Jump to content

NESTAO/LA..POSLEDNJI PUT VIĐEN/A.. HITNO!!!

Оцени ову тему


Nikolajj

Препоручена порука

POMOZITE DA PRONAĐEMO OVOG MLADIĆA: Student iz Jagodine nestao u Košutnjaku (FOTO)


Miljan Milošević (1990) u noći između nedelje i ponedeljka nestao u Koštunjaku, saznaje S media portal. Njegovi prijatelji započeli intenzivnu potragu. Slučaj prijavljen
policiji.

 

news_108274.jpg

 

U noći između nedelje i ponedeljka, u beogradskom naselju Koštunjak nestao je Miljan Milošević (1990), student DIF-a iz Jagodine, saznaje S media portal.
Njegov prijatelj Đorđe Ilić prijavio je slučaj policiji koja intenzivno traga za Miljanom.

- Miljan je poslednji put viđen u nedelju u 00:15h, kada je izlazio iz Studentskog doma "Košutnjak" gde inače živi - kaže njegov prijatelj Đorđe Ilić za S media portal. - Snimile su ga kamere kako odlazi u pravcu Žarkova. Ja sam se čuo sa njim dva i po sata pre toga, zvučao je sasvim normalno. Bio je tih, miran i povučen dečko, nije imao razloga da ode bilo gde a da se nikome ne javi.

Miljanova sestra Marija za S media portal kaže da njen brat nije imao nikakvih problema.

-Nije bio psihički nestabilan, nije sklon problematičnim situacijama što bi, eventualno, dovelo do ovoga. Nikad nigde nije išao bez telefona, uvek se javlja i to nam je najčudnije - kaže Marija.

 

miljan%20foto1.jpg

 

Ukoliko prepoznate ovog mladića, molimo vas da javite najbližoj stanici policije ili Mariji Milošević na 069/484-1783.



(S media)

Foto: Twitter

 

izvor:

http://www.smedia.rs/vesti/vest/108274/Nestao-Miljan-Milosevic-Potraga-POMOZITE-DA-PRONADjEMO-OVOG-MLADICA-Student-iz-Jagodine-nestao-u-Kosutnjaku-FOTO.html?fb_action_ids=544568455578099&fb_action_types=og.likes&fb_source=timeline_og&action_object_map={%22544568455578099%22%3A430019647084167}&action_type_map={%22544568455578099%22%3A%22og.likes%22}&action_ref_map=[]

“Ја нисам нешто посебно талентован. Само сам страствено радознао.” Алберта Ајнштајна 0513_music

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

О Боже Господе... Ти реши!

Один монах вошёл в склеп к покойникам и крикнул: "Христос воскресе!" А они ему все хором: "Воистину воскресе!"
--- / -.. --- -- .. -. . --..-- / -- .. ... . .-. . .-. .
http://www.srdjanantic.blogspot.com/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јел нађоше тог момка више? Искрено се надам да је само отишао у неко зезање па заборавио да се јави... 

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја га не познајем, али људи из града који га знају ми рекоше да није склон неким испадима, да није проблематичан и тако то...  Али никаква информација за сада....

.

..

...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Господине Раде,најљубазније вас молим да не стављате линкове ка вашем сајту,где објављујете своје визије!

Ово је сајт Православног Хришћанства и на њему нема места за рекламирање визионара и њихових визија.Хвала

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Господине Раде,најљубазније вас молим да не стављате линкове ка вашем сајту,где објављујете своје визије!

Ово је сајт Православног Хришћанства и на њему нема места за рекламирање визионара и њихових визија.Хвала

Postovani gospodine Dejane Bicanin, mislim da u ovakvim trenucima nema mesta za razmisljanje o reklamama, vec treba da se usredsredimo na pomoc, ako mogu i jedno zrno pomoci da pomognem ja sam spreman za to. Jer zli jezici kvare dobre obicaje. ja sam isto covek kao i vi i pravoslavni hriscanin. Jos jednom vas molim da obavestite porodicu te osobe.. i svoje usluge ne naplacujem vec ako mi Bog da vidim i pomognem ja to i cinim.

Vizionar Rade Zivanovic.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Господине Раде,не занима нас да ли наплаћујете или не,шта видите или не видите,лепо сам вам рекао да своје визије и линкове ка вашем сајту не објављујете овде.

Ово је веома трагично за породицу несталог,и не би да се играмо са њиховим емоцијама,на било који начин.

Ми православни Хришћани са својим двехиљдегодишњим духовним искуством,имамо јасан став о визионарима и визијама,тако да вам нико ништа не говори напамет.

Ми смо искористили своју могућност да на социјалној мрежи раширимо обавештење,и сада позивамо на молитву,да Бог ову ситуацију реши и да буде воља његова.

Молимо вас да испоштујете уредништво сајта.Хвала.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...