Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

пре 9 минута, Bilbija рече

Citiras ovde i postavljas linkove na kretenske tekstove koji bi po tebi trebali da potvrde tvoju pocetnu pricu o povecanju stanarina zbog najezde Rusa i zbog toga sto ne placaju porez kao ti (10%) vec samo 3-4% i da je ta razlika u porezu uticala na povecanje stanarina. nadam se da nisi zaboravio o cemu pricamo?

Pa postavljam ti linkove za podatke za moju pocetnu pricu. Racunam razuman si covek, razumes da povecanje potraznje utice na cenu... 
Isto tako razuman si covek, valjda razumes da ko ima manje opterecenje na platu, bilo da ti to opterecenje zvao porez ili penziono i sociono, taj ima vise para. Opet nesto sto je logicno i razumno svakom... ako manje kostas poslodavca njemu je bolje da te zapsli.  

  A ja ti pokazujem koliko je tvoja teza budalastina dokazujuci ti i pokazujuci ti koliko su kretenski dokazi kojima pokusavas da potkrepis svoju pocetnu tvrdnju.



Ja samo ne znam sta si pokazao osim sto konstatno pricas da su sve budalastine... bla bla bla budalastine.. niti si rekao zasto su budalastine niti sta je tacno budalastina. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Bilbija рече
WWW.VREME.COM

U popisu stanovništva koji je u toku do kraja oktobra, popisuju se i strani državljani. Naime, neko lice je stanovnik mesta u kojem se popisuje ukoliko

 

Citat:

"Procene su da je oko 6.000 ruskih građana dobilo radnu dozvolu u Srbiji, oko 3.500 boravak u našoj zemlji po osnovu “spajanja sa porodicom”, a skoro 2.000 ih je u procesu dobijanja radne dozvole. Veliki broj njih je uspeo da produži svoj turistički boravak. Samo 18 ljudi iz Rusije zatražilo azil u Srbiji.

 

Gde nestade ostalih 100 000 rusa genije? I daj mi link na statisticke podatke o broju od 100 000 rusa u srbiji..

 

пре 8 минута, Bilbija рече

I daj mi link na statisticke podatke o broju od 100 000 rusa u srbiji..

Pa dao sam ti linkove.. Rts kaze da je 100 000 i da je to zvanicni podatak Vlade republike Srbje, po podacima o prijavljenom boravku
image.png.3014e83f65044a2a89c7832e97786a70.png

Ovo sto si mi ti dao prica o radnim dozvolama... 

Nadam se da razlikujes "prijavu boravka" i trazenje "radne dozvole". Mada mozda to razlikujemo samo mi bez sive mase... a vi kriticki to ne razlikujete, u vasoj kritickoj glavici je sve to isto. :)



U svakom slucaju ja nisam znao da je RTS portal koji bi toliko lagao, pa preuvelicao broj rusa sa 6 000 na 100 000.. od sada cu samo nedeljnik vreme da citam, hvala ti na otvaranju ociju. 
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, haveaniceday рече

 

Pa dao sam ti linkove.. Rts kaze da je 100 000 i da je to zvanicni podatak Vlade republike Srbje, po podacima o prijavljenom boravku
image.png.3014e83f65044a2a89c7832e97786a70.png

Ovo sto si mi ti dao prica o radnim dozvolama... 

Nadam se da razlikujes "prijavu boravka" i trazenje "radne dozvole". Mada mozda to razlikujemo samo mi bez sive mase... a vi kriticki to ne razlikujete, u vasoj kritickoj glavici je sve to isto. :)



U svakom slucaju ja nisam znao da je RTS portal koji bi toliko lagao, pa preuvelicao broj rusa sa 6 000 na 100 000.. od sada cu samo nedeljnik vreme da citam, hvala ti na otvaranju ociju. 
 

Ti kazes da imas statisticke po0datke, daj ti meni link na statisticki zavod gde too pisew a ne na tekst nekog polupismenog retarda.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Bilbija рече

Ti kazes da imas statisticke po0datke, daj ti meni link na statisticki zavod gde too pisew a ne na tekst nekog polupismenog retarda.

Statisticki zavod poslednje podatke o migracijama koje je objavio su iz 2021 godine.  Za 2022 nemaju.

RTS je svoje podatke o prijavljenim rusima dobio (verovatno) iz ministarstva spoljnih poslova. Ja i ti da bi dobili te podatke - moramo da pozovemo ministarstvo i da trazimo. Sa obzirom da je podatke objavio drzavni medij, ja mislim da su podaci dosli od drzavnih sluzbi... 

