Jump to content

Ко је овде нормалан, а ко луд?

Оцени ову тему


Препоручена порука

ајде људи, мишљења на сунце, сад да вас видим! 

 

И ви што само гиците и што се стидите да причате, све оћу да вас видим да учествујете! Него шта! Како мислите да се удајете/жените, само тако што се гиците, епа... то је одавно превазиђена метода :)

 

Молим наше цењене филозофе да ме избегну са питањима -  о чему се овде конкретно ради и какав одговор хоћу да добијем или на шта сам мислио - нем' појма! 

 

Само оћу да видим ко је нормалан, а ко луд! 

 

Е тако... 
 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А шта значи "гиците". То ми је потребно, е да бих даље учествовао на теми :)))))))))))))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја рецимо мислим да нисам баш најнормалнији, ако баш 'оћете.. у својој 25ој години сам успео да у два наврата у новембру заборавим нешто битно - рецимо јакну на факултету (!) и капут код сестре у гостима (!!!!) и наравно, сада се неко пита како ми није било хладно, мислим како тако нешто да заборавим - нем појма! Журио, журио, добро главу не изгубио и позаборављао све ово! :) 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А шта значи "гиците". То ми је потребно, е да бих даље учествовао на теми :)))))))))))))

 

Миланче, Миланче, опасниче стари... :) 

то би рецимо био деминутив од глагола гледати, те отуда гицити. Оно што раде мала деца, па кад их ухватимо они се или зацене од смеха или од плача, нешто углавном се деси. 

 

Епа ја нећу да се много овде гици, него брате да се прича тј. пише. 

 

Ш'а кажеш на одговор, ха?  :)))

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Деминутив од глагола гледати?

Николице, касно је, иди да спијеш што би рекли на југу :)

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Одговор задовољава, а ја сам иначе луд, односно нисам нормалан....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја рецимо мислим да нисам баш најнормалнији, ако баш 'оћете.. у својој 25ој години сам успео да у два наврата у новембру заборавим нешто битно - рецимо јакну на факултету (!) и капут код сестре у гостима (!!!!) и наравно, сада се неко пита како ми није било хладно, мислим како тако нешто да заборавим - нем појма! Журио, журио, добро главу не изгубио и позаборављао све ово! :)

Da se nisi zaljubio brate? :)

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Деминутив од глагола гледати?

Николице, касно је, иди да спијеш што би рекли на југу :)

па лупам човече, где може да буде деминутив од глагола... :D

 

али сам лепо упозорио! Ја баш и нисам нормалан, тако да могу мало и да лупам. 

 

Но ти Веруме, дедер изми учешћа и напиши нам нешто паметно  :)))

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da se nisi zaljubio brate? :)

 

moze da bidne :D :D :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Lud si dok se ne dokaze suprotno" ! Nemam nikakvu potvrdu da sam normalna :)

 

Ништа то мени не значи - докажи ти лепо овде да си луда па да разговарамо! :)  :D

 

moze da bidne :D :D :D

 

Море ти мадмуазел, ајде си мало пиши, нема те нешто одавно! :) 

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da se nisi zaljubio brate? :)

 

 

хм... тешко! Али! Ко зна, можда ја само то још не знам! :)

Приносим себе на жртву Теби; предајем се Теби. Немам жеља, осим жеље да испуним вољу Твоју. Научи ме молити се. Сам у мени моли се. Амин.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

ПАЖЊА ПАЖЊА!

МОЛИМ АДМИНИСТРАТОРЕ ДА нИКОЛИ ПОПОВИЋУ ДАЈУ ПАР ДАНА ОДМОРА ОД МОДЕРИСАЊА ПОДФОРУМА ЗА УПОЗНАВАЊА.

ПОЧЕО ЈЕ ЧУДНО ДА СЕ ПОНАША!

Па требали би да ти дају бенифицирани радни стаж.

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...