Jump to content

Зашто су Срби против геј параде?

Оцени ову тему


Баба

Против геј параде  

22 члановâ је гласало

  1. 1. Срби су против геј параде зато...

    • што иза геј покрета стоје исти атлантисти који су нас бомбардовали
      19
    • што су претежно хомофобни и не разумеју мањине
      1
    • што су хришћани па их вера тако учи
      4
    • што је криза, па су страсти мало појачане
      7


Препоручена порука

Па видим како ватрено "браниш" хомосексуалце са бесмисленим "аргументима", реко, мора да си један од њих.

 

What if...

on ih brani smislenim arguemntima a ti ne mozes da shvatis njihov smisao?

 

 

p.s.

Brani ihb onoliko vatreno koliko ih ti vatreno napadas. Evo vatreno i zlobno napadas i njega, pa ga ja branim zlobno i vatreno.. isto onako kako ti napadas. :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srbi su većinom protiv veličanja homoseksualnosti, a ne protiv samih gejeva. Homoseksualnost je bolest, izopačenje, a ne vrednost.

Ko ima homoseksualnu sklonost taj nosi neki svoj krst. Sigurno nisu male koristi u savladavanju te slabosti.

Trebalo bi da znas da nisu svi gejevi pravoslavci i to "nosenje krsta" ih ne zanima mnogo...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знао сам да си Хрват.

 

Pogresio si, ja sam pravoslavni Turcin..... Harambasa Mehmed Hadzi-Metis Mladjojevic.

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ej ali dosta sam odmako u odnosu na ranije... Jos samo da pohvatam tu mrznju, netrpeljivost i osude i na korak sam od obozenja...

 

Nema tu nikakve mrznje, to je ono sto treba da naucis, izmedju ostalog...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Trebalo bi da znas da nisu svi gejevi pravoslavci i to "nosenje krsta" ih ne zanima mnogo...

 

Narod samo ne želi da im se takva nečija sklonost potura pod nos.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

MIsliš protivprirodno kao monašenje ili protivprirodno kao ljubljenje delova tela ljudi koji su odavno umrli?

 

Монаштво или ако хоћеш дјевственост је надприродно а не противприродно. И не видим шта је противприродно љубити мошти светих људи.

 

Сједи, један!

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Монаштво или ако хоћеш дјевственост је надприродно а не противприродно. И не видим шта је противприродно љубити мошти светих људи.

 

Сједи, један!

 

a kako je protiv prirodno ne praviti decu kada su to obicni ljudi pitanu a nije protiv prirodno kada su to monasi u pitanju? :D

 

Uopste se ne radi o tome sta je protiv prirodno a sta prirodno, vec o tvojoj glupoj podeli protivprirodno i prirodno... koja apsolutno nema nikakvog smisla...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a kako je protiv prirodno ne praviti decu kada su to obicni ljudi pitanu a nije protiv prirodno kada su to monasi u pitanju? :D

 

Uopste se ne radi o tome sta je protiv prirodno a sta prirodno, vec o tvojoj glupoj podeli protivprirodno i prirodno... koja apsolutno nema nikakvog smisla...

 

Поред Теорије Еволуције сад браниш и педерлук, "православче"?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ti si druga koja na ovo pitanje odgovara definicijom koju svi znamo, ali hoce li neko da kaze ne koji nacin gejevi ugrozavaju vase porodice konkretno?

Nemoj da obrces teze.Reci ti meni konkretno kako to gej zajednica ne bi ugrozila srpsku porodicu?! Kakav brak-takva zajednica.kakva zajednica-takva djeca-kakva djeca,takvi gradjani jednog drustva.Nemam ja nista protiv doticnih,mislim da kao i kod hetero ima dobrih i losih ljudi.Ali sam protiv ideje koja se krije iza zastite ljudskih prava...to je cisti hedonizam,egoizam,strast,poremecen nacin poimanja sebe i zajednice a koji vodi ka individuaciji na jednom visem nivou,sam svoj Bog,sam svoj tvorac,itd itd...

A gori su mi i od gejeva i organizatora gej parada,ovi hetero-licemjerni komformisticki odgajani gradjani koji na isti nacin pristupaju svakom problemu,a ne samo ovoj tematici i kao sad su oni neki borci za ljudska prava.Ma nemoj.

I lupi mi šamar onaj najjači, kad počnem da kukam nad životom i kad počnem da žalim sebe. Pokaži mi ono što imam,pokaži mi one koji to nemaju.Ne tražim ništa ,samo me podsjeti da dišem, i podsjeti me da ima i onih, ,koji ne dišu više..




 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Поред Теорије Еволуције сад браниш и педерлук, "православче"?

Ja jesam pravoslavac, branim ljude, ne osudjujem ih, tako mi je zapovedano od strane mog gospoda.  :)

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

^Govorimo o IDEJI,ne o ljudima.

I lupi mi šamar onaj najjači, kad počnem da kukam nad životom i kad počnem da žalim sebe. Pokaži mi ono što imam,pokaži mi one koji to nemaju.Ne tražim ništa ,samo me podsjeti da dišem, i podsjeti me da ima i onih, ,koji ne dišu više..




 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

..to je cisti hedonizam,egoizam,strast,poremecen nacin poimanja sebe i zajednice a koji vodi ka individuaciji na jednom visem nivou,sam svoj Bog,sam svoj tvorac,itd itd...

 

 

Pa super, ti onda svojim primerom pokazi zasto ne treba biti inidivdualac, kako mozes da zivis lepo a da nisi hedoista, egoista i bez strasti.. pokazi kako se na zdrav nacin gledas... i svojim primerom nauci druge..

 

 

 

Reci ti meni konkretno kako to gej zajednica ne bi ugrozila srpsku porodicu?!

 

 

Pa nikako, ti nadjes momka, udas se, izrodis m udecu.... sta te tu gej zajednica ugrozava da to uradis? Kako tebe gej zajednica sprecava to?

 

Nece da ti otimaju decka, ako si se za to zabrinula...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

^Govorimo o IDEJI,ne o ljudima.

 

Ne, govorite o ljudima koji bi da iznesu ideju, i vi bi da ukinite pravo da se ta ideja iznese najglasnije sto moze - protestom, setnjom itd...

oh sh*t man... i was taking life seriously, now i will divide  things by zero. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...