Ali vi sa sivom masom, verovatno mislite da novinari drzavnog medija izmisljaju, lupetaju i manipulisu.. 



 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Odlican je ovaj nedeljnik vreme, pored toga sto sam naucio da je samo 6000 rusa u srbiji naucicu i o sprezi drzave i kriminala a i o postenju i casti pokreta ne davimo beograd i njihovom vodji Radomiru Lazovicu..... perfektna novina za misleci narod.... 

 

image.png.d6231a9c59a33559c079015395b9a763.png

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Да се вратимо на рат у украјни, извињавам се што сам скренуо тему са последицом рата на наше некретнине.


Елем, кукају америгоси по реддиту како су им цене хране високе, и за то криве све и сваког, корпорације, трампа, републиканце итд.

Ја им напишем да су цене хране високе јер су ударене санкције русији која је главни извозник вештачког ђубирива и састаојака од којих се исто прави. Због тога ми дају негативну карму и даунвотове масовно.

ето са каквим јавним мњењем људи имају посла. Буквално већина људи није способна да иоле погледа и размисли о релности, шта ће да се деси у њиховом животу ако поржавају рат и ударају санкције русији... толико да заслепљују сами себе. Способни су да се ЛАЖУ сами себе и да покушавају да угуше сваког ко им покаже трунку истине. 


Европљани су званично добили мало кичне и кренули да нападају американце који им сада продају енергентне четри пута скупље него што су то радили руси. Ево клипа занимљивог комичара коментатаора који прича о томе. 

Europe Accuses U.S. Of War Profiteering Off Ukraine

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, haveaniceday рече

Statisticki zavod poslednje podatke o migracijama koje je objavio su iz 2021 godine.  Za 2022 nemaju.

RTS je svoje podatke o prijavljenim rusima dobio (verovatno

 

Verovatno je ta budala prepisala budalastinu od neke druge budale (U poput onog retarda koji prica o promeni etnickog sastava.) ... I tako se formira lanac kooji ponavlja istu glupost a niko nema pojma o tacnom broju ... Stoga smaraj sa kirijama seoske snase i dalje ... Ja ne mogu objasniti tebi da su 2 +2 cetiri a kamo li sta komplikovanije ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Bilbija рече

Verovatno je ta budala prepisala budalastinu od neke druge budale (U poput onog retarda koji prica o promeni etnickog sastava.) ... I tako se formira lanac kooji ponavlja istu glupost a niko nema pojma o tacnom broju ... Stoga smaraj sa kirijama seoske snase i dalje ... Ja ne mogu objasniti tebi da su 2 +2 cetiri a kamo li sta komplikovanije ...

Pa tacno brate.. cim se ne slaze sa tvojom vizijom sveta mora da su budale, jer ima tacno nula sansi ti  nisi u pravu.. kako to da Zeljko Bilbija ne bude u pravu... 

Je li, da te pitam nekada iskreno.. je l si isao ti nekada kod psihijatra da ti pogleda taj egoizam... mislim ja jesam bas egoistican i idem kod psihologa jer sam primetio da mi to utice na odnose.. ali ti i mene sijes... 

obicno ne idem toliko daleko da poricem informacije za koje postoji mala verovatnoca da nisu tacne, ali ti si spreman i na to.. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, haveaniceday рече

Pa tacno brate.. cim se ne slaze sa tvojom vizijom sveta mora da su budale, jer ima tacno nula sansi ti  nisi u pravu.. kako to da Zeljko Bilbija ne bude u pravu... 

Je li, da te pitam nekada iskreno.. je l si isao ti nekada kod psihijatra da ti pogleda taj egoizam... mislim ja jesam bas egoistican i idem kod psihologa jer sam primetio da mi to utice na odnose.. ali ti i mene sijes... 

obicno ne idem toliko daleko da poricem informacije za koje postoji mala verovatnoca da nisu tacne, ali ti si spreman i na to.. 

