Jump to content

Љиљана Хабјановић Ђуровић - одломци

Оцени ову тему


Препоручена порука

Da nema možda neko u pdf -u ovu knjigu za čitanje “Igra andjela” :)

Неки дан је била информација,све њене књиге се могу наћи на интернету,некаква интернет библиотека.

потражи.Препорука  "Игра анђела" 0703_read

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 58
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Неки дан је била информација,све њене књиге се могу наћи на интернету,некаква интернет библиотека. потражи.Препорука "Игра анђела"

Hvala ti puno potražiću baš :aplauz: 8086.gif

Potom ću se vratiti, i sazidaću dom Davidov, koji je pao, i njegove razvaline popraviću, i podignuću ga

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Неки дан је била информација,све њене књиге се могу наћи на интернету,некаква интернет библиотека.

потражи.Препорука  "Игра анђела" 0703_read

Jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :aplauz:

Ja zaista nemam mnogo da ti ponudim...par toplih zagrljaja, čistu dušu i jedno maleno ali verno srce...imam i kofer pun ljubavi i dva jastuka, pomalo već stara...ali se još oseća miris mojih snova...nemam ja mnogo na dlanu...par suza i jutarnju rosu kojom budim svoje lice...jedan osmeh i oči pune nade... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Iz knjige " Zenski rodoslov" 

Za jedan trenutak radosti, hiljadu dana zalosti...

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лазар је стајао мирно,као и пре.Држао је пехар пун вина,и рука му није задрхтала.

Ни образ му није заиграо.Ни око.Али гледао је у њу.Гледао је јасно и био је сав у том погледу.

Као у њеним маштањима.И као што ће је гледати оног јутра када јој буде казао своје опредељење

за Царство небеско.Гледао је као човјек који све што има и све што јесте даје за једно.

Јер тако мора.

 

                                                                                  "Игра анђела"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 11 months later...

"Тада сам већ знала да је страх мера снаге. Да је бол мера вере." - Запис душе

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Само онај ко уме да истим миром и поверењем у мудрост, праведност и доброту Божју прими и благостање, и страдање, заиста је на путу вере, љубави и наде. Спремност на трпљење и жртву, са благодарношћу Сведржитељу, и са господским миром, највиши је степен вере, али и достојанства. Запамти то, Ангелина. Заувек" - говорила је.

 

 

Запис душе

Радуј се, Нектарије, велики Архијереју Божји!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 11 months later...
  • 11 months later...
On 14.2.2015. at 2:13, Milena B. рече

Nisam ranije citala Ljiljanine knjige, ali imam jaku zelju sve da ih procitam. :) Koju biste mi prvu preporucili, sa kojom da pocnem ? :)

Ниједну. Кратко и јасно - то је нека врста неправославне белетристике.

Петровић Станислава

„А ово је вјечни живот да познају Тебе јединога истинитог Бога кога си послао Исуса Христа“ Јн. (17, 3)

Бог створи прво Адама и Еву, а послије Стеву. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А није сад баш тако... :)
Мени су то више историјске књиге, романтизиране. Мада, прочитах само две, али кад прочитам све, као што планирам, онда ћу имати право (можда) да кажем више на задату тему.
Препоручујем ову:
2O7RvtU.jpg
Купила сам је на препоруку, на сајму књига у Новом Саду. Тада нисам знала како Љиљана Х.Ђ. изгледа. Када сам пришла штанду, она је седела иза продавачице и јела бурек. Док сам плаћала књигу, продавачица се окренула према њој и питала је да ми се потпише, мада ја то нисам чула шта је питала, то сам тек мало касније схватила. Када је пришла, сећам се да сам мислила - ко је ова луда баба са целом косом у плетеницама и овим шареним машницама и шта хоће са мојом књигом. После два-три дана и ноћи читања књиге, било ми је драго што је оставила бурек и написала ми пар речи. И сад ми је драго, сматрам то вредним, јер ову књигу сматрам вредном.

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Марина Савковић рече

А није сад баш тако... :)
Мени су то више историјске књиге, романтизиране.

Марина, историјске књиге говоре о чињеницама; овдје се чињенице изврћу, тако да ово не могу бити историјске књиге. Књиге су зато фикција и то неправославна.

Петровић Станислава

„А ово је вјечни живот да познају Тебе јединога истинитог Бога кога си послао Исуса Христа“ Јн. (17, 3)

Бог створи прво Адама и Еву, а послије Стеву. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 years later...
  • 9 months later...
WWW.NOVOSTI.RS

OVE godine LJiljana Habjanović Đurović obeležava dva značajna jubileja - 25 godina od objavljivanja knjige "Ženski...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...