Jump to content

Да се раздрмамо...

Оцени ову тему


Lion

Препоручена порука

4lg1k751spamte-bilo

боље да не знаш о чему песма пева  :bla: :) :)

Плус 25. кадар. Рокери су за сада најбољи.

Добро, извињавам се, наставићу да се држим опере и класичне музике, то ми очигледно боље иде.  1405_love

"С точке сваке погледај човјека, како хоћеш суди о човјеку - тајна чојку човјек је највиша. Твар је Творца човјек изабрана!"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бар сам успела да потврдим наслов теме... мислим, мало сам је раздрмала  :bla:

"С точке сваке погледај човјека, како хоћеш суди о човјеку - тајна чојку човјек је највиша. Твар је Творца човјек изабрана!"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бар сам успела да потврдим наслов теме... мислим, мало сам је раздрмала  :291291291:

ма опуштено, нико ти није замерио него причамо о песми  ;)Just_Cuz_19
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  mense0198626478946378946
“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

   mense0198626478946378946
  Just_Cuz_19 a што неће? :291291291:
“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

   mense0198626478946378946
  Just_Cuz_19 a што неће? :291291291:
није до тебе ... кад ти избаци ову поруку (External Embedding Disabled) значи да је постављач клипа или држалац ауторских права тражио од сервиса (youtube) да то тако постави и да мора д се оде на матични сајт  ;)
Link to comment
Подели на овим сајтовима

   mense0198626478946378946
  jahojao234 a што неће? joooj
није до тебе ... кад ти избаци ову поруку (External Embedding Disabled) значи да је постављач клипа или држалац ауторских права тражио од сервиса (youtube) да то тако постави и да мора д се оде на матични сајт  :bla:
Па нек им буде.Може и овако јер  shuntavilo2  dada
“There are four questions of value in life... What is sacred? Of what is the spirit made? What is worth living for, and what is worth dying for? The answer to each is the same. Only love.”
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...