Jump to content

Русија или Украјина? На чијој сте страни? (гласање)

Оцени ову тему


Čiju stranu držite u slučaju sukoba Ukrajine i Rusije  

28 члановâ је гласало

  1. 1. Čiju stranu držite u slučaju sukoba Ukrajine i Rusije?



Препоручена порука

Izgleda da još mogu glasati, glasao sam za Ukrajinu a obrazložim vam svoj stav. Nikad ne bih glasao da je tamo napisano. ko će pobijediti a ko izgubiti bitku, rat ili slično nešto, s tim se slažem s Pontifexom, to bi bilo zaista skandalno. Ja sam razumio ovo glasanje kao glasanje za tu stranu koja vas je uspjela više ubijediti svojim argumentima u to da je na neki način "više u pravu", naravno da su obe strane "u pravu", u to ne trebate ni da sumnjate. Sad je riječ o tome koje od strana je za vas "više u pravu", tako sam ja shvatio ovo glasanje. I jedva čekam da prođe ovih nekoliko godina vašeg ulaska u EU pa ako bude još foruma a vi već budete također sjedili u EU s nama Česima, Poljacima, Slovacima i ostalim EU "graždanima", da vam pokažem opet ovo glasanje, drugima u EU nedate a sami se u nju trpate - stvarno ko iz Nušićevih najurnebesnijih komedija. Neće mi trebat veća satisfakcija kad vam to tada pokažem: Ukrajina ne bude u EU a vi budete. I na kraju umjesto tog nekakvog nadugačkog obrazlaganja mog stava dam vam nešto kraće ali i jasnije i direktnije, kao recimo ovo: http://postimg.org/image/rvyy4lint/ To će mislim biti sasvim dovoljno.

 

Dodam još ovdje samo IZVOR

koji je na FB - radi autentičnosti :

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151981087957304&set=a.58147692303.71912.49933117303&type=1

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I jedva čekam da prođe ovih nekoliko godina vašeg ulaska u EU

 

Ће се начекаш... :bendoff:  

NATO STEP BACK NO PLACE FOR YOU IN SERBIA!!!

EU YOU WILL NOT CONQUER LAND OF THE SERBS!!!

СРБИНЕ БРАТЕ ЗАР ИМ ВЕРУЈЕШ? ЖЕЛЕ НАМ ЗЛО ЛИЦЕМЕРИ ЗАПАДА, НЕ ДАЈ СЕ ПРЕВАРИТИ!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Zayron не жели да призна да је ЕУ активно учествовала у војном удару у Украјини и да се понашала као мајмун у стакленој кући.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čitajući vaše "proruske" komentare, polako počinjem da priznajem da je intervencija NATO-pakta na Kosovu i Metohiji bila sasvim u redu. Do sada sam bio u krivu, i pitam se kako nisam bio svestan da ratujem za diktatora Miloševića. 

Kako nisam shvatio da je Srbija (Ukrajina) diktatorska i nacistička laž koja većinskom albanskom (ruskom) stanovništvu na Kosovu i Metohiji (Krimu) uskraćuje pravo na samoopredeljenje. 

Nisam video da je NATO (Rusija) sasvim u pravu što interveniše, da bi zaštitila građane KiM (Krima). 

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Zayron не жели да призна да је ЕУ активно учествовала у војном удару у Украјини и да се понашала као мајмун у стакленој кући.

 

Ukrajinska vlada je već potpisala asocijačni sporazum sa EU a u novembru 2013. ju je trebao potpisat i Janukovič koji je iz valjda samo njemu poznatih razloga to odbio potpisat, trebala je to biti samo formalnost. Odatle je sve ovo krenulo jer opozicija si nije htjela to ostavit samo tako da radi šta ko hoće i šta mu prvo padne na pamet. Što je onda ukrajinska vlada izglasala i potpisala tu asocijačnu dohodu, ugovor kad navodno niko neće u EU? Ja koliko vidim on se ponašao diktatorski i pravio budaliu od UKR vlade.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Čitajući vaše "proruske" komentare, polako počinjem da priznajem da je intervencija NATO-pakta na Kosovu i Metohiji bila sasvim u redu. Do sada sam bio u krivu, i pitam se kako nisam bio svestan da ratujem za diktatora Miloševića. 

Kako nisam shvatio da je Srbija (Ukrajina) diktatorska i nacistička laž koja većinskom albanskom (ruskom) stanovništvu na Kosovu i Metohiji (Krimu) uskraćuje pravo na samoopredeljenje. 

