Jump to content

Religija ateizma - U šta sve veruju nevernici

Оцени ову тему


Препоручена порука

Атеисти, као и многе религије, имају мали милион праваца и веровања

 

Men' se cini da je upravo obrnuto.  :.mislise. Nemam vremena da sad kuckam sve dogme (koje je moja malenkost zapazila   :D ), ali je rec kojom bih opisala ateisticno ucenje - (pre)usko. 

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije stvar u neverovanju, nego u pozivu da se poštuje sekularnost.

 

 Ateisti ne moralno zive i tako prizivaju demone. Posle ih demoni opsedaju i prave dar mar u zivotu. - Miki D King



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

dobar tekst u DANASu    link ovde   

ko je Ivan Kovač ?

 

--------------------------

Koliko su neozbiljni vernici koji „znaju“ da ima boga, ali, eto, po sopstvenom priznanju „i nisu baš neki vernici“, niti su čitali Bibliju, što je pravi mali psihološki nonsens jer kada bi uistinu verovali da je Biblija božija reč  - toliko su neozbiljni i ateisti koji samozadovoljno planduju na naučnoj baštini.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...
3 minutes ago, friv рече

Mozete li malo preformulisati to pitanje u sta mi ateisti ne verujemo? Malo mi je ne jasno.

зар ти након 26 страница дијалога и даље није све јасно, те мораш да пташ шта је не јасно

Link to comment
Подели на овим сајтовима

4 minutes ago, friv рече

Veruj mi da mi nije jasno.Ne bih da pravim budalu od nikoga ovde,samo mi malo nije jasno to sto pise. Sta bi to znacilo u sta mi nevernici verujemo.

Па откуд знам. Ти си неверник 12:smeha:12:smeha:12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 minutes ago, friv рече

Ajde ovako idemo u srz price. Ti Milane kao vernik verujes u to da je Bog stvorio savrsenog coveka tj. kao nas danas?

Не. Ја верујем да нас је створио у вечности! Не као данас, јуче и сутра... То су којештарије којима ми илуминати хоћемо вас да вас (агностичне) скренемо са пута...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...