Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

пре 9 часа, haveaniceday рече

Zanimljivo je ovo ali ja jos nemam "mudrost" ili sta mi treba da ovo primenim na realne situacije. Iskreno to mi je glavni problem sa svim tim stvarima. Meni ovo sve zvuci super ali kako ja to da primenim na problem.. npr... inflacije ili kosova ili migracija ili odnosa sa albancima? 

Прихватиш све то и гураш даље. Гледаш да се не оптерећујеш много око ствари које не можеш да промениш. Као у оној кинеској причи, кад је лоше : "и то ће проћи", кад је добро :"и то ће проћи".

Link to comment
Подели на овим сајтовима

WWW.POLITIKA.RS

ВАТИКАН - Русија је примила званичну изјаву Ватикана у којој се извињава због папиних, како се наводи...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, -Владимир- рече

Прихватиш све то и гураш даље. Гледаш да се не оптерећујеш много око ствари које не можеш да промениш. Као у оној кинеској причи, кад је лоше : "и то ће проћи", кад је добро :"и то ће проћи".

Ja sam vise za varijantu, ako ne mozes da ih pobedis ti im se pridruzi…

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И док се РК папа извињава смаозвани источни папа дрвље и камење на РПЦ.

 

ORTHODOXTIMES.COM

Ecumenical Patriarch Bartholomew made a resounding condemnation of the war in Ukraine in his speech at the...

На интернет гласилу ГПЦ у Америци одакле  долазе васељенски патријарси у задњих 100 година правдају репресију и криминалне радње против православних верника једине канонске Цркве у Украјини УПЦ, сликају руске пасоше поред Патријарха Кирила као доказ.

ORTHODOXTIMES.COM

The Ukrainian Security Service (SBU) has recently been conducting research on Orthodox churches belonging to the...

spacer.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Novi masivni udar krstarecim raketama danas.

...

Clip.jpg.fa8216310bf8a59ef83d143948029362.jpg

...

Clip.thumb.jpg.e9f6faf8e519e8676d0228c7fa4247ae.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Clip.jpg.c642f0474bfab2e4b2fb3e6bc9872480.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

T.ME

‼️🔥Пассажиры самолета над Молдавией засняли кадры ракетных ударов по объектам на Украине t.me/RVvoenkor

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, obi-wan рече

Novi masivni udar krstarecim raketama danas.

...

Clip.jpg.fa8216310bf8a59ef83d143948029362.jpg

...

Clip.thumb.jpg.e9f6faf8e519e8676d0228c7fa4247ae.jpg

Ukrainski kanali koje pratim ne pominju ovo samo pricaju o borbama za Bakhmut. 
Mozda su snimili pre nego sto se ovo desilo. 

edit:

evo ga, 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Novi protesti u Minhenu.

...

T.ME

🇩🇪 Protests in Munich against inflation, rising prices and the economic policies of the Scholz government.

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

T.ME

🇷🇺🤝🇷🇸 Москвичи совершили автопробег в поддержку Сербии На фоне обострения вокруг Косово, жители столицы России решили поддержать братский сербский...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Како су кренули, можда узму индијски календар, па онда мало кинески....Ваља испобати све па онда донети одлуку. 

ISKRA.CO

Кијев је чврсто решио да избрише све што га подсећа на Русију, а последњи се на удару...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

SPZH.NEWS

Patriarch Kirill urged his clerics not to go beyond what the Synod of the Russian Church determined in its statements...
WWW.POLITIKA.RS

Постало је очигледно да су они који су распламсали ватру грађанског сукоба у Украјини желели, а желе и данас, да...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...