Jump to content

Где на летовање?

Оцени ову тему


Препоручена порука

E sad vanpansionska potrosnja moze da ponese malo vise novca.

 

Чуо сам да су цене по ресторанима углавном приступачне. Видећемо, ако буде јако скупо у апартману постоји могућност спремања. Мени то није проблем. Волим да кувам и одлично то радим. :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Чуо сам да су цене по ресторанима углавном приступачне. Видећемо, ако буде јако скупо у апартману постоји могућност спремања. Мени то није проблем. Волим да кувам и одлично то радим. :)

Mogao si da nađeš i jeftinije u dvosobnim apartmanima, potpuno novim...Svakako odi i do Goča, a preporučujem ti i manastir Svetog Kozme i Damjana 14. jula, ako budeš u Banji. Manastir je u Plešu, nekih 15-ak km. Episkop David služiće Svetu Liturgiju...

Господи возвах к Тебе, услиши мя. Да исправится молитва моя,яко кадило пред Тобою,водеяние руку моею,жертва вечерняя.Услиши мя, Господи.

post-4388-0-42760500-1422739834_zps9d7da834.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 years later...

Ja evo u Grckoj. Olimpska regija. Ja se ne lozim nesto na more ali dece I zene radi izguram tih 10 dana. :D

P.S. Nemojte me terati da postavljam slike sa plaze. Ove godine taj film necete fgedati. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Broken рече

Ja evo u Grckoj. Olimpska regija. Ja se ne lozim nesto na more ali dece I zene radi izguram tih 10 dana. :D

P.S. Nemojte me terati da postavljam slike sa plaze. Ove godine taj film necete fgedati

ako ne postaviš slike znaj da se dobrovoljno i samovoljno odričeš eventualne titule miss mokre maice i mister dlakavih nogu proleće/leto 2019.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Broken рече

Ne !

Ma on je principijelan covek, kad kaze ne to znaci da! Ipak je u Grckoj! ;) 

"Ја сам сакупљач необичних ствари. Нека други сакупљају значке и марке. Ја сакупљам дане, часове и тренутке. " - Мирослав Антић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 10 months later...
пре 49 минута, sanja84 рече

Koliko se sećam, Bugarska i Grčka su jeftinije a lepše od Crne Gore. I Turska isto tako - jeftinija, ne lepša.

Grcka je svakako bez premca i po lepoti a i po cenama.. Bugarska ni u snovima ne moz da bude lepsa od Crne Gore.. Crno More i Jadransko nisu ni za poredjenje. Svakako mislim da je pametno otici u cg ove godine kod svog naroda sto kaze upis iznad i sem materijalno pruziti im podrsku i moralno pa i duhovno u litijama kad opet krenu. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Апсолутно најбоље мјесто за љетовање је Требиње. Осим љепоте града ево за православне шта има у и око Требиња: Црква у селу Мркоњићи. У том селу рођен је Свети Василије. С друге стране поља је манастир Завала. Ту је Свети Василије научио оно основно о Православљу. Онда манастир Тврдош крај Требиња. Свети Василије је у њему провео једно вријеме као епископ Херцеговачки. Херцеговачка Грачаница, у којој су сахрањени посмртни остаци Јована Дучића. Имамо диван Саборни храм. Па онда женски манастир мало ван града.

До Дубровника 30км, до Херцег Новог мање од сат вожње. Ако вам се не иде на море, можете се купати у Граду Сунца. Имамо вина која освојише силне награде.

Мало ли је?

 

 

 

 

Шта за духовни живот хришћанина значи св. Причешће јасно је из те речи самога Господа: "Ја сам живи Хлеб који је сишао с неба. Kо једе од овога Хлеба живеће вечно... Ако не једете тела Сина човечијег и не пијете крви његове, живота нећете имати у себи. Kо једе Тело моје и пије Kрв моју има живот вечни и ја ћу га васкрснути у последњи дан. Јер је моје Тело право јело и Kрв моја право пиће."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, виноградар рече

Апсолутно најбоље мјесто за љетовање је Требиње. Осим љепоте града ево за православне шта има у и око Требиња: Црква у селу Мркоњићи. У том селу рођен је Свети Василије. С друге стране поља је манастир Завала. Ту је Свети Василије научио оно основно о Православљу. Онда манастир Тврдош крај Требиња. Свети Василије је у њему провео једно вријеме као епископ Херцеговачки. Херцеговачка Грачаница, у којој су сахрањени посмртни остаци Јована Дучића. Имамо диван Саборни храм. Па онда женски манастир мало ван града.

До Дубровника 30км, до Херцег Новог мање од сат вожње. Ако вам се не иде на море, можете се купати у Граду Сунца. Имамо вина која освојише силне награде.

Мало ли је?

 

 

 

 

Јесте лепо Требиње... Нема шта. 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...