Jump to content

Јелен и срна!? Да ли је то могућа љубавна комбинација?

Оцени ову тему


Препоручена порука

 MOGUCNOST(zaboravila si tu vaznu rec,inace recenica gubi smisao i ispada da je moguće) polnih odnosa molicu lepo, ovde se vodi jedna veoma vazna diskusija koja je trenutno od vitalnog značaja i interesa za budućnost srbije i srbstva. :) a ja verujem da su moja shvatanja naucno dokazana i klinicki potvrdjena :P

 

To cu ja tek proveriti, nikome ne verujem na slepo :)

Svakako da je ovo velibitna stvar za oBstanak srBskog naroda, ali bogami meni su i vukovi, ljiscice, pa

i srne, jeleni, medjedi jako vazni za srBski oBstanak :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

To cu ja tek proveriti, nikome ne verujem na slepo :)

Svakako da je ovo velibitna stvar za oBstanak srBskog naroda, ali bogami meni su i vukovi, ljiscice, pa

i srne, jeleni, medjedi jako vazni za srBski oBstanak :)

 

samo opusteno sestro srbkinjo :) zaboravila si samo da pomenes srbske gohlube koji su jedan veoma bitan deo nase zajednice.. ne dao Bog da se neko usudi da podje na srbskog gohluba :O

Crven kao jesenje lišće, odlazim kod predaka. Da li će me prihvatiti? - Japanska poezija smrti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

samo opusteno sestro srbkinjo :) zaboravila si samo da pomenes srbske gohlube koji su jedan veoma bitan deo nase zajednice.. ne dao Bog da se neko usudi da podje na srbskog gohluba :O

 

Dva bela (srBska)? :)

Tesla je pred kraj zivota ( malo je skrenuo bio, ali za genija to nije neobicno) hranio i tepao golubovima

u Central Parku, cak je uzimao od ljudi i pare da bi hranio golubove.

 

Tako da je tica golub jako znacajna za Srbiju.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ma kakav, srbski gohlub je tajno oružje protiv CIA spijuna, ne mogu se prisluskuju ni prate poruke poslate preko srbskih gohlubova :)

 

ako ima kakav vazan plan,ideja,vest ti saljes gohluba odma ^^ a ameri svi zbunjeni ne znaju šta ih je snašlo :D

Crven kao jesenje lišće, odlazim kod predaka. Da li će me prihvatiti? - Japanska poezija smrti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Što se tiče mešanja životinja, koje su srodne, toga ima.. i takve životinje mogu ostaviti potomstvo.

 

Konj - magarica = mazga

Magarac - kobila = mula

 

Mazge su ponekad plodne, dok je mula sterilna. 

 

Ima i među divljači da se pare srodne vrste.. nisam siguran kako se zove to dobijeno potomstvo, ali znam za jednu vrstu  tigra i lava. 

 

Naravno ovo su izuzeci. Ali ima toga. Mislim da se još neke iz porodice mačaka, divlje zveri mogu mešati. 

 

Divlje svinje i pitome se vrlo često pare, ali one su iz iste familije. 

 

Što se tiče jelena i srna, nije nemoguće zamisliti tu kombinaciju, zato što su iz iste porodice, ali ipak nema toga.

(Cervida) ima 45 vrsta od kojih su najpoznatiji jeleni, srne, sobovi, losovi.

 

Valjalo bi se podsetiti iz zoologije, svih tih vrsta koje se mešaju.. Za marmune sam gotovo siguran da se ne mešaju međusobno. 

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Što se tiče mešanja životinja, koje su srodne, toga ima.. i takve životinje mogu ostaviti potomstvo.

 

Konj - magarica = mazga

Magarac - kobila = mula

 

Mazge su ponekad plodne, dok je mula sterilna. 

 

Ima i među divljači da se pare srodne vrste.. nisam siguran kako se zove to dobijeno potomstvo, ali znam za jednu vrstu  tigra i lava. 

 

Naravno ovo su izuzeci. Ali ima toga. Mislim da se još neke iz porodice mačaka, divlje zveri mogu mešati. 

 

Divlje svinje i pitome se vrlo često pare, ali one su iz iste familije. 

 

Što se tiče jelena i srna, nije nemoguće zamisliti tu kombinaciju, zato što su iz iste porodice, ali ipak nema toga.

(Cervida) ima 45 vrsta od kojih su najpoznatiji jeleni, srne, sobovi, losovi.

 

Valjalo bi se podsetiti iz zoologije, svih tih vrsta koje se mešaju.. Za marmune sam gotovo siguran da se ne mešaju međusobno. 

 

zaboravio si da naglasiš VEŠTAČKI se mogu razmnožiti to je neka vrsta selekcije, jer nijedna od navedenih u prirodi nece to uciniti, jedino ako covek upetlja svoje prste tamo gde mu mesto uopste nije onda da :)

Crven kao jesenje lišće, odlazim kod predaka. Da li će me prihvatiti? - Japanska poezija smrti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

zaboravio si da naglasiš VEŠTAČKI se mogu razmnožiti to je neka vrsta selekcije, jer nijedna od navedenih u prirodi nece to uciniti, jedino ako covek upetlja svoje prste tamo gde mu mesto uopste nije onda da :)

 

Da, to je zaboravio (nadam se ne i namerno nego iz neznanja).

