Jump to content

Коју ствар сте последњу купили себи....?

Оцени ову тему


Препоручена порука

...шта сте то купили себи у скорије време и тако сами себе обрадовали....?

 

 

...ја, по обичају књигу.....она ме увек обрадује.... :D

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 months later...

да ли волите да обрадујете себе неким поклоном....?

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Gurmansku pljeskavicu
:)) колико често....?

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кућу.
ауууууу........ 0703_read

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...шта сте то купили себи у скорије време и тако сами себе обрадовали....? ...ја, по обичају књигу.....она ме увек обрадује.... :D

 

Poslednje sto sam kupila,to je knjizica za decu > Princeza trazi svoga medu .To su one Piksi knjige za prvake. I procitah je. Ne svidja mi se.Devojcica je izgubila medu,trazi ga i ne moze da ga nadje,obilazi sve prostorije,i promaja gasi svecu u podrumu ,pojavljuje se duh i  joj dodaje medu,onda ona prica sa njim i on ulazi u nekog oklopnog ratnika ,a ona na kraju grli medu i odlazi na spavanje ....  Strasno. To ne mogu da joj dam da cita. Kakvi duhovi i mala deca.... Nema sanse.

Kupicu drugu. 

Ne mogu da joj kupim neku veliku knjigu,ima 7 godina,mora lako da je procita,a ne zna bas ni da cita sa razumevanjem. poklonila bih ja najlepse bajke sveta,ali deca mala deca ne vole velike knjige bez slika....

:351780:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...шта сте то купили себи у скорије време и тако сами себе обрадовали....?

Ја сад размишљам, није баш ни скоро да сам себи нешто... 2010. и то не знам шта ми би,

29083-lg.jpg

у пролазу, Београд, сетим се како ми се стари распао. Овај ми делов'о ефикасан, иначе ме слабо обрадује поседовање било чега.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

dzemper i tašnicu....( rodjendaski pokloni....)     :Viannen_loungelizard:

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...