Jump to content

Коју ствар сте последњу купили себи....?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Super multi secka ( za slavu )
e, to je prava domaćica..... :D

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

auspuh
:)):)) :)) e, kuvarice moja......

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:)):)) :)) e, kuvarice moja......

a ti znas da se od kola ne razdvajam :D

a varjacu ne pipam do daljnjeg ;)

  • Волим 1

"Svaki problem možemo gledati kao skrivenu priliku, blagoslov, čak iako to i ne izgleda tako. To je znak da nešto veće i bolje dolazi."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 9 months later...

Dormeo jastuk...

Uzeo deda... Okrece, obrce... ''Crna Marina, na sta ti pare bacas, ja bi' s ovim soferku bris'o!''

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Naocare-za-vid-JOOP-_slika_L_31415485.jp

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

2 knjige i tako bankrotirah...U glavi mi odzvanja...bankrotiracu...uuu...oko mene zene marsiraju...a cipele me stare zuljaju...korak il dva i brzo nestace...uuu...bankrotiracu...a cipele mi nove trebaju...o jea...sv.sava bos hodjase,a hugo boss takve ne iznadje...samo stare smesne cizmice za babe i fine tetkice...uuu...cizme su pravi hit,to je samo mit ,da u sred leta cizme nisu to sto vama treba...o jea...to je nova moda...pravi sik i razonoda...:-D...gdi da nadjem ono sto mi treba,ono sto mi godi,sto je po mojoj meri i po modi...bankrotiracu...skupe cizme kod tog bosa,neka hvala,neka ne,imala sam troskove,kupovah knjige,hvala puno drugi put...a uz put samo sica zvecka...o jea,kakav zvuk,neodoljiv,pravi takt...citam knjigu...sasecite u korenu sve svoje probleme,budite sve sto ste oduvek zeleli...i...idemo opet,na sta bacih pare...o jea...u sred leta kad mu vreme nije

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...

Neke mladalacke naocare... Kad ih stavim, skinu mi de...petnaest godina i trideset IQ poena.

 

Солидарност ће спасити свет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jedan_dan-dejvid_nikols_s.jpg   Možete provesti ceo život ne shvatajući da vam je ono za čim oduvek tragate sve vreme pred očima.

Dvadeset godina, dvoje ljudi, JEDAN DAN

„Roman godine! Velik, zanosan, inteligentan, a ipak se čita sa izuzetnom lakoćom… pun odlično odabranih detalja.“ 
Nik Hornbi

„Savršena knjiga o bolnoj praznini između onoga što smo bili i onoga što smo sada... izvanredna i nesvakidašnja ljubavna priča.“
Toni Parsons

„Nikols piše izuzetnim stilom s istančanim razumevanjem emocija. Njegovi likovi su potpuno uverljivi… Jedan dan je predodređen da postane savremeni klasik.“
Daily Mirror

„Teško da ćete pronaći zabavniju, nežniju romantičnu komediju od priče od Deksu i Em.“
Independent

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...