Jump to content

Авва Зоран: Деценија прође ал' постдипломски никад...

Оцени ову тему


Препоручена порука

Steta za oca Zorana i sve nas ostale sto nema smirenja bar upola koliko ima talenata. Oce, pokusajte da se smirite pa da nam Vas lik i delo budu svima na radost, nauk i spasenje...

"Обратио си плач мој у игру мени,

растргао си врећу (туге) моје, и опасао ме весељем." (Пс. 29.12)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

za ove znam šta su sve proživeli i doživeli, za ostake ne znam.

 

Pa to je, cim ti ne znas za te druge, to odma` znaci da ti ne valjaju...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

znam ja i više no što mi treba...

 

Vidi Bićaniću, ovo je drugi put da mi se miješaš u život.

Prvi put znaš zbog čega je bilo. Tada sam morao da se vratim na forum zbog nekoga. Sjećaš se zbog koga?

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

?

 

Da tako si se i čudio tada na privatnim porukama.

Kada sam te propitivao iz teologije i ti se krstio i lijevom i desnom da položiš.

Kada takvi ljudi brane ovu ideju, ja znam da to nije dobro.

  • Волим 1

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a onda dobro, obriso sam poruku.

ja nemam administratorske mogućnosti na četu, on je nezavistan od sajta.

 

Eto, nedostupnost se podrazumijeva. To kažeš?

A što te ostale žene po forumu javno prozivaju da ih gnjaviš i lažeš preko poruka i četa?

Kažem, jasno mi je ko podržava ovakve stvari.

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Teze se desava samo onima koji imaju smirenja, koji su 'nisci duhom', koji imaju strah Gospodnji i slovesnost kao dar. Duhovno iskustvo nista tu ne pomaze, niti znanje bogoslovske nauke. Procitaj malo o prelesti i napadima 's desne strane' 

 

Upravo zbog toga i ne briinem za oca Zorana,verujem da sve ovo cini u slavu Boziju,a ne svoju...ali,vidim da tu neki vrlo lako ocenjuju ocevo smirenje/nesmirenje,ja zapravo ne znam kako bih mogla to znati,samo Bog zna sta je u coveku,sve drugo mogu biti projekcije.Evo ja sad iskreno pozelim blagoslove Bozije jednom bratu,i on je ubedjen da to nije iskreno,a iskreno je bilo,videla sam da je bespotrebno postalo napeto i iskreno sam prizvala Gospoda.Ali vise nije do mene,kako ce ko da primi.

Tako da mi ne mozemo meriti necije smirenje.nesmirenje tek tako,nema niceg uvredljivog u njegovom pisanju,on prosto ima stav da o problemima treba pisati,to je i moj stav i to mi se dopalo,mislim da donosi plodove dugorocno gledano.Ali to se mnogima ne svidja,stvar naseg mentaliteta,i onda se krece po sencenju licnosti koja se usudila.Naime,samo vreme,i plodovi koje cemo videti u buducnosti ce pokazeti oceve stvarne motive,ja mu za sad verujem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Eto, nedostupnost se podrazumijeva. To kažeš?

A što te ostale žene po forumu javno prozivaju da ih gnjaviš i lažeš preko poruka i četa?

Kažem, jasno mi je ko podržava ovakve stvari.

 

slobodno kaži šta imaš, meni je ovo prva vest da me je neko javno prozivao da gnjavim i lažem, da vidimo o čemu je reč i koja je moja uloga tu i odgovornost?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...