Jump to content

ОБАВЕШТЕЊА везана за БФ !!!!!

Оцени ову тему


Guest ага пије млеко

Препоручена порука

Браћо и сестре, зна ли неко како плаћамо школарину ми, којима је истекао апсолвентски стаж и од октобра започињемо постапсолвентски? Је л' за нас цена бода 850 динара или и више? Чуо сам разне нелогичне информације, а нисам стигао да питам на студентској служби? Зна ли неко тачно како то иде?

Хвала унапред.

Жаждушчују душу моју благочестија напој водами.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Хм... и мене то занима, можда би било добро да ово поставиш на јавном делу форума више ће људи да види.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овако, имам једно питање и потребан ми је савет.

Конкурисао сам мејлом за дом ПБФ и нисам добио никакав одговор па не знам да ли је конкурисање успело или није.

Онда сам послао још један мејл са таквим питањем и опет нисам добио никакав одговор.

Молим оне који су упућени да ми дају савет шта да радим пошто се крај рока за конкурисање ближи а ја још увек немам појма ни да ли сам чак упао у трку за дом!

Хвала унапред на одговорима!

Ημεῖς δὲ πάντες ἀνaκεκaλυμμένῳ προσώπῳ τὴν δόξaν Κυρίου κaτοπτριζόμενοι τὴν aὐτὴν εἰκόνa μετaμορφούμεθa ἀπὸ δόξης εἰς δόξaν, κaθάπερ ἀπὸ Κυρίου Πνεύμaτος. (B Κορινθίους 3:18)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хм... и мене то занима, можда би било добро да ово поставиш на јавном делу форума више ће људи да види.

Само реците на којој теми, пошто се не сналазим баш најбоље. :)

Жаждушчују душу моју благочестија напој водами.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Овако, имам једно питање и потребан ми је савет.

Конкурисао сам мејлом за дом ПБФ и нисам добио никакав одговор па не знам да ли је конкурисање успело или није.

Онда сам послао још један мејл са таквим питањем и опет нисам добио никакав одговор.

Молим оне који су упућени да ми дају савет шта да радим пошто се крај рока за конкурисање ближи а ја још увек немам појма ни да ли сам чак упао у трку за дом!

Хвала унапред на одговорима!

Можда је најбоље да одеш до факултета па да конкуришеш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можда је најбоље да одеш до факултета па да конкуришеш.

Па видиш, да сам у могућности ја бих отишао, то би био најмањи проблем...

Ништа, позваћу их сутра да питам, па ако ме изгрде, ја ћу шатро да се извињавам :0104cheesy:

Ημεῖς δὲ πάντες ἀνaκεκaλυμμένῳ προσώπῳ τὴν δόξaν Κυρίου κaτοπτριζόμενοι τὴν aὐτὴν εἰκόνa μετaμορφούμεθa ἀπὸ δόξης εἰς δόξaν, κaθάπερ ἀπὸ Κυρίου Πνεύμaτος. (B Κορινθίους 3:18)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Је л' за нас цена бода 850 динара или и више? Чуо сам разне нелогичне информације, а нисам стигао да питам на студентској служби?

Цена бода ће бити 880 динара...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...