Jump to content

Коју ствар сте последњу купили себи....?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 11 часа, Adelaida рече

Nutribullet, pre par dana...girl_smiley I sad uzivam u smutijima :suncanje:

Vec tri godine zelim da ga kupim i nikako. Sve zaboravim kad imam pare, ili mi treba za nesto drugo...super je, pravim humus, vocni smuti , sladoled, sos za spagete :)

Ја почела да мељем орахе на ону малу ручну машиницу, а она минијатурна да нема даље,почео кекс да се глави, е реко',  нећеш вала!  Била плата, реко ', идем из ових стопа да узмем. :)

Не одбаци ме од лица Твога и Духа Твога Светога не одузми од мене.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, AnaLaz рече

Ја почела да мељем орахе на ону малу ручну машиницу, а она минијатурна да нема даље,почео кекс да се глави

I ja sam imala isto iskustvo sa tom malom masinicom :smeh1:

Nutri ima neke nozeve posebne bas za orasaste plodove, moze da se pravi sta hoces, pastete, paste, imam ja i blender, ali ovo je stvarno drugacije, mogu i kafu da meljem. Kupila sam letos kafu u Egiptu, pravu arabiku, znas kako mirise...mmmm a ukus joj je skroz drugaciji, nije masna uopste za razliku od ovih nasih mlevenih kafa, cista kafa. I sad sam resila da vise uopste ne kupujem mlevenu kafu, vec samo u zrnu pa da meljem. Umislila sam da se dodaje nesto jos u ove mlevene kupovne kafe. :D

  • Волим 1

Covek samo srcem dobro vidi, sustina se ocima ne moze sagledati.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Šešir

Ja zaista nemam mnogo da ti ponudim...par toplih zagrljaja, čistu dušu i jedno maleno ali verno srce...imam i kofer pun ljubavi i dva jastuka, pomalo već stara...ali se još oseća miris mojih snova...nemam ja mnogo na dlanu...par suza i jutarnju rosu kojom budim svoje lice...jedan osmeh i oči pune nade... :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...
пре 1 минут, Дуња рече

Šta sam mogla kada su bile prosto neodoljive. :)

Screenshot_2019-09-06-10-19-53-1.png

 Елегантне су. Необична пета, боја прелепа, сигурно лепо стоје на нози.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Istopljeni kamen рече

 Елегантне су. Необична пета, боја прелепа, сигурно лепо стоје на нози.

Kao iz bajke su.

Plus velikodušno vikend-sniženje u Nine West.

 

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Istopljeni kamen рече

Значи Дуња, пун погодак! :)

Prosto bi mi bilo neprijatno i grubo da sam samo prošla pored njih, a zovu me. :)

Hvala, Istopljeno. ❤

 

"Ја сам спреман - нашао сам шлем."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Дуња рече

Prosto bi mi bilo neprijatno i grubo da sam samo prošla pored njih, a zovu me. :)

Hvala, Istopljeno. ❤

 

Наравно, разумемо се! :) После би дуго мислила о њима..а овако ти стоје у ормару и кад пожелиш обујеш их. Добро да си нашла број  јер је снижење, на снижењима увек  фали бројева....:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

5a6ee95876e36.jpg extra je...i dugo traje...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...