Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

Mlecni put iznad jezera Zaovine.

Iako sam fotki pojacao boje i kontrast, te noci se nasa galaksija zaista videla golim okom.

Ps. Fokus sam omasio (i to debelo :) ) ali se svakako lepo vide spiralni krakovi galaksije

FB_IMG_1629638993966_edit_52171485502455.jpg

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Borsko jezero i Lazarev kanjon.

IMG_20210823_204914_412.jpg

IMG_20210821_142713.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Preobrazenje.

Prislonica -  ovde se odrzava sabor frulasa.

 

IMG_20210824_205710_692.jpg

IMG_20210825_221157_570.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Vracevsnica

IMG_20210828_181832_236.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 часа, Smaragdni kamičak рече

???

Pa i sam bila iznenadjena, prvi put nesto tako sam videla ;) I kako je rekao staresina ovog hrama, u sustini to je protiv pravoslavne teologije, gde ne mozemo nikad reci 100%, da li je neko otisao u pakao.. A sveci cak su se molili i mole i za Judu i za satanu, sa sve...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Dominika рече

Pa i sam bila iznenadjena, prvi put nesto tako sam videla ;) I kako je rekao staresina ovog hrama, u sustini to je protiv pravoslavne teologije, gde ne mozemo nikad reci 100%, da li je neko otisao u pakao.. A sveci cak su se molili i mole i za Judu i za satanu, sa sve...

Али, она је још увек жива! Приде, римокатолик. И плаћала је више пута казну за говор мржње зато што је критиковала муслимане.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, PredragVId рече

1217507016_.thumb.jpg.e2fa1f3738136318f0a4ac8c167acebd.jpg

Ресничко језеро усликано ових дана

Јеси фотошопирао ...феноменално :D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...