Jump to content

Ко стоји иза сајта "Борба за веру"

Оцени ову тему


Препоручена порука

Jel moguce da Solomon "nesto zna" sto niko drugi ne zna i da to sto zna nece nikome da kaze?

Pa ovo je istorija foruma koja se pravi pred nasim ocima :-D

Dobro, da rezimiramo dakle, stav vwcine nije mnogo bitan?

То што сам ти одговорио не значи да желим да са тобом водим било какав дијалог и мислим да сам ти одавно навео све разлоге за то и директно ставио то до знања,тако да...

Non praevalebunt, non praevalebunt portae inferni!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако ништа, сва ова раслојавања и појава више српских јурисдикција на српском тлу ће бар довести до тржишне конкуренције и пада цена за требе :))

Батице, а јел бих ја у том случају могао, умјесто досадашњих 10 имена за проскомидију за 10КМ, да упишем 20 за исту цијену?
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Батице, а јел бих ја у том случају могао, умјесто досадашњих 10 имена за проскомидију за 10КМ, да упишем 20 за исту цијену?

"Српска православна безтарифна црква" :)) Ту неће нико основати, ни Иринеји, ни Артемије, ни Акакије, исто као и ону где ће се владике са поштовањем односити према нижем клиру и мирјане бар питати шта мисле о овоме или ономе.

Одјава од писања на ову тему.

Само је једна вера права - вера хришћанска православна!

Само је једна црква права Црква Исусом Христом Господом основана - Црква православна!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ћирило, ништа без Методија ;)

Што се тиче БЗВ, није ВД из ДБа. Владе је човек којим се само да изманипулисати због његове жеђи за сазнањем. Тако службе и раде, нађу ко је пријемчив за информације, онда понеку полуинформацију протурају кроз истините и тако редом док не остваре циљ. Он је усамљени јахач у потрази за Истином који ће увек бити усамљен. Никад туђи гласноговорник, али често жртва својих заблуда.

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisam u prilici,a ni u stanju da ispratim temu...iskreno,ne zanima me mnogo,apokalipsa ne moze da se spreci,samo da upozorim,ja koja nista ne znam,na politiku-zavadi pa vladaj.Kakvo je stanje,ne znam,slika koju vidimo je apokalipticna...Ne mogu to da shvatim,moj mozak baguje...isuvise je ocigledno...Bog je mnogo dobar...Boze,milostiv budi i nama gresnima koji se kajemo i nadamo vecnom zivotu.Amin.

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Редовно пратимо бљувотине са тог назови сајта. Не можемо да се начудимо толиким провалама.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Редовно пратимо бљувотине са тог назови сајта. Не можемо да се начудимо толиким провалама.

Zasto ga pratite,ako nije vredan paznje. ....onda mu necete poklanjati svoju paznju,necete ga cak ni pominjati,jer o njemu navodno nikad ne razmisljate,a ako vas neko pita,govorite kratko,uopsteno,nikoga da ne uvredite,jer to nije hriscanski pre svega.P.s.Eto sa kakvim se predznanjem ide u manastir,salim se,naravno...Bez obzira na pravdu ili nepravdu,reci da nam budu blage,a dokazi jaki.Dokazi...pa po plodovima cemo ih poznati...jer kakve veze ima svetlo sa tamom.Da ne odugovlacim,braco moja...:-D...ne dajte se u jaram ropstva...zemaljsko je za malena carstvo...Ne stajem ni na ciju stranu,imam samo jedan stav,a to je -Ne sudi,da ti se ne sudi. Bog zna sve.To nije pretnja,to je uteha.

Измењено од Дијана.
ne provociraj

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...
On 29.8.2015. at 12:04, R2D2 рече

као и екипа око Симеона рукумијског

Део сам те екипе, маргиналан. Од како је Бог кренуо да треби мржњу из мога срца прошло је доста година, међу првим мојим наставницима на томе раду био је, и остао, Симеон рукумијски. Мој дом цвета, милошћу Божијом, на молитве овога човека, човека светога живота. Одлазећи од мене моје мржње су одводиле са собом све више и више људи којима сам био драг, данас сам такорећи сам. Мрзећи све мање друге, мрзео сам све више себе и то је помогло да лакше подносим усамљеност. Тешка је усамљеност, тешко је када те све мање њих разуме. На срећу, у оном најужем кругу преосталих, је једно малено људско биће које нема још две године, и због кога вам се обраћам, будући нараштај Срба. Детенце, колико сам плакао када смо га крштавали знајући шта га чека у земљи у којој је рођен. У земљи заваде и безакоња, која је заборавила речи апостола Павла, против кога треба ратовати, у земљи која дише молитвама Светога Саве а не сећа га се готово никако. Е то детенце је велика утеха моја, оно ми верује, оно има времена за мене, оно ме слуша. А ја га ратници, обеју страна, морам предати у ваше руке! Ако ме послуша неће пристати ни са једном од зараћених страна, стаће на страну трећих, трећих којима су једини противници ђаволи и они сами. Зар није греота ратници да вам то детенце буде жртва, као што ће то бити Симеон рукумијски, можда и Сава дечански?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 years later...

Борбаши поново насрнули на Српство у ЦГ. 

Ево и црногорске мим странице (веома интелигентних и духовитих аутора) пишу о сарадњи цг усташа и борбаша, што смо ми констатовали још у време обрушавања на м. Амфилохија као сепаратисте који одваја цркву у ЦГ уз помоћ Вартоломеја 

 

Screenshot_20190930_075557_com.facebook.katana.jpg

FB_IMG_1569822968492.jpg

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Амфилохија ( који је рекао да је Максим добар јер “није педер” ) од Борбезаверу брани содомит. Комплетно лудило. Овде ко не полуди тај није нормалан.


Inviato dal mio iPad utilizzando Pouke.org

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 30.9.2019. at 11:27, Srdjan61 рече

Амфилохија ( који је рекао да је Максим добар јер “није педер” ) од Борбезаверу брани содомит. Комплетно лудило. Овде ко не полуди тај није нормалан.


Inviato dal mio iPad utilizzando Pouke.org

Наравно, или кад криптокатолика Ђуровића брани зилотска Борба за вечеру...

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Панарет рече

Наравно, или кад криптокатолика Ђуровића брани зилотска Борба за вечеру...

???

Od koga ga brane?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вукашин рече

???

Od koga ga brane?

Дај не правите се луди, свима јасна ова колаборација...Од "херцеговачког" клана итд.

Чак и да не постоји Васељенска патријаршија, требало би је измислити

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Панарет рече

Дај не правите се луди, свима јасна ова колаборација...Од "херцеговачког" клана итд.

Meni nije, hajde objasni na sta ciljas? 

Ko je napadao Djurovica, pa ga oni branili?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Панарет рече

Дај не правите се луди, свима јасна ова колаборација...Од "херцеговачког" клана итд.

Нису га бранили, само су постављали његове текстове.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...