Jump to content

Да ли имате непријатеље?

Оцени ову тему


Препоручена порука

I vise nego sto jednom coveku treba . Valjda ne snishodim nikome i kazem svakome direktno sta mislim pa me ne mogu da me svare . Koliko sam u suficitu sa neprijatiljema toliko sam u deficitu sa prijateljima, svaki uspeh , makar i najmanji me kostao po nekoliko , valjda to tako mora bude . 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bogu hvala imam ih. Nijesu nešto zagriženi ali taman koliko treba. 

Prijatelji me katkad i iznevjere, poneko i izda ili proda, šta ćeš tako treba, ali neprijatelji su mi stalno tu da me kuraže i bodre. Bogu hvala na njima.  

"Kakvi su da su, moji su" Džizs

Apokrifno jev. po Oglu

-taj njihov svijet će te ubiti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ви што сте сами себи непријатељи, упознајте себе боље... држи пријтеље близу, непријатеље ближе... :)

 

Kao npr ti što držiš Barona ? B)

није битно ко сам ја, већ ко си ти !

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Neprijatelji ne postoje. Postoje prijatelji i surovi prijatelji, tako veli sv. vladika Nikolaj...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ви што сте сами себи непријатељи, упознајте себе боље... држи пријтеље близу, непријатеље ближе... :)

 

А зар није боље да пријатељи буду што ближе ,а непријатељи што даље , у пи... ма...... :)))

  • Хахаха 1

Помозимо слабим и немоћним и људима у невољи јер добро се добрим враћа. :mazenje:

Наше писмо   је старо преко 1000 година . Чувајмо то наше благо .

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 years later...

Од мојих непријатеља познајем само себе.
 

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 6.6.2014. at 12:43, RYLAH рече

Сви који мисле другачије и опонирају ми, непријатељи су ми. Ал није зато што ја лично тако хоћу, него што се противе најбољем систему и најбољим идејама, за које се ја залажем. У суштини, моји непријатељи су и непријатељи целог света, па и непријатељи себи самима, и зато би их требало уклонити. Све!

Поред ових, непријатељи су ми и некропостери. Ако је тема умрла, треба да остане мртва.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, RYLAH рече
  On 6.6.2014. at 14:43, RYLAH рече

Сви који мисле другачије и опонирају ми, непријатељи су ми. Ал није зато што ја лично тако хоћу, него што се противе најбољем систему и најбољим идејама, за које се ја залажем. У суштини, моји непријатељи су и непријатељи целог света, па и непријатељи себи самима, и зато би их требало уклонити. Све!

Ти имаш, Риле, јако чудна поимања...у најмању руку. "Уклонити" у ком смислу? Ово горе си лепо срочио, али ово је искључивије од "непогрешивости" римског папе. А реченица о уклањању... надам се да сам погрешно разумео.

:0426_feel:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, RYLAH рече

Поред ових, непријатељи су ми и некропостери. Ако је тема умрла, треба да остане мртва.

Stani. Zrelo razmisli. Znaš da ko hoće uvek da bude u pravu mora stalno da menja mišljenje.

Da li je jednom mrtav zauvek mrtav? 

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Ćiriličar рече

"Уклонити" у ком смислу? А реченица о уклањању... надам се да сам погрешно разумео.

:0426_feel:

Likvidirati. ???

Srećom, šuška se da je RYLAH podmitljiv. 

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, Ćiriličar рече

Ти имаш, Риле, јако чудна поимања...у најмању руку. "Уклонити" у ком смислу? Ово горе си лепо срочио, али ово је искључивије од "непогрешивости" римског папе. А реченица о уклањању... надам се да сам погрешно разумео.

:0426_feel:

@RYLAH узми сникерс ;)@Ćiriličar брате узми и ти један ;) :))

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Дуња рече

Znaš da ko hoće uvek da bude u pravu mora stalno da menja mišljenje.

Или да стварност савија према свом окамењеном мишљењу и души мрачној, што је боље решење. 

пре 34 минута, Дуња рече

Srećom, šuška se da je RYLAH podmitljiv. 

Апсолутно. Изузеци од правила увек могу да се оправдају ако се довољно плати. 

Пре сат времена, Ćiriličar рече

Ти имаш, Риле, јако чудна поимања...у најмању руку. "Уклонити" у ком смислу? Ово горе си лепо срочио, али ово је искључивије од "непогрешивости" римског папе. А реченица о уклањању... надам се да сам погрешно разумео.

Све си разумео како треба. Као што разумеју и сужњи из подрума мојијех. Плачи ми њини греју душу ледену и усахлу од непочинстава свагдашњих и сваковрсних. Јауци болни њини весници су чистоте сутрашње која ће завладати шаром васколиким. 

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, RYLAH рече

Све си разумео како треба. Као што разумеју и сужњи из подрума мојијех. Плачи ми њини греју душу ледену и усахлу од непочинстава свагдашњих и сваковрсних. Јауци болни њини весници су чистоте сутрашње која ће завладати шаром васколиким. 

Grrrrrrrrrrrrr  :flert:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...