Jump to content

Коју ствар сте последњу купили себи....?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 15 часа, Maslacak_ рече

Preslatka je :) gdje ovo ima da se kupi ako nije tajna :)

To je meni "iskočilo" kao reklama na fb :)  I pošto sam bila u kući, jer to je bilo u periodu izolacije, naručim sebi  :) 
Nije kvalitetna, ali nije ni skupa i može poslužiti za sitne prepravke. Ne može prošivati teške i krute materijale poput teksasa, tačnije, može samo lagane pamučne stvari, ali meni je i to super za prvu pomoć u kući. Uspjela sam od starih majica da skrojim i sašijem posteljinu :))) 
 
 

Благо онима који плачу, јер ће се утjешити; (Матеј; 5,4)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Биљана рече

To je meni "iskočilo" kao reklama na fb :)  I pošto sam bila u kući, jer to je bilo u periodu izolacije, naručim sebi  :) 
Nije kvalitetna, ali nije ni skupa i može poslužiti za sitne prepravke. Ne može prošivati teške i krute materijale poput teksasa, tačnije, može samo lagane pamučne stvari, ali meni je i to super za prvu pomoć u kući. Uspjela sam od starih majica da skrojim i sašijem posteljinu :))) 
 
 

Bravo za tebe :) ja nisam jos dosla do tih stvari, al bi mi mogla posluziti za po kuci :)

ako imas link da mi posaljes na pp, ako ne trazicu po slici :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Mehaničku metlu - Mechanický zametač 

WWW.MALL.CZ

Mechanický zametač je ideální pomocník při úklidu. Vhodný na všechny typy podlah. Disponuje třemi kruhovými a dvěmi...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

20200901-132627.jpg

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 7.7.2020. at 20:14, Биљана рече

Mini mašina za šivenje | Halo Oglasi
 

:))):)))

Predivna mašinica! :)  Jesi kupila preko Top Shop-a? Sećam se da sam videla nešto slično (ili isto) na reklami... samo bih volela da znam da li radi dobro?
Tako nešto je uvek potrebno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

                             20200927-200059.jpg

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...