Jump to content

Где на летовање?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Prastajte sto je latinicom, ja sam kao podesila cirilicu dole na ekranu, ali to nije to kad kucam, osim kad pisem dokument u Word-u? Ako neko zna da mi kaze u cemu je problem..

Zna li iko za neku najjeftiniju mogucu (a to otprilike znaci privatan smestaj, sobe, uostalom, samo da imam gde da prenocim i drzim stvari, nista me ne zanima- tv, klime, kuhinje, itd.sta vec nude) ponudu za letovanje-Grcka ili Bugarska, isla bih sa detetom 6-7 dana, (ali onda mi je tesko da uklopim prevoz) i zbog vremenskog interval, i zbog npr.na Booking.com-u, mogu da nadjem povoljno iole ali kako da odem do tamo bez kola...)? Sve ovo sto nude na raznim sajtovima mi i nije bas priustivo, cene su po osobi, da su po sobi bilo bi mozda i moguce. Mozda neko od Vas ima neko iskustvo, predlog, ideju...Mozda neki manastir?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Видим да код нас људи имају обичај да плаћају "по особи", па их онда агенције опељеше. Обавезно тражи собу за издавање то је пуно повољније и боље. Без аута може да буде проблем, али опет може да се нађе добро место да ти све буде релативно близу - плажа, ресторан, супермаркет и сл.

 

Добра фора је да узмеш собу на пар дана, па онда када дођеш тамо распиташ се около за нешто боље и/или повољније.

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам које цене вам одговарају. Мени је једна тетка у Грчкој нудила веома пристојну собу за три особе за 25 евра/дан. Значи смештај за 7 дана 175 евра. Плус храна, пут итд. Имам утисак да може веома добро да се прође.

 

Најбоље је кад сам све организујеш.

  • Волим 1

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Исто и ја знам за Црну Гору, али за Грчку и Бугарску стварно не знам.

Баш ово што су ти и написали - Бар, Добре воде... Може да се нађе баш јефтин смештај. Не гледај пуно по интернету, јер рекламирају се углавном они скупи :)

Мада, ми смо једне године били у Бечићима, налетели још одавде, преко неких пријатеља, на неки јефтин али сасвим пристојан смештај (близу плаже, уредно и чисто, велика соба са купатилом, терасом, климом и кухињом) за свега 6е по особи. Крај августа, почетак септембра. За дете је било бесплатно.

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Исто и ја знам за Црну Гору, али за Грчку и Бугарску стварно не знам.

Баш ово што су ти и написали - Бар, Добре воде... Може да се нађе баш јефтин смештај. Не гледај пуно по интернету, јер рекламирају се углавном они скупи :)

Мада, ми смо једне године били у Бечићима, налетели још одавде, преко неких пријатеља, на неки јефтин али сасвим пристојан смештај (близу плаже, уредно и чисто, велика соба са купатилом, терасом, климом и кухињом) за свега 6е по особи. Крај августа, почетак септембра. За дете је било бесплатно.

 

Да додам - велики француски лежај + један кревет.

Земаљско је за малена царство, а небеско увек и до века.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za Grčku ukoliko rezervišeš smeštaj preko intereneta računaj prevoz autobusom 65e za tebe i 55e za dete, iz Beograda je ta cena, ako si iz Niša onda je jeftinije 10-tak evra.Nemoj da računaš na to da dete držiš u krilu i da mu ne rezervišeš mesto, putuje se oko  14-15h a osoba pored tebe uglavnom ima ručni frižider i još neku torbu tako da je vrlo tesno. Velika verovatnoća je da se na sedištu ispred tebe nalazi neki namćor koji će pokušavati što više da spusti sedište da njemu bude udobnije. Ako dete ne ide u školu, najpovoljnije je u septembru 10 noćenja sa prevozom su do 200evra za vas dvoje. Preko agencija možeš da uplatiš i samo autobuski prevoz. Kad idem na more računam samo troškove prevoza i smeštaja, izlete i suvenire .Što se tiče hrane, kozmetike itd to ne uračunavam dodatno, to se troši isto i da ceo odmor ne izađem iz kuće.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prastajte sto je latinicom, ja sam kao podesila cirilicu dole na ekranu, ali to nije to kad kucam, osim kad pisem dokument u Word-u? Ako neko zna da mi kaze u cemu je problem..

Zna li iko za neku najjeftiniju mogucu (a to otprilike znaci privatan smestaj, sobe, uostalom, samo da imam gde da prenocim i drzim stvari, nista me ne zanima- tv, klime, kuhinje, itd.sta vec nude) ponudu za letovanje-Grcka ili Bugarska, isla bih sa detetom 6-7 dana, (ali onda mi je tesko da uklopim prevoz) i zbog vremenskog interval, i zbog npr.na Booking.com-u, mogu da nadjem povoljno iole ali kako da odem do tamo bez kola...)? Sve ovo sto nude na raznim sajtovima mi i nije bas priustivo, cene su po osobi, da su po sobi bilo bi mozda i moguce. Mozda neko od Vas ima neko iskustvo, predlog, ideju...Mozda neki manastir?

 

Ako želiš da ideš tako što ćeš rezervisati hotel preko interenta, onda obezbediš prevoz preko neke turističke agencije, mnoge to rade, spazila sam ponude u oktopodu i vivi, povratne karte nisu više od 60 evra.

P.S. Nemoj u Bugarsku... lepo je, ali se dugo putuje, od Bg do sunčevog Brega sam pre par godina putovala oko 20 sati,pošizeće ti dete u autobusu.

Turn on, tune in, drop out

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам се ове године одлучио за бању. Идем са породицом у Врњачку бању. Смештај, апартаман за нас четворо (клима, кабловска, интернет, кухиња...) 20 евра дневно. Мислим да се нећу покајати. 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам се ове године одлучио за бању. Идем са породицом у Врњачку бању. Смештај, апартаман за нас четворо (клима, кабловска, интернет, кухиња...) 20 евра дневно. Мислим да се нећу покајати.

Neces se pokajati. Vrnjacka banja je najlepsa banja u Srbiji a tokom leta ima i puno kulturnih manifestacija. E sad vanpansionska potrosnja moze da ponese malo vise novca. Ne zaboravi izlet do Zice, Ljubostinje ... Jedan dan do Goca ... A postoji i neki mini aqua park u hotelu Sunny Hill zanimljivo za decu. http://www.sunnyhill.co.rs

:)

Sve sto dise neka hvali Gospoda !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...