Kako ne razumeš da je ono što je Bilbija zamislio - da VEROVATNO neka budala prepisuje od druge budale i to servira na RTS - to je aksioma, to se ne proverava nego uzima kao vrhunska istina. I tako ti je dokazao da si sanjao to sa kirijama. :POPOcorn1:

Čega sve nema na ovom šaru zemaljskom...:0205_whistling:

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Јанко рече

Kako ne razumeš da je ono što je Bilbija zamislio - da VEROVATNO neka budala prepisuje od druge budale i to servira na RTS - to je aksioma, to se ne proverava nego uzima kao vrhunska istina. I tako ti je dokazao da si sanjao to sa kirijama. :POPOcorn1:

Čega sve nema na ovom šaru zemaljskom...:0205_whistling:

brate ja stvarno ne znam kakav covek.. ja mu dam informacije sa vise portala, razlicite prirode, neki su rezimski neki su opozicioni jedan je drzavni..

Prenesem mu isustvo nekoliko ljudi, koje mozei sam da proveri ako zna nekog iz beograda i da ga pita o stanju iznamljivanja nekretnina.

Pokazem mu zakon koji daje povlasceni tretman strancima. 

Sve logicki ukazuje jedno na drugo ali on tera i tera i tera i tera... i ubaca teorije zavere i gluposti, danas koji ispira mozak, blic koji laze, rts koji pogresno prepisuje... 

Bukvalno je dovoljno da odes na bilo koju fejsbuk grupu i videces stanodavce koji su poceli da pisu oglase za stanove na ruskom i na srpskom.... videces gomilu ljudi koji se zale i kukaju da im je kirija znacajno podignuta i to po 100 %...


Ma ne vredi... sve je to jer sam ja glup a on misleci... kirije su se digle same od sebe valjda... a rusa jedva da ima.... sve to sto vidimo oko nas i sve ovo sto pisu je manipulacija za nas glupe. 


Meni je to stvarno impresivno... da je neko sposoban toliko da porice svaku mogucu stvar koju sam rekao.. apsolutno nista nije uvazio...... nula.... 
Pa da sam najgluplji covek na svetu moram NESTO BAR tacno da kazem... kao pokvareni sat. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, haveaniceday рече

Да се вратимо на рат у украјни, извињавам се што сам скренуо тему са последицом рата на наше некретнине.


Елем, кукају америгоси по реддиту како су им цене хране високе, и за то криве све и сваког, корпорације, трампа, републиканце итд.

Ја им напишем да су цене хране високе јер су ударене санкције русији која је главни извозник вештачког ђубирива и састаојака од којих се исто прави. Због тога ми дају негативну карму и даунвотове масовно.

ето са каквим јавним мњењем људи имају посла. Буквално већина људи није способна да иоле погледа и размисли о релности, шта ће да се деси у њиховом животу ако поржавају рат и ударају санкције русији... толико да заслепљују сами себе. Способни су да се ЛАЖУ сами себе и да покушавају да угуше сваког ко им покаже трунку истине. 


Европљани су званично добили мало кичне и кренули да нападају американце који им сада продају енергентне четри пута скупље него што су то радили руси. Ево клипа занимљивог комичара коментатаора који прича о томе. 

Републиканци?? :)) Па свакако, то је тако очигледно. 

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, haveaniceday рече

Шта републиканци? 
Извини нисам те разумео. 
 

Па навео си како редитовци пишу да су за проблеме у САДу кроз које  пролазе криви и републиканци. Па се смијем то је толико "очигледно" да нема шта бити нејасно. :D

Српски менталитет карактеришу изненадни подвизи кратког даха, понесеност која прво улије наду, али капитулира у завршници, све се то после правда вишом силом и некаквом планетарном неправдом што само на нас вреба.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Justin Waters рече

Па навео си како редитовци пишу да су за проблеме у САДу кроз које  пролазе криви и републиканци. Па се смијем то је толико "очигледно" да нема шта бити нејасно. :D

A tooo, pa da reditovci su mahom demokrate tamo je svaki treg konzervtizma banovan i ugusen kliko je mogao. 

Ima i subbredita kao sto su r/economy i r/economics, gde se skupljaju mahom ljudi koje interesuje ekonomija, i koji nisu nesto politicni ali pisu o ekonomiji, i to su napali, guse svaku kritiku bajdena i trenutne garniture koji su objektivno gledali unakazili americku a i delom svetsku ekonomiju. 

Sa obzirom da su svi admini i moderatori reddita uglavnom demokrate, krecu da banuju i isteruju ljude i odatle... 


U principu propaganda je bas jaka,, sta god napises pozitivno za Rusiju ili negativno za ukrajnu uniste ti post negativnom karmom. 

Meni su jedan akaunt oterali u minus, a vi me ovde znate,  iznate da nisam nesto lud za rusima... pa zamisli kada su toliko anti ruski da cuvenog rusofoba downvotuju.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...