Jump to content

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • 2 months later...

Доставио је храну једној модераторки, оно шта се даље десило ће вас шокирати!!!
Ћевапи са кајмаком на посни дан!

img285124c49f70c34ca3.jpg shutterstock_136962236-294x300.jpg

Извјесни достављач Драшко (право име познато редакцији) само за ЖРУ таблоид, отворено и без цензуре прича о догађају који му је пољуљао вјеру у живот и у људе:

Д:
Тога дана сам кренуо на посао као и сваки дан, не слутећи да ће ми слијед догађаја преокренути живот наглавачке. Не мало сам се изненадио када ми је је врата отворила наша позната модераторка. Још када сам видио да је наручила ћевапе са кајмаком, а био је петак, умало се нисам онесвијстио!

Од тог шока, каже Драшко, слабо једе, не може да спава, а од стране поменуте модераторке свакодневно трпи притиске како би о овоме ћутао.

Д:
Читаву ствар сам пријавио полицији, али знате како то код нас иде... Свакодневно ми пријети, уцјењује... Пријавила ме и надређеном, пријети ми отказ

Непозната модераторка није била расположена за разговор. Фотографисање је одбила уз опаску да жели да заштити свој идентитет док се прашина око цијелог случаја не слегне.

avatar_woman.jpg Само је кратко изјавила:

Н.н: 
Ако већ морате да трпате нос у туђе послове онда напишите и то да се све десило у петак навече, након вечерње, када према црквеним канонима већ почиње нови дан, тако да технички нисам прекршола пост. Поменутог Драшка никад у животу нисам видјела!



 

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:dobro::))

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:smeh2::smeh2:

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sokantno ! .... I Arsenija hoce cevape sa kajmakom na kucnu adresu ...   Ko li ce otvoriti vrata ?    ....  

 

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 hours ago, Goku рече

Н.н: Ако већ морате да трпате нос у туђе послове онда напишите и то да се све десило у петак навече, након вечерње, када према црквеним канонима већ почиње нови дан, тако да технички нисам прекршола пост. Поменутог Драшка никад у животу нисам видјела!

:)):)):))

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Goku рече

Jess, јеси ли ти та? :)

sta mislis...?

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јеси (Да не кажем Jessy) :)

Χριστός ανέστη εκ νεκρών, θανάτω θάνατον πατήσας, και τοις εν τοις μνήμασι ζωήν χαρισάμενο

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 minute ago, Goku рече

Јеси (Да не кажем Jessy) :)

:0212_rolleyes:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

8 hours ago, Goku рече

Од тог шока, каже Драшко, слабо једе, не може да спава, а од стране поменуте модераторке свакодневно трпи притиске како би о овоме ћутао.

Д:
Читаву ствар сам пријавио полицији, али знате како то код нас иде... Свакодневно ми пријети, уцјењује... Пријавила ме и надређеном, пријети ми отказ

Znaciii, definitivno nisi normalan ! Tabloid "Skandal" vristi za tobom, a ja umirem od smeha !!!

12:smeha:12:smeha:12:smeha:

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

НЕВИЂЕНИ СКАНДАЛ

Наша кртица са фејса сазнала  шта је администратор овог форума поручио Гос'н Прецеднику Србије

Наиме, видно потрешен поразом наших спортиста  на ЛОИ,  дотични поручије:

 

Томо, врни се да печеш ракију, а ти , Драг'це да куваш џем.

До закључења овог броја, нисмо сазнали реакцију председничког пара.

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...