Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

пре 10 минута, Вилер Текс рече

 

За то кажем да је идеолошко веганство копија поста.

Ne znam. Meni je žao životinja, ali ih ipak jedem. Neko duže vreme nisam jela meso, prišla mi je srna i motala se oko mene, bez straha. Verujem da je to zato što nisam mirisala na meso. Mislim na svoju kožu, znoj i slično... 

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U `Olandiji farmerima se u protestu pridruzili i vatrogasci.
Uglavnom, kako kazu istinoljubivi zapadni mediji, masa "putinovih prijatelja" rusi evRopski poredak.

#srami`bilo

...

Clip_2.thumb.jpg.30c84a1f323ebde1111e5a7d4f8e8d5b.jpg

...

T.ME

‼️🇷🇺🇳🇱 У Путина всё больше друзей Сегодня к протестам итальянских и голландских фермеров присоединились голландские пожарные. Напомним, Жозеп Боррель...

 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Clip_2.jpg.02ac3cddcdc99586f46b2e655747df20.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Prosto - ko tebe kamenom, ti njega `lebom.

...

Clip_2.jpg.9ebcd47191ec289356265bf4d7e6fc5d.jpg

...

T.ME

🇷🇺🇺🇦 According to Putin's new decree, the simplified procedure for obtaining Russian citizenship now applies to all citizens of Ukraine, and not just to the DPR, LPR, Zaporozhye and...

 

Clip_2.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Благо Путину за рођендан :smeh1:

More, skupo to ako moras da zoves sve. :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako izgleda, Poljaci bi da ponovo preuzmu Galiciju, a i sire. Ovde se otvara teren za siri sukob, jer bi nata morala da ih podrzi u tom, a to bi neminovno znacilo mnogo jaci odgovor od Rusa. Neko ce, kako izgleda, ipak da dobije po tamburi i malo sire od ukradine.

...

Clip_2.jpg.9b8e3bef965b5a1f60006dfb115fd503.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Clip_2.jpg.a02b39c286eea2032d39a88df4b9f0bd.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, sanja84 рече

Pa I  Hristos je jeo jagnjetinu. 

Господ је живео после Ноја и његови земаљски родитељи су поштовали Мојсијеве законе (и традицију јевреског народа, с тим и једење меса).

 

Не знам то за Аву, али неки, наизглед, "парадокс" у хришћанству није парадокс него изнимак....и Ава је био посебан, тако да...осим тога живео је у време када се пост као пост није био јасно формулисан као данас након 2000 година искусва Цркве. То је било добро за њега и тако му је речено....ништа ново.

Патријарх Павле није јео месо, али је, како се прича, једном годишње у овчарско-кабларским манастирима где је летовао, обичавао да поједе комадић меса како би отклонио могућност да се погорди на том пољу и да каже "ја не једем меса".  Многи манастири имају типике без једења меса....како се то решава појединачно, како се монаси подвизавају - не знам. Углевном месо је благословено од Ноја на овамо. Остало је ствар подвига....а то је клизав терен за нас слабиће.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Вилер Текс рече

За то кажем да је идеолошко веганство копија поста.

Ма ок, ја сам разумео шта кажеш....само сам убацио библијску чињеницу...остало је све широко поље...пост, подвизи и др. Са наш пост је јако дискутабилан јер се променило све од времена када су постови увођени и формулисани у Цркви. Али то је тема за себе. Углавном у контесту о којем причате, треба узети у обзир и чињеницу из Библије - благослов Ноју да једе месе није случајан и нисмо случајно месоједи.

Друга прекретница је старост....ту сам мало "закржљао", али мислим да од Аврама почиње да се скрачује драстично животни век - има Давид кад пева о 70 лета и сл. Мислим да је Аврам живео негде преко 100тињак, Исак такође и после смо ми ту око 100 и испод 100.

Благослов за месоједење и за скраћење животног века није случајна. Мислим да је што се старости тиче ту кључна ствар "демографија", што би се рекло...јер од Аврама почиње нагло да расте, прогресивно, број људи на земљи.

Како год...да не скрећем(о) тему...ови који се плаше гасова из кравље балеге а бомбардују децу уранијумом су сатанисти, нема дилеме. Зеза их то што морају да умру. Сви живе око 100 година, нико не зна колико пута им је ново срце уграђивано, али не помаже - смт не пушта крваве жвале ни из њих, они то не могу да прихвате јер глуме богове. Зато сад иду на то да од човека направе неког "терминатора"....слаба вајда.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, grigorije22 рече

Pojavila se informacija da su Ukrajinci Himarsom pogodili S400.

Kad se pojavi "informacija" postavis izvor i clanak, da svi mozemo da vidimo i procitamo. :pivo:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@grigorije22

Ovo nije nikakav izvor. Lik prica iza jedne staticne slike, namontirane kako bilo.
Izvor je kad imas snimke, slike sa terena, paralelne vesti sa vise kanala/sajtova - istocnih i zapadnih - i tako to.

Prenosenje opskurnih i bez ikakve potvrde naslova - cak i bez slike samih tih naslova - a bez linkova i ostalog, je obicna boolja.

...

A kad npr. Rusi uniste ukradinski S-300, to se dokumentuje snimkom. Ovde je radila visecevna artiljerija.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако је ово тачно, онда је Зеленски психо који извршава све наредбе западних сатаниста, иде се на све или ништа 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...