Jump to content

Шале...вицеви...

Оцени ову тему


Guest Светлана

Препоручена порука

Постављена слика

dobar decko jahojao234 navijanje

ah ljubav, ljubav je tooo.....  joooj

klapklap  klapklap  ekstra

...Што је уништено не може се повратити. Али Ти оживљујеш оне чија је савест замрла и враћаш првобитну лепоту душама које су је изгубиле. Твоме милосрђу све је могуће, Ти си Љубав, Ти си Творац и Обновитељ. Тебе хвалим песмом: Алилуја!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 6.2k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

У праву си Машо. :drugarstvo:

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Seljak na derbiju

Otišao seljak na fudbalski derbi Zvezda - Partizan, i vratio se kući pa ga pitaju kako je bilo. Priča on:

• Vid'o sam nešto okruglo kad sam uš'o unutra, tu neka livada, da znaš koliko tu ovaca može da pase! Pogledam kad tu i neka mreža, sa njom koliko riba tek može da se uhvati! Kad odjednom izađoše na livadu neki robijaši sa crno belim i crveno belim prugama. Posle toga ovi što sedeše pored mene viknuše GOOO! Ja pogleda, niko nije go. Posle viknuše ZVEZDA - a ja gledam, kakva zvezda usred bela dana. Kad viknuše posle PARTIZAN! - a ja pobeg'o, deda mi bio četnik!

Muž i žena spavaju. Usred noći odjednom se začuje neka buka spolja.

Žena sva zbunjena i preplašena počne da viče:

• Jao, to mora da je moj muž!

Čovek na to iskoči iz kreveta i sav unezveren, i kao od majke rođen, pobeže kroz prozor.

Nakon nekoliko minuta vraća se on, sav izgreban, penje se u spavaću sobu i viče na ženu:

• Objasni mi šta ti znači ono "to je moj muž", pa ja sam ti muž!!

A žena će na to:

• Prvo ti meni objasni što si onda bežao?!!

posaljisvojuporuku.png

 


Погледа Отац с Небеса и виде ме сва у ранама од неправде људске, и рече, не свети се.
Коме да се светим Господе? Поворци стада, што иде на заклање? Свети ли се лекар болесницима, што га са самртничке постеље руже? Коме да се светим? Снегу, што копни и трави што се суши?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Seljak na derbiju

Otišao seljak na fudbalski derbi Zvezda - Partizan, i vratio se kući pa ga pitaju kako je bilo. Priča on:

• Vid'o sam nešto okruglo kad sam uš'o unutra, tu neka livada, da znaš koliko tu ovaca može da pase! Pogledam kad tu i neka mreža, sa njom koliko riba tek može da se uhvati! Kad odjednom izađoše na livadu neki robijaši sa crno belim i crveno belim prugama. Posle toga ovi što sedeše pored mene viknuše GOOO! Ja pogleda, niko nije go. Posle viknuše ZVEZDA - a ja gledam, kakva zvezda usred bela dana. Kad viknuše posle PARTIZAN! - a ja pobeg'o, deda mi bio četnik!

Muž i žena spavaju. Usred noći odjednom se začuje neka buka spolja.

Žena sva zbunjena i preplašena počne da viče:

• Jao, to mora da je moj muž!

Čovek na to iskoči iz kreveta i sav unezveren, i kao od majke rođen, pobeže kroz prozor.

Nakon nekoliko minuta vraća se on, sav izgreban, penje se u spavaću sobu i viče na ženu:

• Objasni mi šta ti znači ono "to je moj muž", pa ja sam ti muž!!

A žena će na to:

• Prvo ti meni objasni što si onda bežao?!!

:drugarstvo:  dada

''...Бура живота не плаши онога у чијем срцу сија светлост Твога Божанственога Огња...''

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bio Mujo u bolnici i vidi da mu Fata kasni u posjetu.napokon ona dodje i sjede kraj njega.pocnu oni pricati.Mujo pita Fatu zasto kasni a ona kaze:

-Krenula ja tebi u posjetu i sjela u taxi.

-kad sam se vozila vidjela sam da sam zaboravila novcanik.Vozac mi je tad rekao:

-Draga gospodjo,ili cete vi meni popusit ili cete mi nesto otpjevat?

tad je prekine Mujo i pita:

-Sta si mu otpjevala?

-Mislis da je meni do pjevanja dok si ti u bolnici.odgovori ona.

Kaže Mujo Hasi:

-Sinoć mi je umro otac.

Haso:

-Kako bolan, ja sam ga jutros vidio kod tvoje ograde.

Na to će Mujo:

A tooo...To smo ga mi poduprli da primi penziju kada dođe poštar.

Dodje Mujo u restoran, i trazi od konobara supu. Konobar mu donese i Mujo kaze:

-Izvinite, muva pliva u mojoj supi !

Konobar ce:

-Pa sta si ti hteo ?? Da igra vaterpolo ?!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

    Kupio Haso novi motor , mašina i po boli glava i sad on seo i ode malo da ga provoza kroz grad. Piči haso 100 na sat i dere se:

    Je li ima ko 'vakav motor?

    Nema niko! - poneko mu dobaci.

    Nakon jedno dva sata vožnje prolazi kroz jednu ulicu i dere se:

    Ima l' ko 'vakav motor?

    Imam ja, šta se foliraš nisi jedini. - dobaci mu jedan momak.

    Pa de bona reci kako se ovo čudo gasi! - zavapi Haso.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...