Jump to content

Оцени ову тему


Препоручена порука

Obradujte svoje najmilije! Uz najnoviji broj ZRU Tabloida besplatan blagoslov za Vas i vase bliznje! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ZRU Oglasi:

 

Hitno potrebno smirenje! Moze i privremeno.

 

Poklanjam sedmodnevne nedeljne posete liturgiji u crkvi ili manastiru po Vasem izboru.

 

Menjam postan rucak na vodi za jagnjecu plecku.

 

Iskreno se molim za verni i blagocestivi narod svake nedelje. I neprijatelji dolaze u obzir!

 

Menjam skoro novu epitimiju, stara svega 3 dana, za neku toplu rec utehe.

 

Dostavljam sveze nafore pravoslavnim vernicima, a koji su spreceni da prisustvuju liturgiji, na kucnu adresu.

 

Delim amine kapom i sakom dok traju zalihe tolerancije ZRU administracije.

 

Dajem iskusan i dobro negovan sarkazam u zamenu za bilo kakvu zdravu duhovitost. 

 

Palim svece za Vase najmilije u domovini i inostranstvu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Marko Dragičević: Banalizovanjem do Istine!

  Svetlana Pecin-Saraguda: Da li nam je sudbina zapisana u IP adresi?

  RYLAH: Nije! (zvijezde, karte i dlan su već druga priča)

 

 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ексклузивно:

Џуманџи: Ложим се на арогантне типове!

Мр. Арогантни: Пих!
Џу: girl_smiley

 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Невјероватно!!!
ДНК анализом недвосмислено утврђено: Отац Оливер Суботић и Кристијан Бејл су идентични близанци!

3f17ff4a84ebd686e0792b4c7d09de29.jpg


ay_101424521-e1362390525384.jpg

Christian-Bale-1.jpg

Отац Оливер: Заправо, и нисам изненађен, некако ме је увијек привлачио тај Бетменов стил одијевања, црно, огртач до пода... Ето, сада знам и зашто.

Неименовани извор билзак Синоду СПЦ нам је потврдио да ће једна од тема наредног засједања овог тијела бити управо питање Бетменовог начина облачења, односно ко је ту кога ископирао. Очекује се да ова тачка дневног реда претходи расправи о разрјешењу појединих владима.

Папа Фрањо: Па докле више? Бетмен, нинџе, људи у црном... сви се нешто уфуравају у тај православни аутфит. Зашто се нико не облачи као ја? И наши бискупи су људи од крви и меса, имамо и ми осјећања, знате!?

 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Goku eksplicitno protiv bukvalnog tumacenja Novog Zaveta.

 

Novinar: Da li je prica o vinogradu i gospodaru Istina?

 

Goku: Neee, ne sme biblija, da se bukvalno tuma;i. Nikako! Osim ako uzmemo u obzir da je sve Bozje. Otac jeste gospodar svacijeg vinograda, poslao je Sina, kako bi mu isplatili ono sto je Njegovo. Sina ubise i razgrabise vinograde.

 

Otac, Sin, bukvalno... sta ti ja znam....

Ljubav se u duši ogleda, nebo je još nesagledivo.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

sta ti ja znam....


Moj univerzalni odgovor na svako iole komplikovanije pitanje iz domena pravoslavlja. :)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

AKTUELNO NA FORUMU  -  Piti mleko ili ne...?

 

@@Nikolajj, je odlucno protiv :ubacene su neka supstanca i otrovi da bi mleko stojalo duze na policama u prodavnicama

 

@@Crveni Baron, kao i obicno kontrira: Ja jogurt, sir, mleko obozavam ..

 

@@Deki992, mu se suprotstavlja : Ne,ne...ti si biljojed,kako mozes na tome da zivis?

 

@@Dejan_kv, sumnja :Ti is dosao ovde sa namerom da provociras.

 

@@Crveni Baron,potvrdjuje:  E vo ja sam sada omlatio jogurt od po' kile ...punomasan ...pa nek ide zivot ...

 

@@Justina, je sludjena :Mene to sve strasno sludjuje

 

@@Deki992,objasnjava :  Pa u nas Pravoslavaca ima dosta svastojeda

 

@@Trifke, se samo smeska na sve to>samo da prihvatimo zdravstvenu reformu i savete velike i jedine prorocice i odmah smo na nebu!

 

@@Kaludjerovic Sreten,sugerise :  ne piti mlijeko jer je nezdravo :D  ,piti urin zdravo je

 

@Svetlana Pecin-Saraguda, mudruje :Sta li krava misli o svemu tome?

 

@@Zayron, trijumfalno zakljucuje :sve krave su lepotice i umetnice,

gdjekakva Karleuša ili Severina su za njih amaterke

 

eto dragi moji , nadam se da su vam nasi clanovi svojom diskusijom pomogli da se opredelite....DA LI CETE PITI MLEKO ILI NE....

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Жељко Ињац: „На форуму боље од 2017.“

Ексклузивно "Зајрон признао: Не знам чешки"

Ova 2 naslova su ubedljivo nepobediva. :)))

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Novo novo u Zru tabloidu:Goku izvrsio kame-hame talas na administratore foruma :D

 

kame-hame-talas-xd.jpg

Какав си ти дечаче краљ! Свака част Камехамеха!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Невјероватно!!!

ДНК анализом недвосмислено утврђено: Отац Оливер Суботић и Кристијан Бејл су идентични близанци!

 

Ekskluzivno : Gospođa Pufna odgovara oštrim demantijem : " Moj muž nema brata blizanca,on je unikatan ! Nemojte mi više muža razvlačiti po novinama, inače ću vas tužiti za klevetu i tražiti mere zaštite od psihičkog nasilja !"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...