Jump to content

Šta ste po profesiji, čime se bavite, da li ste zadovoljni svojim poslom, kako preživljavate...

Оцени ову тему


Guest Alefshin

Занимање  

118 члановâ је гласало

  1. 1. Занимање

    • Инжењер
      28
    • Економиста
      9
    • Правник
      6
    • Теолог
      6
    • Техничар
      8
    • Доктор
      6
    • Агроном
      1
    • Музичар
      2
    • Фриленсер
      2
    • Физикалац
      4
    • Остало
      48
    • Војно лице
      1
    • Пензионер
      2
    • Просветни радник
      4
    • Социјални радник
      3


Препоручена порука

Ја сам пензионер.    Паааааа... Ја нисам нигде радио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Предајем клавир у музичкој школи,а то ми није био баш прави сан. Сан ми је био да завршим академију за клавир што сам хвала Богу постигао, а ово се природно наметнуло као "једина" опција за зарађивање. Наравно да сам имао и ту жељу, да предајем у школи, али сам брзо схватио да је то "уска пруга" иако је леп посао, и да имам још разних потенцијала али како и шта? И онда сам лутао неколико година, покушавајући да одем из школе али сам сазрео у међувремену и "пронашао" себе у школи на неки мени близак начин, што је и најбоље.

Једино што треба да радиш, по мом убеђењу, је да слушаш Сузану Тамаро и идеш куда те срце води, јер глава уме да нам зезне живот, а ако нам га срце "зезне" (ал тешко) бар је слађе :)

Завршити факултет данас је више ствар личне сатисфакције, занимање и запослење су већ друга прича..

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

да слушаш Сузану Тамаро и идеш куда те срце води,

 

:good2:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nutricionista..

 

super da otvoris temu, na pr. Pitajte nutricionistu......i da nam dajes savete.... :D moze...?

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам онај човек који " краде " пчелама мед да би се ви засладили слатким производом . :)

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Muzičarka ... prof. solfeđa, mada se već pet godina bavim i etnomuzikologijom.

Hobi mi je pevanje  :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

©ачиних овлаш метоноимијску замену појмова, да не рекнем како сам употребио појам средства којим се врши радња да означим појам радње итсл.

L5xvwmb.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Знате, ја организујем. Дакле, организатор сам. Организатор ај ти пројеката, или оно Проџект менаџер. А онда мало преводилац. А онда мало учим људе страним језицима. А онда мало пискарам. А онда сам ту и тамо. И тако... 

 

А волео бих нешто хумано да радим. Да служим. 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...