Jump to content

Мушко-женско пријатељство  

21 члановâ је гласало

  1. 1. Да ли верујете у мушко-женско пријатељство?

    • Да
    • Не
    • Да, ако не постоји физичка привлачност
    • Не знам
      0


Препоручена порука

@@Ћириличар,

Значи да би ти неко био пријатељ мора да испуњава одређене услове...да је педер, да је ружан као скот, да сте у крвном сродству :D

о каквом пријатељсту причамо???

још једна ствар чим неко од "пријатеља" уђе у везу или брак "пријатељство" се растура.

Е сад зависи и ко шта сматра за пријатељство.

Па.. неееее :( 

Имам пријатељице и ван крвног сродства  :bleh:

 

Причамо о правом пријатељству, наравно. И да, зависи ко шта под "пријатељством" подразумијева. А сад да ли се растура због брака, све зависи од случаја до случаја. Можда неко има љуборног супружника, можда је другачиеј схватао то "пријатељство". Можда се деси, можда не  8086.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da su moguca. 

Naravno, tu se s vremena na vreme ,na smenu jave " pobrkana" osecanja, ali ako oboje to iskuliraju, ili ako su oboje u stabilnim vezama, ( pod uslovom da partneri nisu ljubomorni na prijatelja, prijateljicu) takva prijateljstva su veoma iskrena, cvrsta i predivna.  :pivo:

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da su moguca. 

Naravno, tu se s vremena na vreme ,na smenu jave " pobrkana" osecanja, ali ako oboje to iskuliraju, ili ako su oboje u stabilnim vezama, ( pod uslovom da partneri nisu ljubomorni na prijatelja, prijateljicu) takva prijateljstva su veoma iskrena, cvrsta i predivna.  :pivo:

Bravo, pozdravljam  8086.gif  Kao i svako prijateljstvo... Mislim da ne treba deliti prijateljstva po vrstama, kao što ni ljubav ne treba deliti, jedna je Ljubav, a jedno je i prijateljstvo - iskreno i od srca. Mož da tandrčemo o hiljadu sitnica i situacija, ali ako se sa ljubavlju ide, nema greške...

"Gledajući ljude sažali mu se, jer bejahu smeteni i rasejani kao ovce bez pastira."
(Mat. 9, 36)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мушко женска, женско женска, мушко мушка , имају своје изазове и препреке.

Прво човек треба да је способан да буде пријатељ, затим да нађе пријатеље.

Добар део пријатељстава је врло површан, има за темељ неке интересе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када кажем пријатељство, ја подразумевам везу која захтева блискост, познавање другог, везу у којој нема места за али и само...Заједничко блејање, трачарење и испијање кафе - није пријатељство. :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Када кажем пријатељство, ја подразумевам везу која захтева блискост, познавање другог, везу у којој нема места за али и само...Заједничко блејање, трачарење и испијање кафе - није пријатељство. :)

Наравно, и ја на то мислим. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pa, ja sam isla na jezicki fakultet te su mi sve muske kolege bile samo drugari :)) Bio je tu jedan kolega koji je ipak...s ove strane, ali nikad nista medju nama nije bilo, nikakve privlacnosti, iako smo se dosta druzili...posle se upoznao i sa mojim sadasnjim muzem i svi zajedno smo se druzili, i dan-danas smo veliki prijatelji, tako da eto...to bi mozda bio primer da je moguce musko-zensko prijateljstvo.

 

16ac245f8e633e85f0ad693aba827d7d13452271

Извор

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pitam se,kakav li je ovo forum,ciji li je,gde sam ja to zalutala...

Boze,daj mi ruku...

Musko-zenska ne samo da su moguca,vec su najiskrenija.

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...