Jump to content

Ја сам...

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

Марко Јефтић дипломирани теолог и члан уређивачког одбора студентског часописа ПБФ БУ ''Логос''.

Pomaze Bog brate

Moje ime je Milos i studiram na Bogoslovskom fakultetu, prva godina.Procitah da si clan uredjivackog odbora casopica Logos.Da krenem sa pricom.Moj zet se bavi medicinom i teologijom(u privatno vreme).Udruzio je te dve nauke i napisao knjigu, na zalost samo za sebe i prijatelje.Ja sam zeleo da te pitam da li je moguce da se jedna tema iz njegove knjige upotrebi za casopis logos.Tema se zove "Patologija licnosti".Naravno prvo bih ti poslao tekst da procitas.

Svako dobro ti zelim.Cujemo se.

“Fear is the path to the dark side. Fear leads to anger. Anger leads to hate. Hate leads to suffering.” Yoda

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Марко Јефтић дипломирани теолог и члан уређивачког одбора студентског часописа ПБФ БУ ''Логос''.

Pomaze Bog brate

Moje ime je Milos i studiram na Bogoslovskom fakultetu, prva godina.Procitah da si clan uredjivackog odbora casopica Logos.Da krenem sa pricom.Moj zet se bavi medicinom i teologijom(u privatno vreme).Udruzio je te dve nauke i napisao knjigu, na zalost samo za sebe i prijatelje.Ja sam zeleo da te pitam da li je moguce da se jedna tema iz njegove knjige upotrebi za casopis logos.Tema se zove "Patologija licnosti".Naravno prvo bih ti poslao tekst da procitas.

Svako dobro ti zelim.Cujemo se.

Бог помогао!

Наравно да, уколико је текст квалитетан, може бити објављен. Штавише ми смо и инсистирали да људи који се баве професионално другим областима, а интересују се теологијом, буду заступљени. Тренутно је процес јавне набавке за штампање спремљеног броја којем је тема ''Систем вредности''. Чим буде дошао на ред следећи број,ми ћемо то вероватно и овде објавити, тако да ћеш моћи да пошаљеш. Када ће то бити не могу ти са сигурношћу рећи, јер ми зависимо како од Факултета, тако и од финансијске помоћи нашег Министарства.

Призван или не, Бог је увек ту

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...

Значи овде се одговара на питање: Ја сам...

Ја сам Горан Недељковић, службеник Црквене општине смедеревске, а иначе и студент прве године ПБФ-а  facenew22222222

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Значи овде се одговара на питање: Ја сам...

Ја сам Горан Недељковић, службеник Црквене општине смедеревске, а иначе и студент прве године ПБФ-а  0205_whistling

Добродошао!!!  :291291291:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 year later...

Ух, баш дуго нико није писао овде, па ево ја се налазим паметан да прекинем ту традицију 0212_rolleyes

Ја сам Марко Живанчевић, студент сам прве године општег смера БФ-а. gringrin Иначе сам из Крушевачке епархије. :) 'ајте мало да оживимо ову тему :) 301 0304_smile4

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браво, Марко! :cheesy2: Ја сам Срђан Кандић, теологију сам дипломирао прошле године (практични смер). Прошле јесени сам се пребацио на стари програм општег смера (програм из 2006. године). Предајем верску наставу у Сурдулици, у средњим школама. Сутра ћу бити рукопроизведен за чтеца. 8084.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Браво, Марко! :cheesy2: Ја сам Срђан Кандић, теологију сам дипломирао прошле године (практични смер). Прошле јесени сам се пребацио на стари програм општег смера (програм из 2006. године). Предајем верску наставу у Сурдулици, у средњим школама. Сутра ћу бити рукопроизведен за чтеца. 8084.gif

Моје честитке :) 138999 Еххх, и ја жељно ишчекујем тај дан molimoli 4chsmu1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...