Jump to content

KRVAVI NAPADI - Terorizam i ratovi širom sveta

Оцени ову тему


obi-wan

Препоручена порука

Нисмо ни ми изузети од тога. Кад крену да враћају избеглице из Немачке на Балкан (читај Србија), може и овде да буде кљања и пуцања.

Ко зна колико је међу њима муџахедина са ратишта и терориста...

Отварање амбасаде у Јерусалиму може да изазове неки овакав напад.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Jedan od napadača. 20 godina. Rođen u Austriji, ili je bar odrastao u zemlji dembeliji ... od roditelja Albanaca iz Makedonije. Ha, atlantistički prijatelji. Na Kosovu cvjeta demokratija, tamo u rodnoj grudi ima "ravnopravan položaj", i "jednake šanse" za napredak i ostvarenje u društvu. Njegovi domaćini demokratiju šire i po vjerom mu bliskim zemaljama. Šta hoće više, zašto nije sretan??

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И, има ли реакција неког битног исламског тела или личности на овај терористички акт у Аустрији?

Ја нешто гуглао, али ништа није изашло. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, mario beloti рече

Говорећи о терористичким нападима у Француској, Марковић

Марковић је врло ретко српско презиме, тако да се без проблема може знати о коме је реч.:)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...