Jump to content

Sto na umu to na ZRU drumu :)


Препоручена порука

Да! Славни дани заједничког рокања по Швабама. Споменик совјетским и америчким пилотима из прогарама "Ленд лиз", када је преко Аљаске и Чукотске области, у СССР допремљено, између осталог око 5000 ловаца П-39 Еркобра, који су допремани директно из америчких фабрика у совјетске авио базе у Сибиру, где су "малане" у боје совјетских ловаца и аутоматски слане на Источни фронт на рокање по Швабама! Дужност зове!

 

Слава Савезничким пилотима који животе положише у борби против фашистичке гамади!

А ево и линка ка једној "лудачкој" руској комедији која описује то доба...

 

https://www.pouke.org/forum/topic/25104-%D0%B2%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D1%84%D0%B8%D0%BB%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%B8/#entry818992

 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Једна мала Босанка (”муслиманка”) се убила ко мајка, није знала где је.
 

 

 

12:smeha:  12:smeha:  12:smeha:  12:smeha:  12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

Сјајно Деки! :)

 

Нисам никада био на Аљасци, мада сам чуо све најлепше што се природе тиче. Имаш ли намеру да се вратиш?

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sa druge strane, ne znam da li sam sreo i jednu da mogu reci da je lepa, realno :D

 

Е, Деки, виде ли ову нашу-руску Ескимку? :)

 

Kulturno šarenoliki Beograd dobio je lice kojem se nije ni nadao, to jest gosta sa krajnjeg severa Rusije. Lepa i mlada Eskimka Darja Gončarova Rintikeu odnedavno je stanovnica srpske prestonice, a samim izgledom i pripadnošću naciji koju nemamo priliku svaki dan da vidimo, privukla je veliku pažnju.

 

Eskimka_1000x0.jpg

 

Es_1000x0.jpg

 

Извор

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сјајно Деки! :)

 

Нисам никада био на Аљасци, мада сам чуо све најлепше што се природе тиче. Имаш ли намеру да се вратиш?

Da kazemo da planiram, ne sledeceg leta, mozda onog 2017. te. :).

Mozda se drznem pa i ostanem malo tamo preko zime, iako je vec sada dnevna temperatura oko minus 30 :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е, Деки, виде ли ову нашу-руску Ескимку? :)

 

 

Eskimka_1000x0.jpg

 

Es_1000x0.jpg

 

Извор

 

Ova je lepa ko sunce :D

 

Mada iskreno, ne znam da li su ti Ruski Eskimi drugaciji (moguce da jesu) ova nema te crte lica koje sam ja tamo vidjao. A mozda sto samo imali srece da ovakav bisercic dodje kod nas  :D  :sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...