Jump to content

Зоран Ђуровић - Онан - Онанија


Дејан

Препоручена порука

пре 6 часа, Zoran Đurović рече

Арсеније једно, Влада Димитријеевић друго, никодим треће, Ђуровић осмо и редом....општи хаос.

То није поређење. Па сам ове ликове анатОмишеш...зато сам их поредао. Какво црно теолошко мишљење код обичног народа, не могу свии бити доктУри...штас' правиш Тоша, занш само шта све прича један поп шта други...сам причаш о томе и оцкеј...ја говорим о обичом народу, исповеди се и онда му полупају психу и савест. Имамо ми доста од лаатина да учимо на тим "ситницама". Код нас два попа три теологије.

А ти? Па видиш да сам са трећег места тебе турио на осмо....да не помињем имена  :ani_biggrin:

Ти стварно ниси сујетан човек :)) Па тако паметан чова а понекад ти слепило пријеха на логику....ако говорим о контрадикторностима, ако спомињем неке ликове који имају "шкакљиве" ставове....па валда је логично да је супротност тим ставовима исправан став. Ти ниси у "друштву" Никодима, него насупрот....штоб' те ја хвалио кад то можеш и сам да чиниш...не мораш да се црвениш.

Које црно теолошко мишљење дечацима од 15-20, њима треба с а в е т! Нормалан, да им не полупа савест, да не полуде, а опет да не зијане....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Zoran Đurović рече

 Кажем ти да се спрдам са тобом. 

Ма само се ти спрдај, а криво ти на Никодима....:ani_biggrin:

 

 

 

Ај' чик ти обако ако смеш :))

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Ćiriličar рече

Ај' чик ти обако ако смеш :))

Који су ово кретени... Не знам само да ли је Рођени и даље френд са Никодемом?:ani_biggrin: 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Који су ово кретени.

Па ово је превазишло све досадашње....припремна сенаса пред пост, а онда завршни ударац "аждаји" о Ђуршевдану. Видиш како је Никодим смирен, пустио човека, 'наког реторичара, да прича. Ниџо се, јадник, само ту нашао, није могао да одоли страдању Србаља - и сам увек спреман за мучеништво. Окружен непријатељима у по Врачара, голишавим женама и доберманима и ротвајлерим шп Карађпршевом парк...опасно је то страдање. ЖМске около му руше врлине тепко постигнуте у аскези, а керови могу да га растргну...жаба сеправи јуродив, не може се духовност сакрити.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Ćiriličar рече

Које црно теолошко мишљење дечацима од 15-20, њима треба с а в е т! Нормалан, да им не полупа савест, да не полуде, а опет да не зијане....

Свети полни односи, литурија у кревету, страст и љубав (благодат), освештање полних удова.... а не наши "теолози" рађајте се и множите, а да кажу да је брак (полни однос) света тајна, то мораш да исцједити из њих, онако невољно и једва да признају, јер се скрнављење уврежило и чим се помене полни однос, одмах је ту негдје блуд, а не Свети Дух, то о нама говори, а не о Тајни Тијела.

Христос је рекао, ако је твоје око свјетло...а Симеон Нови Богослов да му уд свјетли, свеједно, једно без другог не иде јер би били полуосвећени.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, Hadzi Vladimir Petrovic рече

Симеон Нови Богослов да му уд свјетли

Правићу клип о жиру... на радост Роћкову @Родољуб Лазић:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Hadzi Vladimir Petrovic рече

Христос је рекао, ако је твоје око свјетло...а Симеон Нови Богослов да му уд свјетли, свеједно, једно без другог не иде јер би били полуосвећени.

To bre je daleko od nas Petrovicu.... :stidljiv:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ćiriličar рече

жаба сеправи јуродив, не може се духовност сакрити.

18:00 па даље.

Овај Данко је у тежем стању од Никодима. 

Да неповерујеш колико људи могу да полуде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 50 минута, Bokisd рече

To bre je daleko od nas Petrovicu.... :stidljiv:

U tome je problem što mislimo da je daleko od nas a nije

 (Moje mišljenje nakon životnih iskustava i ove teme )

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, Ćiriličar рече

Које црно теолошко мишљење дечацима од 15-20, њима треба с а в е т! Нормалан, да им не полупа савест, да не полуде, а опет да не зијане....

Тачно тако. Да убијеш младића у појам то је страшно, и тек сада схватам колико. Ја већи део живота проведох у лудилу. И нисам се опаметио док се нисам у потпуности уништио.

  

пре 22 часа, Zoran Đurović рече

Ти си се отрезнио, ја пак сам покушавао да разговедим Боксита, али то је била Немогућа мисија. Убедити Бокија да користи мозак, нема тог мајчиног сина! Не бих улазио у његов сексуални живот, који засигурно и не постоји у смислу брака и попрцкивања у браку, него само у његовој глави. И зато је сулудо да се он чуди леденим тушевима и жежењу...  

Ја сам се отрезнио мало прекасно. Волео да сам се отрезнио док је још било на леденим тушевима и жежењу. Идално би било пре тога, много пре тога, али прихватљиво би било пре него што сам прибегао хемијској кастрацији.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Вилер Текс рече

Да неповерујеш колико људи могу да полуде.

Све је то гордост. Већина нас је желела бити "неко", али чпвек има неке лимите, ограничења, па те пориве каналише некако док се не опамети....гледа свет око себе и полако се ставља на место...ово су гордости до поднебесја.  Никодим све зна, сваког учи, а у старту крши основни калуђерски завет - послушање и одрицање од своје воље.

Постао је општи хаос у тим докторатима....монах треба да учи искључиво по благослову и да владика јасно зна шта ће са њим, а не да у манастиру гради каријеру да би своју гордост награнио.

Но, стара прича....још сад ово (мулти)медисјко лудило, па свака будал аможе да се печи пред целим светом и булазни.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе занимљиво да ми ова два линка још увек стоје у букмарцима:

http://www.cilice.co.uk/product/traditional-lightweight-rope-discipline/

http://www.cilice.co.uk/product/a-light-weight-one-link-1mm-gauge-full-leg-metal-cilice-with-metal-fastener/

Нисам никада стигао то да наручим и испробам.

Ето докле то води. Информишући се на ову тему сада, прочитао сам да је оптерећеност онанијом и њеном штетношћу последица Просветитељског периода, а да су пре тога друкчије гледали на то. У том пост-Просветитељском периоду су измислили и разне направе за спречавање ерекције (jugum penis, па затим разни опасачи).

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Драшко рече

U tome je problem što mislimo da je daleko od nas a nije

 (Moje mišljenje nakon životnih iskustava i ove teme )

Pa, ipak je tesko, na nivou iskustva kako se opisuje u himnama sv.Simeona Novog Bogoslova, sad neka druga slicna 'niza' iskustva verovatno imamo i mi... :pcelica:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Bokisd рече

Pa, ipak je tesko, na nivou iskustva kako se opisuje u himnama sv.Simeona Novog Bogoslova, sad neka druga slicna 'niza' iskustva verovatno imamo i mi... :pcelica:

0512_music0507_music0513_music

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...