Jump to content

Који ауто возите ?

Оцени ову тему


Lion

Препоручена порука

To si u pravu,ali mi je do centra sela,Sv.Hrama,skole i trgovine 3km,a najblizeg grada 20-tak kilometara,pa ti vidi da li mogu biciklom ili pjeske?A djecu kod doktora...?

Срећан ти празник ! Добро, али немој на свакој теми само да кукаш и да се жалиш, немаш ништа од тога.

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To si u pravu,ali mi je do centra sela,Sv.Hrama,skole i trgovine 3km,a najblizeg grada 20-tak kilometara,pa ti vidi da li mogu biciklom ili pjeske?A djecu kod doktora...?

Срећан ти празник ! Добро, али немој на свакој теми само да кукаш и да се жалиш, немаш ништа од тога.
srecan PRAZNIK USPENIJA PRESVETE BOGORODICE!!!

nije to kukanje,samo iznosim cinjenicno stanje...

a,mozda necije srce omeksa i pruzi ruku pomoci...nadam se da nisu sva srca kamena... slava3

apel.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To si u pravu,ali mi je do centra sela,Sv.Hrama,skole i trgovine 3km,a najblizeg grada 20-tak kilometara,pa ti vidi da li mogu biciklom ili pjeske?A djecu kod doktora...?

Срећан ти празник ! Добро, али немој на свакој теми само да кукаш и да се жалиш, немаш ништа од тога.
dada PRAZNIK USPENIJA PRESVETE BOGORODICE!!!

nije to kukanje,samo iznosim cinjenicno stanje...

a,mozda necije srce omeksa i pruzi ruku pomoci...nadam se da nisu sva srca kamena... greengrin

Знам, нису него сиротмашних и других којима је помоћ потребна има подоста. Има отворена тема о вашој ситуацији већ на овом форуму, а остале теме се баве другим питањима.

ЉУДИ ТРАЖЕ СЛОБОДУ, А СЛОБОДА ТРАЖИ ЉУДЕ !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лавића 206. И то "рио верде" зелене боје. И сваки пут кад негде одем, пожељно је жмуу да пошаљем ммс како би се уверио да сам се добро паркирала  4chsmu1 Ма не брине се он због мене, већ због кола  bliss jeeee

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лавића 206. И то "рио верде" зелене боје. И сваки пут кад негде одем, пожељно је жмуу да пошаљем ммс како би се уверио да сам се добро паркирала  joooj Ма не брине се он због мене, већ због кола  0110_hahaha

          Па  није  се  лако  паркирати, ја то као  најбоље  знам,јер сам положила на

  фабији, а сада возим старог  форда који је као камион у односу  на фабијицу и

  вртљање на полигону...хахахахах... isus-sinai

Link to comment
Подели на овим сајтовима

      Можда има неки и да је аутостопер, а ми не знамо, само су Господу знане све тајне...

      А и политика више није шта је некад била...

      Да ми не спамујемо, вратимо се на тему... isus-sinai

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Auto stop znaci da nemam auto  joooj

A ja pokazujem sta se vozi dok ljudi gladuju... nista uvredljivo 0110_hahaha

          Разумела сам да немаш ауто, и да није данас лако...опрости...

          само  бих  желела да мање мислимо о злу, већ да га исправљамо

          почев од себе... немој помислити ништа увредљиво... isus-sinai

         

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...