Jump to content

Antivakcinisti, sungazeri, biljojedi, borac protiv satanizma i demona i stara garda (Miroljub i co)

Оцени ову тему


Guest

Препоручена порука

  • Гости

Nakon povlačenja "dr" Tatjane Đorđević, pojavila se nova plejada nadrilekara i zanesenjaka koji šire vrlo opasne kvazinaučne tvrdnje po netu. Tu imamo sungazere (Miroslav Kiš - CyberMikan), antivakciniste (Slađana Velkov), biljojeda, koji jedu samo sirovo i jednog borca protiv satanizma i demona - Zorana Petrovića.

Naravno, ovo je gruba podela, jer neki upadaju u više kategorija.

 

Bilo kako bilo, nebuloze koje oni šire mogu da dovedu do povratka bolesti za koje se odavno mislilo da su iskorenjene, a situacija se bliži kritičnoj. Neke njihove nebuloze (Mikanove prostirke za uzemljivanje) su samo atak na novčanik lakovernih, ali ni njih ne treba zanemariti.

 

Evo nekih linkova:

 

Miroslav Kiš - Cybermikan (Sungazing Srbija) - http://cybermikan-sungazing-srbija.webs.com/

 

Zoran Petrović, borac protiv satanizma i demona - http://gledanjeusuncesangejzingmamaciprevara.com/component/content/index.php?option=com_content&view=article&id=63&Itemid=227

 

Slađana Velkov, antivakcinista - http://sladjanavelkov.wordpress.com/

 

Nedavno, Zoran Petrović je pokušao saradnju sa Miroljubom Petrovićem i poslao mu je svoj dnevnik susreta sa demonima, i Miroljub je to štivo objavio, ali vrlo cenzurisano, jer se mnogo toga ne uklapa u dogme u koje veruje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма дај Василије бре...

 

На крају, гре`ота се спрдати са таквима...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja podrzavam ovu sto se bori protivu vakcina takodje da vam kazem te satane i demoni su medju nama ja ih redovno vidjam doduse kada popijem malo vise neku ali ih ima crno dete i slicno ovi sto oko nekih guza sun guza  ili cega vec rade to malo nerazumem Medjutim Miroljub je u pravu mi ga zovemo sveti Miroljub zbog svojih svetackih moci sedmog stepena energije morala pravicnosti vecnog ceranja i mlacenja u prazno 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ispricacu vam jedno cudo

Ja zivim od sunca nista mi vise ne treba recimo i ja nisam jedini moj kum i ja letos sedimo i gledamo zalazak sunca oko svetog Ilije ,povremeno nategnemo pivo Pita mene kum jesi gladan ja kazem nisam a ti on kaze nije ,a cudo je jer bilo vreme za veceru .Kum ima teoriju da nas je sunce nahranilo i da zato nismo bili gladni .Ja ipak mislim da onaj rostilj sto smo rucali tog dana pa torta i posle smo ubili po 7-8 piva ipak imalo uticaj na to da nam se nije veceralo .Ali cinjenica je da nije i nemozes reci da nije cudo jel da

Link to comment
Подели на овим сајтовима

На крају, гре`ота се спрдати са таквима...

 

Ako si ovo mislio ozbiljno da znaš da nije ni malo naivno ono što oni rade.

Ne znam u kakvom društvu se krećeš ali ja poznajem dosta ljudi koji "veruju" u njihove priče.

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Greota, ali i to je bolje nego da njihove budalaštine ne naiđu ni na kakav otpor i da se vrate male boginje, bubonska kuga...

 

Male boginje nikud nisu ni odlazile, kao ni bubonska kuga, koja je jos uvek endemska bolest u nekoliko zemalja, a to sto se ne ponavljaju srednjovekovne epidemije kuge nije zahvaljujuci vakcini koja je nastala daleko kasnije. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/10796565.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ako si ovo mislio ozbiljno da znaš da nije ni malo naivno ono što oni rade.

Ne znam u kakvom društvu se krećeš ali ja poznajem dosta ljudi koji "veruju" u njihove priče.

То што сам рекао "гре`ота", упућено је било Василију, пошто знам да он воли да тролује такве. Ти кад погледаш сајтове и портале таквих сангејзера, сајбермикана, Ивона Живковић, вебтрибуна, Дејана Лучића, Зорана Петровића и осталих људи који "знају", можеш да закључиш (барем ја то тако гледам), само две ствари. Или се зафркавају и хандре људе, као и Василије кад почне да ложи, или нису баш најнормалнији. ако је ово потоње у питању, онда је заиста грехота се спрдати са таквима, а и убеђивање са њима је промашен посао. Они су просто такво што фиксирали и ту не помаже никаква размена мишљења, аргумената и прочаја...

 

А крећем се, како ме питаш, у друштву нормалних људи, који се не баве таквим стварима и не верују у којекакве завере на локалном и глобалном нивоу. Који нису довели у питање вакцинисање своје деце, који не мисле да нас "прскају" из некаквих авиона, те да у Ватикану и Вашингтону седе људи рептили који вуку конце догађаја у свету. А и за оне који поверују и верују како рече у те приче тих хохштаплера и продаваца магле, бојим се да је исто као и са гуруима у чије ставове верују и следе их. Губљење времена и живаца. И на нашем Форуму је то показано више пута на појединим темама из богатог арсенала ових којештарија...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://www.ivonazivkovic.net/PUPIN/PUPIN.html

 

:fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А крећем се, како ме питаш, у друштву нормалних људи, који се не баве таквим стварима и не верују у којекакве завере на локалном и глобалном нивоу. Који нису довели у питање вакцинисање своје деце, који не мисле да нас "прскају" из некаквих авиона, те да у Ватикану и Вашингтону седе људи рептили који вуку конце догађаја у свету. А и за оне који поверују и верују како рече у те приче тих хохштаплера и продаваца магле, бојим се да је исто као и са гуруима у чије ставове верују и следе их. Губљење времена и живаца. И на нашем Форуму је то показано више пута на појединим темама из богатог арсенала ових којештарија...

 

I moje najbliže okruženje je "normalno". Radim u jednom institutu gde nećeš verovati srećem "one", a ne bi čovek očekivao da ih ima u tolikom broju. Naravno dovoljno sam mator da znam da nema svrhe raspravljati.

пре 31 минута, HOA+ рече

(dodeljivanje ordenja): Тиме свака Црква сваком верном народу указује на систем хришћанских вредности и врлина које хришћанин треба да има.

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nikad mi nije bilo jasno kako Miroljub, potomak guvernera svih brda, moze sebi da dopusti da pruzi bilo kakvu podrsku onoj vestici i prizivacici demona Sladjani Velkov.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ona ne gura toliko pricu o gledanju u sunce, koliko se bavi antivakcinacijom i zobanjem. Tu su se slozili.

Inace, Miki je kratko saradjivao i sa Zokijem, ubicom vampira, dok mu nije cenzurisao dnevnik.

 

 Zokija treba obavestiti da ako zeli da se bori protiv satanizma treba da pocne od Thorna, posto je u Srbiji on najblizi tome i ako je daleko od pravog satanizma.



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://www.ivonazivkovic.net/PUPIN/PUPIN.html

 

:fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:  :fmqmtx:

 

Јаче! 

 

 

i ako je daleko od pravog satanizma

 

 

То мислиш на оне леворуке што си спомињао пре неки дан кад смо дискутовали о патњи? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...