Jump to content

Грађански рат у Украјини


Препоручена порука

Заборавих да позовем на опрез приликом гледања слика о ужасима окупације...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Когда вы познаете себя несколько, поймете свое бессилие стать такой, какой должны быть, то перестанете осуждать кого-либо, тем более презирать.

Игумен Никон (Воробьев)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nije ti dobar link. Ovaj sto je mozart postavio je dobar.

 

http://webtv.un.org/

 

ja sam mislio da će neko primjetit kako sam haknuo sajt ujedinjenih nacija:

 

Database Error: Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

 

:good2:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бране своје туђе им не треба.

 

Нису Руси ко неки са запада ......recnik!...... , овако са американцем или неким "цивилизованим" европљанином да хоћеш да их сликаш апаратом многи од њих ударили би ти одмах један хедшат чисто да буду сигурни јер ко зна можда ови нови мобилни телефони и ватру бљују.

Што је сигурно сигурно је :pucpuc2: .    joooj

NATO STEP BACK NO PLACE FOR YOU IN SERBIA!!!

EU YOU WILL NOT CONQUER LAND OF THE SERBS!!!

СРБИНЕ БРАТЕ ЗАР ИМ ВЕРУЈЕШ? ЖЕЛЕ НАМ ЗЛО ЛИЦЕМЕРИ ЗАПАДА, НЕ ДАЈ СЕ ПРЕВАРИТИ!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Русија је позвала Савет Безбедности да утиче на радикалне снаге у Украјини. 

 

Speaking at an emergency meeting of the Security Council of the UN, Vitaly Churkin, Russia's representative urged the organization to influence the radical forces operating in Ukraine.

 
In addition, the Russian side has urged the international community to return the legal situation in Ukraine at the time of conclusion of the agreement between the legitimate authorities and the opposition, that is, at the time of February 21, 2013 , ITAR -TASS reported.
Link to comment
Подели на овим сајтовима

22:24 - SEDNICA NATO O UKRAJINI U NEDELjU

Sednica saveta NATO, posvećena stanju u Ukrajini, kako je napisao generalni sekretar NATO Anders Fog Rasmunsen na svom tviter nalogu, zakazana za nedelju.

Ukrajina je danas zatražila od NATO da razmotri sve moguće načine da joj pomogne u zaštiti svog teritorijalnog integriteta, rekao je ministar spoljnih poslova Ukrajine Sergej Deširitsja.

 

:) Ех, тај Фог Расмусен, овде га мало ко шљиви шта прича. Боље би му било да на твитер налогу заказује за своју државу која је  почела да личи нинашта, и да размотри да јој помогне. А шљиве су намењене за справљање ракије, наравно.

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Уз све моје симпатије према Русији, и сада и иначе, нисам сигуран колико је ово у складу са међународним правом... Заправо, сматрам да није.

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Уз све моје симпатије према Русији, и сада и иначе, нисам сигуран колико је ово у складу са међународним правом... Заправо, сматрам да није.

 

Међународно право је одавно сахрањено... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Уз све моје симпатије према Русији, и сада и иначе, нисам сигуран колико је ово у складу са међународним правом... Заправо, сматрам да није.

 

U medjunarodnoj politici vazi samo pravo jaceg.

Poštujte Sina da se ne razgnevi, i vi ne izginete na putu svom, jer će se gnev Njegov brzo razgoreti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Уз све моје симпатије према Русији, и сада и иначе, нисам сигуран колико је ово у складу са међународним правом... Заправо, сматрам да није.

 

kako nije? pa isto je to kao s Československom, praško proljeće pa invazija,

ovdje bila kijevska zima pa invazija, sad ta godišnja doba ni nisu tako važna,

bitan je taj redoslijed, demonstracije pa invazija i važno je da su Rusi u pravu!

 

http://cs.wikipedia.org/wiki/Pra%C5%BEsk%C3%A9_jaro_1968

http://cs.wikipedia.org/wiki/Invaze_vojsk_Var%C5%A1avsk%C3%A9_smlouvy_do_%C4%8Ceskoslovenska

 

Slike: 

https://www.google.cz/search?q=okupace+1968&num=100&newwindow=1&espv=2&es_sm=121&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=QmkSU_SzCYnOsgaji4Bo&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1024&bih=630#imgdii=_

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Уз све моје симпатије према Русији, и сада и иначе, нисам сигуран колико је ово у складу са међународним правом... Заправо, сматрам да није.

 

Па што нису ти "међународни правари" реаговали онда кад су фашисти сели на столице владе у Кијеву?

 

Него се сад праве паметни кад Руси хоће да заштите свој народ на истоку.

 

Нема више права сад се приближава време борбе прса у прса, дијалог је очигледно сахрањен одавно дошло је време кад ће се поново проблеми решавати како и спада по старински...  

NATO STEP BACK NO PLACE FOR YOU IN SERBIA!!!

EU YOU WILL NOT CONQUER LAND OF THE SERBS!!!

СРБИНЕ БРАТЕ ЗАР ИМ ВЕРУЈЕШ? ЖЕЛЕ НАМ ЗЛО ЛИЦЕМЕРИ ЗАПАДА, НЕ ДАЈ СЕ ПРЕВАРИТИ!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U medjunarodnoj politici vazi samo pravo jaceg.

 

Нажалост изгледа да је тако, али не би требало да буде тако. Барем ми Срби би требало да знамо шта значи када се примењује закон јачега а не правичност и да због тога не подржавамо никада и никакво не-право...

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...