Jump to content

Наше фотографије дана (не учитавајте туђе са нета већ своје)

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 7 минута, Bojan* рече

A koja je ona plavušica s kraja? (Mnogo je lepa. :ok:)

 

Само промискуитетни мушкарци цене физички изглед код девојака, док оне које су изнутра лепе, али не и споља, а уз то су и православке, нико не примећује. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milan Nikolic Vidi prijatelju, covek kome se divi i cemu, to je njegova unutrasnja lepota i dostignuce. Ja protiv tebe neam nista, ali ako pored sve lepote i desavanja u svetu ti hvalis radove i pomake , ljudi koji su na vlasti, a pritom si i verujuci. Ne znam sto da ti kazem , omasio si i temu , omasio si sve. Sem , ako ti poso ne zavisi od snsovca, pa ih forsiras sto moras. Inace , eve ti prost primer, vrati se unazad u istoriju, tj proslost, pa oceni sam . Kakvog su kvaliteta bili ljudi koji su stajali iznad svog naroda i sta je sa njima bilo !? I zbog cega je dosao Isus da sluzi, a ne da vlada ?

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Milan Nikolic  I zaboravio sam da ti kazem, uzmi ovo gore sto si fotkao, pa se slikaj sa tim. Narod je gladan, niko nije zeljan kula i gradova, nego ljubavi i pomoci..  A lose namere neam u pisanju. 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I treca stavka jos bitnija, tj presudna za tvoju unutranju lepotu i rasudjivanje je da smines na pitije domace , ako oces. Nemoj samo da mi kukas, pa da bude , da nije holesteror crni Milane?  :D :D :D

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја зависим од аутобуске станице која је још увек при старој локацији, где ми стиже пакет са храном са села. Са тог места наста ова баш лепа слика.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Nikola Stojanovic рече

@Milan Nikolic Vidi prijatelju, covek kome se divi i cemu, to je njegova unutrasnja lepota i dostignuce. Ja protiv tebe neam nista, ali ako pored sve lepote i desavanja u svetu ti hvalis radove i pomake , ljudi koji su na vlasti, a pritom si i verujuci. Ne znam sto da ti kazem , omasio si i temu , omasio si sve. Sem , ako ti poso ne zavisi od snsovca, pa ih forsiras sto moras. Inace , eve ti prost primer, vrati se unazad u istoriju, tj proslost, pa oceni sam . Kakvog su kvaliteta bili ljudi koji su stajali iznad svog naroda i sta je sa njima bilo !? I zbog cega je dosao Isus da sluzi, a ne da vlada ?

a ti bi da odrediš šta je tema? ti si sudija?ti znaš? ili si samo jedva dočekao da poksažeš da imaš stav, ti si neki baja, telenktualac superiorna faca. pa si rešio i ovde da zatruješ temu politikom. sram te bre bilo  kompleksašu jedan

kakvi bre mozgovi iskompleksirani strašno 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Натан рече

Само промискуитетни мушкарци цене физички изглед код девојака, док оне које су изнутра лепе, али не и споља, а уз то су и православке, нико не примећује. 

Možda ne znaš, pa ću ti reći: promiskuitet podrazumeva menjanje seksualnih partnera ili partnerki, tako da nema nikakve veze sa mojim komentarisanjem njenog fizičkog izgleda. Voleo bih da sam mogao lično da joj kažem ono što sam napisao, ali nemam mogućnosti. Verujem da poseduje i unutrašnje osobine vredne pažnje u pozitivnom smislu.

Poznaješ li neku od tih "pravoslavki", za koje tvrdiš da ih niko ne primećuje?

Nevezano za fizički izgled, ja sam bio u prilici da se lično uverim u pravoslavlje pojedinih i mogu ti reći da sam bio par puta čak i zaprepašćen. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Миле Бајшев @Миле Бајшев Miraaaaan rodjo. :D :D To je moj stav. Ja barem nisam subjektivan da ulepsavam stanje u drzavi, kad tonemo.

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Nikola Stojanovic рече

@Миле Бајшев @Миле Бајшев Miraaaaan rodjo. :D :D To je moj stav. Ja barem nisam subjektivan da ulepsavam stanje u drzavi, kad tonemo.

dobardecko

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...