Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

пре 12 часа, grigorije22 рече

Pojavila se informacija da su Ukrajinci Himarsom pogodili S400.

To nije istina! Pukovnik Jurij Ignat je izjavio da Ukrajinci već poseduju oružje koje će seuspešno suprostaviti S-400. Za sada još ništa nije oboreno.

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Просечан србенда рече

Ако је ово тачно, онда је Зеленски психо који извршава све наредбе западних сатаниста, иде се на све или ништа 

 

Ni to nije istina!

Lucerna corporis tui est oculus tuus. Si oculus tuus fuerit simplex, totum corpus tuum lucidum erit. Si autem oculus tuus fuerit nequam, totum corpus tuum tenebrosum erit. Evangelium Secundum Matthaeum 6, 22-23

In nomine + Patris, et + Filii, et Spiritus + Sancti. Amen.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Просечан србенда рече

Ако је ово тачно, онда је Зеленски психо који извршава све наредбе западних сатаниста, иде се на све или ништа 

Kako god okrenes - jeste psiho, i to superteska kategorija.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Просечан србенда

Magacin za humanitarnu pomoc. Obzirom da je odavno svima jasno da za njih izvidjanje vrsi nata, te da nema sanse da je ovo greska nego sasvim namerno uradjeno, onda je sasvim jasno kakvi su to satanisti i zlikovci sve skupa, i ukradinci i zapadni koji ih guraju u pakao.

...

Clip_3.jpg.561255c88a0fd43f70845c91c09b5606.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Odsek za vanredne situacije u NY objavio video sa "uputstvom" sta se radi u slucaju nuklearnog napada.

Uopste ne mogu da zamislim u kakvoj psihopaticnoj atmosferi taj narod tamo uopste zivi. Ovo podseca na slicne snimke i "reklame" za atomska sklonista tamo 50-ih i 60-ih godina proslog veka, kad je `ladni rat bio u punom zamahu.

Totalno propalo i ubolesceno drustvo.

...

Clip_6.jpg.7e3ac78f6ec2323dbbcfdaaf67c70ffd.jpg

...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Al` ovo pod 3) je pobedilo: "ostanite na vezi, i posle bombe pratite vesti, mi cemo da vam kazemo sve". Dijagnoza.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, obi-wan рече

@grigorije22

Ovo nije nikakav izvor. Lik prica iza jedne staticne slike, namontirane kako bilo.
Izvor je kad imas snimke, slike sa terena, paralelne vesti sa vise kanala/sajtova - istocnih i zapadnih - i tako to.

Prenosenje opskurnih i bez ikakve potvrde naslova - cak i bez slike samih tih naslova - a bez linkova i ostalog, je obicna boolja.

...

A kad npr. Rusi uniste ukradinski S-300, to se dokumentuje snimkom. Ovde je radila visecevna artiljerija.

 

T.ME

🇷🇺🇺🇦Another destruction of the Ukrainian S-300 with a machine gun. This time, the fighters moved away.

Или овако.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вукашин рече
T.ME

🇷🇺🇺🇦Another destruction of the Ukrainian S-300 with a machine gun. This time, the fighters moved away.

Или овако.

Upravo to.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Просечан србенда рече

Ако је ово тачно, онда је Зеленски психо који извршава све наредбе западних сатаниста, иде се на све или ништа 

 

T.ME

🇺🇦 Hunting for cannon fodder in Western Ukraine. Fresh "replenishment" was caught in the slot machine hall.

Погледај како то изгледа.

Ови ће да изгину пре него што дођу до ровова. 

Најбоље јединице су им осакаћене и сад шаљу ове мученике да буду топовско месо. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, obi-wan рече

@Просечан србенда

Magacin za humanitarnu pomoc. Obzirom da je odavno svima jasno da za njih izvidjanje vrsi nata, te da nema sanse da je ovo greska nego sasvim namerno uradjeno, onda je sasvim jasno kakvi su to satanisti i zlikovci sve skupa, i ukradinci i zapadni koji ih guraju u pakao.

...

Clip_3.jpg.561255c88a0fd43f70845c91c09b5606.jpg

Лудило мозга као што би рекао Дуци Симоновић

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 53 минута, Вукашин рече
T.ME

🇺🇦 Hunting for cannon fodder in Western Ukraine. Fresh "replenishment" was caught in the slot machine hall.

Погледај како то изгледа.

Ови ће да изгину пре него што дођу до ровова. 

Најбоље јединице су им осакаћене и сад шаљу ове мученике да буду топовско месо. 

Да и мене то много боли искрено што шаљу необучену децу  да гину и са женама исто то раде.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Clip_2.jpg.14a7d00bf91fddc281e2b9332c4a7d71.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Clip_3.thumb.jpg.a20b651c5568dce23b06a78f0efebbae.jpg

...

T.ME

🇰🇬Employees of the State Security Committee of Kyrgyzstan detained two terrorists in Bishkek. According to the intelligence service, they were preparing a terrorist attack during mass...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...