Jump to content

Ја сам...

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

  • Гости
Guest свештеник Иван

Иван Цветковић, гл. и одг. уредник овог портала и студент завршне године факса. Ако Бог да, још мало ћемо овде да се дружимо :)

дакле, овде можете да се представите и да се ближе упознамо. Можда неко од вас сутра буде Владика или намесник, па да се сетите нас недостојних и малих и прокажених  0102_laugh

Шалим се... мада се и не шалим. него ај да се упознамо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Ja sam Angelina,glavni,a i jedini menadzer ovog portala.U teologiju se nista ne razumem,pa vam necu smetati,niti vam dosadjivati.

Nego,sam samo dosla da vam pozelim dobrodoslicu,puno srece i uspeha na studijama,lepu popadiju,puno decice.

I da vam kazem,da kad se zamorite od ucenja i lepih teoloskih tema,koje ipak,iziskuju odredjeni intelektualni napor,svratite u Zenski kutak na kaficu,zurku i casicu Zivih Reci Utehe.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја сам Марко Весић и уредник сам овог дела терена 0102_laugh

p.s. Да читирам једног нашег професора: ,,Молим вас, ево вам мој телефон. Али немојте да ме зовете и постављате глупа питања." :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости
Guest свештеник Иван

За студенте и богословце, углавном, али и за оне људе којима буде дозвољен приступ овом делу форума.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Поздрав свим студентима ПБФ-а од мене.

Ја сам Марко Марјановић и уређујем спорт на форуму ЖРУ!

Очекујем Вас и тамо јер имамо доста занимљивих тема, а посебно бих волео да видим Ваше мишљење у теми 'Православље и спорт'.

Још једном поздрав свима!  :drugarstvo:

И данас, кад дође до последњег боја,

Неозарен старог ореола сјајем,

Ја ћу дати живот, отаџбино моја,

Знајући шта дајем и зашто га дајем.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

          ...Младен Миливојевић из Пожеге. На жалост још увек сам студент БФ; требало је већ да дипломирам али сам се заљубио и то у доста млађу девојку, тако да ми се не жури... Не знам колико је то оправдано, али...

             Почетком октобра сам положио последњи испит, а сад се успорено бавим израдом дипломског рада из Историје СПЦ. Тема ми је "Пећка Патријаршија од Макарија Соколовића до укидања 1766. године". Обимност теме је још један од разлога због чега сам још увек званично студент.

            Позвали су ме да дођем овде и ево, прихватио сам. Коме год буде била потребна каква помоћ или савет нека ми се обрати, мада бих одмах да напоменем да многе актуелне ствари данас на факултету нису исте као што су биле док сам ја активно слушао предавања и полагао испите. Ипак, неке практичне погледе могу да дам...

            А Изида је непревазиђена... Ако ни због чега другог, досаде њене ради треба свратити у кутак... Добро је тамо... Био ја више пута...

''ЈЕР САМ УВЕРЕН ДА НАС НИ СМРТ, НИ ЖИВОТ, НИ АНЂЕЛИ, НИ ПОГЛАВАРСТВА, НИ СИЛЕ, НИ САДАШЊОСТ, НИ БУДУЋНОСТ, НИ ВИСИНА, НИ ДУБИНА ,НИ НИКАКВА ДРУГА ТВАР НЕЋЕ МОЋИ ОДВОЈИТИ ОД ЉУБАВИ БОЖИЈЕ, КОЈА ЈЕ У ХРИСТУ ИСУСУ ГОСПОДУ НАШЕМ.'' (Рим. 8, 38-39.)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Djomla,reci ko te je pozvao da dodjes ovde i pomazes mladjim kolegama.

Btw,Marko je divan decko.Vas dvojica cete bas lepo slagati.

          ????? ?? ?? ??????? ?? ???? ???????, ???? ??? ?? ? ??? ???? ?? ???, ???? ????? ?? ???? ??????? ?????... ?? ???? ???...

''ЈЕР САМ УВЕРЕН ДА НАС НИ СМРТ, НИ ЖИВОТ, НИ АНЂЕЛИ, НИ ПОГЛАВАРСТВА, НИ СИЛЕ, НИ САДАШЊОСТ, НИ БУДУЋНОСТ, НИ ВИСИНА, НИ ДУБИНА ,НИ НИКАКВА ДРУГА ТВАР НЕЋЕ МОЋИ ОДВОЈИТИ ОД ЉУБАВИ БОЖИЈЕ, КОЈА ЈЕ У ХРИСТУ ИСУСУ ГОСПОДУ НАШЕМ.'' (Рим. 8, 38-39.)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Оци благословите, помаже Бог браћо и сестре (надам се да бар овде могу да изоставим "мир људима добре воље" јер се то подразумева).

Горан Анђелковић, Божијом вољом рукоположен за ђакона од Епископа западноевропског Луке. Мисионарим у Окситанији (на југозападу Француске), Баскији (Француска и Шпанија) и Каталуњи (источна Шпанија). Велики број појмова сам научио на страним језицима, тако да ће ми ваша помоћ итекако бити потребна. Иначе, многи ме познају као старог форумаша. Стојим вам на располагању за сва ваша питања или информације са овог краја света.

Оци благословите, помјаните браћо и сестре, бескорисног раба Божијег, ђакона Горана

Ако речи ове, пут неког‘ ливана, и у срцу вашем, љубављу разграна,

помените вашим молитвама раба, бескорисног Бож‘јег ђакона Горана.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Лепо је ђ. Горане што си нам се овде придружио. Овде имамо два подфорума један се тиче конкретно студентских питања и зато је подељен на две подгрупе. А онај други део је намењен ,,озбиљним" теолозима да ту износе своја гледишта и ставове.

Свако може да пише у свим деловима како му воља. Наравно онај део за студентарију је подељен по предметима да се олакша студентима. Што аутомацки не значи да нико не сме тамо да пише.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...