари стоје ни овај расколник из Истанбула није више пожељан на овим просторима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе овај папа је много мањи проблем од овог самозванца  у Истнбулу, тј у принципу РК папа  и није проблем за нас трнутно јер и њега не мирише нови светски поредак. Значи може да доће. :navijanje: Украјинци РК  и Пољаци га пљују значи не иде на воду НАТО. Није чудо да је овај из Истанбула крстио унука од највећег србрмрсца, као он не зна то :)), Ћукановића. Па је педерску децу крстио његов наследник у САД итд. Трентно мењају калндар у Укарјини и спремају унију са РК 2025. За то време папа подржава Путина није признао Косово, и сада ко је ту већи проблем:navijanje:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Родољуб Лазић рече

Читав проблем за Православље кренуо је од почетка 20. века са Фанара који  је послушно оруђе у рукама Запада и  тројански коњ у Православљу. Докле год је (овакав) Фанар, са мноштвом јеретичких ставова и учења, први у Православљу (екуменизам је највидљивији), неће ваљати. Биће све горе (ако је то уопште могуће). Насушна потреба, БИТИ ИЛИ НЕ БИТИ Православне Цркве јесте да се Фанар (и његови послушници у другим помесним православним Црквама) осуди за јерес(и) и престане да буде први међу једнакима у Православљу. Проблем је што је и Руска Црква у свом врху екуменистичка, а додатно је у проблему јер у овом рату пружа подршку Путину који је на Западу претворен у новог Хитлера. Тако да је тешко наћи реалну снагу/снаге и ауторитет који би извукли Православну Цркву из кошмара у који је уведена. 

Проблем је што је и Руска Црква у свом врху екуменистичка, а додатно је у проблему јер у овом рату пружа подршку Путину

Не могу да верујем . Мислио сам да си нормалан. Сада и ти луптеаш на квадрат на нивоу оних кретена борба за вечеру. Значи не треба да подржавају Путина, а зашто јер је екумениста girl_smiley.АЈде сабери се и не пиши глупости. 

Иначе хвала Господуда  нисмо променили календар. Тиме смо се одбранили и спремни смо за сва зла заједно са РПЦ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тако је и Артемије причао да није пробвлем Косово него екуменизам као Родољуб.. И онда кренуо пртив Милошевића, са ДЕПОС итд. Значи није проблем Украјина него куменизам12:smeha:  Родољубе црни сине, јел си ти читап чта је Патријарх Кирил причао да је ово рат измежу добра и зла, забранили му да се креће по Европи а ти му кажеш да је екуместа. Свашта стварно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, dilic рече

@Вилер Текс Да ме контролише писао бих шта и ти, нападао медије који су вен његове контроле, а хвалио полтронске

Нападаш Патријарха без стида исрама . Какве везе има Птријарх са тим ко контолише медије, као он је ту заинтересован треба му за проповед.  Све вас којима смета Патријарх, без изузетка, треба ставити под нисте Срби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лупеташ. никаве чињенице него ноторне лажи износиш. Председник Србије нема ма баш никаквог утицја на Цркву. Црква само може да му помогне он то зна и он то злоупотрбљава, али и ти исто тако.

Иначе проблем у Цркви је да постоји екипа као Боксид и Родољуб  и борба за вечеру и ти којима је важније лично спасење и его него страдање свог народа и онда тражите длаку у јајету код Патријарха Кирила, Патријарха Порфирија, Путина, па следствено  томе нико вам не ваља само сте ви паметни.љуби вас мајка.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Владимир Владимирович Цар1 рече

борба за вечеру и ти којима је важније лично

Имам једно питање - ако бих могао да вас/те питам, ако је то ok

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 3.11.2022. at 17:48, dilic рече

У овој држави одлучује један човек и његова партија о свему. Ако одлучи да га доведе као што је довео Европрајд довешће га. Може контролисати и демонстрације против, може чак преко медија који су сви под контролом медија да убеди да није дошао иако је дошао, да га није примио и ако га је примио. Порфир би поступио исто као и кад га је прошли пут, а многи које они контролишу урадили би исто. И шта се ту безвезе млатите. Урадиће како они хоће или како им се каже

Jos jedan zvijuk se javio … 😂😂

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, dilic рече

@Вилер Текс Да ме контролише писао бих шта и ти, нападао медије који су вен његове контроле, а хвалио полтронске

Јел имаш ти неки доказ да ме контролише? Ако немаш, значи да клевећеш.

То су ми говорили и неки случајни Срби на овом форуму. Немој са њима под кишобран.

Послушај професора др. Милана Брдара, који објашњава у првих петнаест минута колико  опозиција маши у свом негирању свега и свачега што има везе са влашћу. Ти си исти такав и још ме оптужујеш да сам контролисан.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, dilic рече

@Владимир Владимирович Цар1 Не нападам говорим чињенице. Жалосно је што смо дозволили да злотвор шаље своје жбирове по свим епархијама и врши притисак за које кандидате да се гласа. Требало је да тада бранимо нашу Цркву

Не не ма где ти да нападаш и клевећеш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, dilic рече

@Вилер Текс Да ме контролише писао бих шта и ти, нападао медије који су вен његове контроле, а хвалио полтронске

И реци ми да ли мислиш да су ти медији просрпски или антисрпски? Да ли су стварно независни или им стижу огромни "сендвичи" из Вашингтона и Брисела? 

Да ли је зло само ако Вучић контролише медије а није зло ако медије контролишу Америка, ЕУ и НАТО?

Да ли Америка, ЕУ и НАТО чине Србима добро или лоше у протеклих тридесет година?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Вилер Текс рече

Да ли је зло само ако Вучић контролише медије а није зло ако медије контролишу Америка, ЕУ и НАТО?

Па Вучић управо и ради за Америку, ЕУ (немце), и НАТО. Они су га и поставили, она га и држе на власти...

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, mirko1929 рече

Па Вучић управо и ради за Америку, ЕУ (немце), и НАТО. Они су га и поставили, она га и држе на власти...

То беше тако 2012/13/14 а онда су неке ствари, ако ниси приметио, почеле да се мењају.

Јер да је неко нечији играч 100% и све држи у својим рукама, зашто до сад не би испунио све налоге свог налогодавца? Зашто му налогодавац поставља клипове у виду белбетала са ндх1 и сличних?

Веровали или не, до оваквих питања човек дође без да му је неко да сендвич само ако није вођен мржњом.

Дакле, само размишљам, уз могућност да нисам у праву. За разлику од НДХ1,Нова СС пророка, праведних суперправославних  "боље знам од Патријарха" мудраца са условно речено, десне стране, који су 100% у праву,све виде и све знају без грешке. Ево само да прођу избори па ће увести санкције Русији, говорише неки. И још их хвала Богу није увео. Један од примера мудрости и пророштва без грешке.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...