Da nije tako danas ne bismo imali 340 vrsta raznoraznih rasnih pasa.

A za ove kombinacije tipa lav tigar nisam bas ni cula jer tigrovi za razliku od lavova , jel ne zive u Africi, ali

zato u svim zooloskim vrtovima Tigrova nema u Africi, a tamo gde ih ima za neko divno cudo nema lavova :D

Ali ljudi su jako radoznali, ne samo da se medjosobno ukrstaju nego ukrstaju i biljke i zivotinje, sta im god dodje pod ruku.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da, to je zaboravio ( nadam se ne i namerno nego iz neznanja).

Da nije tako danas ne bismo imali 340 vrsta raznoraznih rasnih pasa.

A za ove kombinacije tipa lav tigar nisam bas ni cula jer tigrovi za razliku od lavova , jel ne zive u Africi, ali

zato u svim zooloskim vrtovima Tigrova nema u Africi, a tamo gde ih ima za neko divno cudo nema lavova :D

Ali ljudi su jako radoznali, ne samo da se medjosobno ukrstaju nego ukrstaju i biljke i zivotinje, sta im god dodje pod ruku.

 

ponekad se i ja sam zacudim kakve je sve fetiše razvila ljudska rasa :O

Crven kao jesenje lišće, odlazim kod predaka. Da li će me prihvatiti? - Japanska poezija smrti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

liger.jpg

 

LIGER (lav - tigrica). Zvanično najveća mačka na svetu.

 

546.jpg

 

TIGON (Tigar - lavica)..

 

Mužjaci ovih vrsta su neplodni, ali su ženke plodne. 

 

Sparivani su između ostalog i zebre sa konjima, magarcima, ponijima... i svi ti dobijeni potomci se zovu zebroidi. U zavisnosti od toga da li se sparivala ženka ili mužjak zebre, i da li je to bilo sa konjem, kobilom, magarcem, magaricom, ponijem... postoje 

Zebra (ženka): zorse, zebra mule, zebrule or golden zebra 
Zebra (mužjak) + pony (ženka): zony 
Zebra (mužjak) + Shetland pony (ženka): zetland 
Zebra (mužjak) + any ass species (ženka): zebrass 
Zebra (mužjak) + donkey (ženka): zedonk, zeedonk, zonkey, zebronkey, zebadonk 
Zebra (ženka) + donkey (mužjak): zebret, zebrinny 
Zebra (ženka) + horse (mužjak): hebra

 

Za kraj kamila i lama daju stvorenje koje se zove kama.

 

Cama3.jpg

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inače od poznatih, postoje i hibridi delfina i kita ubice. To se zove volfin.

 

Leoponi, proizvod mešanja leoparda i lavice... 

 

leopon.jpg

 

zorsezs6.jpg

 

Jedan od zebroida.

 

Inače u prirodi (bez čovečijeg uticaja) može doći do mešanja vukova i pasa, a postoji slučaj i da su se parili i imali potomstvo i grizli i polarni medved!!!

 

Slike i deo teksta je sa stranice.. 

http://www.vojvodinacafe.rs/forum/zivotinjsko-carstvo/hibridi-vredno-divljenja-ili-prezira-5184/

Χριστὸς ἀνέστη ἐκ νεκρῶν θανάτῳ θάνατον πατήσας, 

καὶ τοῖς ἐν τοῖς μνήμασι ζωὴν χαρισάμενος...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Inače od poznatih, postoje i hibridi delfina i kita ubice. To se zove volfin.

 

Leoponi, proizvod mešanja leoparda i lavice... 

 

leopon.jpg

 

zorsezs6.jpg

 

Jedan od zebroida.

 

Inače u prirodi (bez čovečijeg uticaja) može doći do mešanja vukova i pasa, a postoji slučaj i da su se parili i imali potomstvo i grizli i polarni medved!!!

 

Slike i deo teksta je sa stranice.. 

http://www.vojvodinacafe.rs/forum/zivotinjsko-carstvo/hibridi-vredno-divljenja-ili-prezira-51

 

da da da kako da ne,oces da kazes da su se našli na skype polarni medved i grizli i nakon što su se svideli jedno drugom,odlučili da se upoznaju? jesi svestan sta pricas, nije bitno dal je selekcijom vestacki oplodjeno ili pripomognuto tome, dovoljno je da ih zatvoriš u isti kavez i to se moze desiti pre ili kasnije u zavisnosti od toga sta si zatvorio, al nebitno dok si ih ubacio u kavez ili taj nekakav rezervat ti si se upetljao i to vise nije prirodno :)

Crven kao jesenje lišće, odlazim kod predaka. Da li će me prihvatiti? - Japanska poezija smrti

Link to comment
Подели на овим сајтовима

da da da kako da ne,oces da kazes da su se našli na skype polarni medved i grizli i nakon što su se svideli jedno drugom,odlučili da se upoznaju?

 

Била је емисија ,мислим на анимал планету или дискаверију, о ловцу који је убио хибрида поларног медведа и гризлија, па пошто је имао дозволу за лов на поларне медведе а не и на гризлије оптужен је за криволов . Иначе , поменули су тада да због глобалног загревања све више гризлија улази на територију која је до тада припадала искључиво поларним медведима и долази до мешања тих двеју врста.2978194.jpg?size=620x465

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...