Nisam video da je NATO (Rusija) sasvim u pravu što interveniše, da bi zaštitila građane KiM (Krima).

 

Пази шта причаш!

 

Драго ти што је нато побио преко 1000 људи?!        То оправдаваш?!

 

Руска војска није ни пипнула никог, није метка испалила.

 

Нато би већ сравнио са земљом целу државу.

NATO STEP BACK NO PLACE FOR YOU IN SERBIA!!!

EU YOU WILL NOT CONQUER LAND OF THE SERBS!!!

СРБИНЕ БРАТЕ ЗАР ИМ ВЕРУЈЕШ? ЖЕЛЕ НАМ ЗЛО ЛИЦЕМЕРИ ЗАПАДА, НЕ ДАЈ СЕ ПРЕВАРИТИ!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Према тренутној ситуацији ово питање је једнако питању

ДА ЛИ СТЕ ЗА СРБИЈУ ИЛИ ЦРНУ ГОРУ(ОВУ ДАНАШЊУ, ДУКЉАНСКУ, ОДНАРОЂЕНУ, АНТИ-СРПСКУ)?

 

Јер, ови што су сада на власти у Украјини, тј. западни послушници су ту да само испуњавају њихове желе, тј да ударају контру Русију.

 

Али, овдје се ради прво о људима, православној браћи, а не о онима који су на власти.

Тако да побједника нема. Само да видимо у којој ћемо мјери бити поражени. Сви заједно.

 

Владо, поређење ти није на мјесту. Крим је био дио Русије док га црвени нису припојили Украјини.

Тако да имају свако право да га врате под своје. Притом, до сад нису ниједан метак опалили, а нас је НАТО сравнио са земљом.

 

 

Ukrajinska vlada je već potpisala asocijačni sporazum sa EU a u novembru 2013. ju je trebao potpisat i Janukovič koji je iz valjda samo njemu znamih razloga to odbio potpisat, trebala je to biti samo formalnost, odatle je sve krenulo.

 

 

Значи, ако се неко одлучи да окрене државни курс у смјеру који не води у ЕУ лети са власти и чак тој земљи пријети братоубилачки рат?! Која је то логика? А да је испрва био са Русима, а онда се окренуо ЕУ-и, шта би онда било?! Онда би био херој, зар не?

Нек нам Бог да среће да се врате дани, славни дани наше прошлости...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 Брате, теме које си ти до сада отварао су или пуштање буве за свађу, или типа, за кога ћете гласати, кога подржавате, итд... Кога то занима је , прави одговор на анкету . Хоће ли ови подаци изаћи у Куриру или Ало или где већ ?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Значи, ако се неко одлучи да окрене државни курс у смјеру који не води у ЕУ лети са власти и чак тој земљи пријети братоубилачки рат?! Која је то логика? А да је испрва био са Русима, а онда се окренуо ЕУ-и, шта би онда било?! Онда би био херој, зар не?
 

 

На месту ти је запажање.

 

Ево како ми као држава да се окренемо Русима без нереда и крви?

 

Ако би постојала та опција на изборима гласао бих за њу...  

NATO STEP BACK NO PLACE FOR YOU IN SERBIA!!!

EU YOU WILL NOT CONQUER LAND OF THE SERBS!!!

СРБИНЕ БРАТЕ ЗАР ИМ ВЕРУЈЕШ? ЖЕЛЕ НАМ ЗЛО ЛИЦЕМЕРИ ЗАПАДА, НЕ ДАЈ СЕ ПРЕВАРИТИ!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

таман је на месту- на православном црквеном форуму у вечери кад нам почиње Часни пост.

 

Нешто би ти реко али нећу  :bendoff:

 

Теби не почиње ништа код вас католика царује вечито царство таме и лицемерја... толико  :bendoff:

NATO STEP BACK NO PLACE FOR YOU IN SERBIA!!!

EU YOU WILL NOT CONQUER LAND OF THE SERBS!!!

СРБИНЕ БРАТЕ ЗАР ИМ ВЕРУЈЕШ? ЖЕЛЕ НАМ ЗЛО ЛИЦЕМЕРИ ЗАПАДА, НЕ ДАЈ СЕ ПРЕВАРИТИ!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Брате, теме које си ти до сада отварао су или пуштање буве за свађу, или типа, за кога ћете гласати, кога подржавате, итд...

 

Upravo tako. Zato tema ide pod kljuc.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...