Jump to content

SMS преварант, који је био хапшен, поново тражи паре

Оцени ову тему


Препоручена порука

И то сам помислио, али погледај још једном:

 

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/476989/OTKRIVAMO-Na-SMS-prevari-uzeo-20-miliona

 

Исто име, исти стил, исти лик.

 

Cccc, cak su nam i lopovi izgubili kreativnost i originalnost i poceli da rade po sablonu. Oj Srbijo, ako ne umremo od gladi, ima da umremo od dosade ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 53
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

Da mi je neko nekada rekao da cu marta 2015. u sred noci pricati o Dafini i Jezdi...  :))

 

 

Jesi li videla sta znaci kada neko udje u legendu ...

 

:))  :))

 

  :))

 

Prvi srpski bankari ...

Svaka čast Vučiću! Spasio si Srbiju iz ruku lopova i društvenih parazita! 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Разне су врсте превараната. Маса њих иде са сликом неког дјетета која је копирана ко зна одакле и тражи помоћ за лијечење у иностранству. После пар дана иду исти , али са причом да је дијете умрло и да и м треба за сахрану.

Прије неку годину један је с фордом мондеом смедеревски рег. таблица обишао све цркве с причом да му треба 1.000 динара за гориво и свако му дао рачунајући да је човјек у невољи.

После га открили у манастиру гдје су му порасли апетити , па је тражио од игуманије већи новац да им донесе машину за прављење брикета.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Прије пар година један је тако отворио канцеларију и обећао исплату ратних дневница. Пошто су многи били мобилисани током 90'их. Људи су долазили , уплаћивали чланарину, неке трошкове и потписивали неку приступницу удружења чије име нису ни запамтили.

После се тај кандидовао на изборима, показујући да из себе има хиљаде људи који подржавају његов рад.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sjecate li se ovog djecotana...prvi put kad sam mu vidio facu rekao sam da je ovo prevarant... :)

https://m.youtube.com/watch?v=XmQUyEhk0pw

Да, било је провидно - мимика, поглед, гестикулација, а нарочито равнодушност у тренитку када говори о наводној ''несталој породици''.

Није да се хвалим, ал и ја, чим сам га видо, одма сам га скрозиро. :-) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...