Jump to content

О Великом посту

Оцени ову тему


Препоручена порука

Дакле, можемо наставити са материјалом...

"Хришћанин увек треба да се радује. Радост је сведочанство његове вере. Радујте се, чеда моја, радујте се и онда кад паднете у велика и тешка искушења..." (Старац Никон Оптински)
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moj suprug nekad ima svoje "amandmane" na post. Kaze:" Ne mogu ceo da izdrzim, ali cu ponedeljak, sredu i petak da postim na vodi, a ostalim danima beli mrs".  bu

Ja naravno "padnem u nesvest" kad cujem te ideje...A opet, ako pritisnem ima da digne ruke. Ovako vidi mene, pa se primice i on sve vise. Mad, moram priznati-nekad me bas iznervira izjavom da "ne moze da izdrzi glad (?!?)" pa mi dodje da ga tuzim duhovniku!

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moj suprug nekad ima svoje "amandmane" na post. Kaze:" Ne mogu ceo da izdrzim, ali cu ponedeljak, sredu i petak da postim na vodi, a ostalim danima beli mrs".  bu

Ja naravno "padnem u nesvest" kad cujem te ideje...A opet, ako pritisnem ima da digne ruke. Ovako vidi mene, pa se primice i on sve vise. Mad, moram priznati-nekad me bas iznervira izjavom da "ne moze da izdrzi glad (?!?)" pa mi dodje da ga tuzim duhovniku!

???? ?? ????????, ??? ???? ??????, ?????? ??? ?? ?????  :smiley:

"Хришћанин увек треба да се радује. Радост је сведочанство његове вере. Радујте се, чеда моја, радујте се и онда кад паднете у велика и тешка искушења..." (Старац Никон Оптински)
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moj suprug nekad ima svoje "amandmane" na post. Kaze:" Ne mogu ceo da izdrzim, ali cu ponedeljak, sredu i petak da postim na vodi, a ostalim danima beli mrs".  bu

Ja naravno "padnem u nesvest" kad cujem te ideje...A opet, ako pritisnem ima da digne ruke. Ovako vidi mene, pa se primice i on sve vise. Mad, moram priznati-nekad me bas iznervira izjavom da "ne moze da izdrzi glad (?!?)" pa mi dodje da ga tuzim duhovniku!

Nisi jedina i moj dragi je slican tvome,ali nadam se da ce ovaj put bit bolji
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бубо, не мој да га притискаш. И то није лоше, за сад...тиха  вода брег рони...а све што је брзо, кусо је. Не ваља ништа преко ноћи, на силу....полако....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад год ми малко скочи притисак, ја се сетим сејача и семена које је пало на камен. Па пошто је то семе кратког века, онда баш урадим то што ми препоручујеш : да не притискам. И да будем искрена-види се велик напредак. Напредујемо  0110_hahaha

uCttp1.png

Th1rp1.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ма да бре. Не може човек преко ноћи да постигне све. Само полако и све ће бити у реду. Не може беба одмах са дојења мајчиног млека да пређе на печење. Треба времена за то

:cheesy2: :cheesy2: :cheesy2: :cheesy2: :cheesy2: :cheesy2: :cheesy2: :cheesy2:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Хришћанин увек треба да се радује. Радост је сведочанство његове вере. Радујте се, чеда моја, радујте се и онда кад паднете у велика и тешка искушења..." (Старац Никон Оптински)
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...