Jump to content

Ваш омиљени парфем?

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

Krasnaja Moskva, Crvena Moskva ili Lepa Moskva, iz 1913 kreiran za poslednju rusku caricu. Kasnije je postao državni parfem SSSR i koristio se za zvanične reprezentacije i dočeke. Imamo li mi nešto takvo, osim tamjana?^^

 

Milost i istina neka te ne ostavlja; priveži ih sebi na grlo, upiši ih na ploči srca svojega!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1.3.2021. at 17:11, Prozor na krovu рече

Top 3
Muški:
Kouros Yves Saint Laurent, Trussardi Uomo Trussardi ,Le Male Jean Paul Gaultier
Ženski:
Nuits Indiennes Jean-Louis Scherrer, Coco Eau de Parfum Chanel, Shalimar Guerlain

Po ovom spisku reklo bi se da ste matori ? :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако волите Авентус (а верујем да нема тога коме се не свиђа Creed Aventus), али вам није довољно јак или му фали мало тих мушких нота, препоручујем да пробате турски бренд Nichane и парфем Hacivat. Има допадљивост Aventusa али три пута бољу трајност, сијаж и, по мени, још лепши мирис.

Можда за почетак узети за пробу пар милилитара, а касније целу боцу која, ако се паметно троши, може да траје без проблема годину дана, јер је довољно само два спреја да "вози" цео дан.

 

Hacivat – IMPERIAL SCENTURY

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 1.3.2021. at 17:11, Prozor na krovu рече

Top 3
Muški:
Kouros Yves Saint Laurent, Trussardi Uomo Trussardi ,Le Male Jean Paul Gaultier
Ženski:
Nuits Indiennes Jean-Louis Scherrer, Coco Eau de Parfum Chanel, Shalimar Guerlain

Свака част ако можеш да изнесеш Курос. Пробао, не иде... од осталих два пролази код мене само Trussardi. Le Male ми је некако превише исфуран, и ако његовог креатора сматрам за најбољег парфимера данашњице.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, Иван Ц. рече

Ако волите Авентус (а верујем да нема тога коме се не свиђа Creed Aventus), али вам није довољно јак или му фали мало тих мушких нота, препоручујем да пробате турски бренд Nichane и парфем Hacivat. Има допадљивост Aventusa али три пута бољу трајност, сијаж и, по мени, још лепши мирис.

Можда за почетак узети за пробу пар милилитара, а касније целу боцу која, ако се паметно троши, може да траје без проблема годину дана, јер је довољно само два спреја да "вози" цео дан.

Imas Hacivat ?

Ja se secam starog Aventusa a imao sam dekant nekog novijeg, batch 2019. Prosledio ga posle dve nedelje. Unisten. Dakle, ima li tog dimastog ananasa u Hacivatu ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Broken рече

Imas Hacivat ?

Ja se secam starog Aventusa a imao sam dekant nekog novijeg, batch 2019. Prosledio ga posle dve nedelje. Unisten. Dakle, ima li tog dimastog ananasa u Hacivatu ?

Набавио сам декант. Концентрација је Extrait de Parfum. Два спреја је сасвим довољно, тако да ће декант да потраје. Када сам га повезао са Авентусом то је само у отварању. Касније је, по мени, много, много бољи од Авентуса и свих могућих и немогућих деривата истог. Има ту неку мужевну маховину која може да се осети у old school парфемима, што ми се посебно свиђа.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Frenkii рече

 

20210302_225434.jpg

Синак, чисто да знаш, ово је копија... немам ништа против тога, али битно је да знаш шта стављаш на кожу или да знаш да ако ти је неко продао као "орГинал тестер" да то нема никакве везе са оригиналом. Сам парфем Tobacco Vanille је веома добра зимска прича, и ако није мој тип мириса.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Иван Ц. рече

Синак, чисто да знаш, ово је копија... немам ништа против тога, али битно је да знаш шта стављаш на кожу или да знаш да ако ти је неко продао као "орГинал тестер" да то нема никакве везе са оригиналом. Сам парфем Tobacco Vanille је веома добра зимска прича, и ако није мој тип мириса.

Тенкс синак.:D Слабо га користим. Добио на поклон. Волим оригинале или ништа.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Frenkii рече

Тенкс синак.:D Слабо га користим. Добио на поклон. Волим оригинале или ништа.

Имаш на фб неколико група где можеш купити декант (наточен оригиналан парфем у бочицама од 10мл), те тако испробати можда нешто што желиш, а да не купујеш целу боцу (које често нису баш јефтине). Боље је то, по мени, него куповати свакакве бућкурише и копије.

За 1000 дин. можеш да узмеш сасвим пристојан парфем од 10мл, оригиналан у овим групама. @Broken може да те упути.

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...